Balík je v expedícii. Čo to znamená?

3. nov 2023

Ahojte, viete mi prosím poradiť. Má mi prísť balík , dopravca SPS. Stav píšu "v expedícii" príde to dnes ? Má to prísť do boxu.

lucka_ke
3. nov 2023

že je na ceste niekde medzi odosielateľom a boxom

autor
3. nov 2023

@lucka_ke to viem, mňa skôr zaujíma ako dlho môže byť v expedícii. Lepšie povedané, či príde dnes .

januska12323
3. nov 2023

To ti nikto nepovie.

lucka_ke
3. nov 2023

podľa toho ako majú vyťažené autá, ale väčšinou vozia do tej 14tej tak ak neprišlo už asi nepíde

isis234
3. nov 2023

Príde Ti SMS, alebo zavolá kurier. Môžeš sa s ním dohodnúť, kedy budeš doma. Daj si do vyhľadávača .. sledovanie zásielky.... Od expedície po doručení zásielky najviac 3 dni. Potom volaj odosielatelovi. Mne dnes prišla zásielka na druhý deň... ako mi oznámili že je u prepravcu

autor
3. nov 2023

@isis234 hej, len ja som to posielala v piatok, garantovali mi doručenie do stredy 🤷 ráno to prišlo do strediska SPS v danom meste a odvtedy píšu v expedícii . Neviem čo robia s tým balíkom týždeň.

isis234
3. nov 2023

@autor zavolaj do SPS. možno ho majú v aute a vozia ho. Aj odosielatelovi, že ti ešte neprišiel balík, Oni to budú urgovať.
V nedelu som písala objednávku.Včera mi z expedície poslali mail, že bude čoskoro doručený. Dnes som ho prevzala. Aj odosielatel poslal na mail sledovanie zásielky. Napísal, ak by do 3 dní som nedostala balík, mám ich upovedomiť.

autor
3. nov 2023

@isis234 ja som odosielateľ. Volala som do sps a jediné čo mi vedela povedať, že nemám mať obavu, balík je už v expedícii , to vidím aj ja keď si zadám sledovanie balíka. Neprišiel ani žiaden mail ani sms, nič.

isis234
3. nov 2023

nevieš číslo kuriera? Teraz len čakať že balík doručí na adresu

isis234
3. nov 2023

vieš, do ktorého mesta má prísť zaásielka. https://www.balikovo.sk/ ... nájdeš mesto, v ikonde sa dozvieš, kam by mal prísť balík. Podľa toho si nájdeš na nete ich číslo telefonu. zavoláš, či balík už prevzali a či oznámili prijímatelovi

isis234
3. nov 2023

https://www.balikovo.sk/ tu nižšie sú i samooblsužné boxy. Prepravca by mal vedieť, či ich tam dal

lupienokruze
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
isis234
3. nov 2023

Ja som si dala poslať balík - Packeta Slovakia. Prišlo to do obchodu, blízo mňa.