Balayage - skúsenosti

26. okt 2021

Zvazujem nad balayage melirom. Poviete vase skusenosti? Farbi sa od korienkov vlasov? Lebo co pozeram fotky to vyzera ako nie uplne od korienkov a ked je to vyfukane nastajlovane,vyzeraju vlasy pekne,ale co pri beznom noseni? Alebo ak mate vlasy v gumicke,nevyzeraju tie vlasy ako odrastene z farby? Vaham,ci si to dat,pozerala som ceny okolo 100€,co sa mi zda sialene,ak s tym nemam byt spokojna.

buberova
26. okt 2021

Môj 100€ balayage bez stylovania...

simona1998
26. okt 2021

@buberova ty brdo, príde mi to skôr ako doma farbené vlasy a nie 100€ balayage 😳krásne husté vlasy🤩

lindous
26. okt 2021

Ja keď som mala čerstvo spravenú, tak mi od korienkov začínal melír veľmi riedko a postupne sa zhusťoval, časom to samozrejme vyrastalo, ale stále to vyzerá dobre vďaka tomu, že farbu, ktorou mi farbila vrch hlavy pri korienkoch (bolo treba, lebo som sa z ryšavej chcela vrátiť čo najbližšie mojej prirodzenej) trafila kaderníčka úplne perfektne, takže odrasty nevidno....a mala som aj pekne spravený prechod, takže v gumičke ani nijak inak to nevyzeralo ako nepekný odrast ... ale teda videla som bohužaiľ už aj také, záleží od kaderníčky, určite si pozri jej práce najskôr, väčšinou už majú FB alebo IG 🙂

buberova
26. okt 2021

@simona1998 obávam sa že sa mýliš :D vôbec nemám husté vlasy, také jemné, bez objemu, len 15 minút po umytí sa tvária ako tak dôstojne..

Tak vidíš autorka, možno sa ti to až tak neoplatí lebo ľudia si ajtak budú myslieť že si si to doma farbila 🙂

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarinka2290
26. okt 2021

Ja som si dala spravit tuto techniku na moju prir.farbu vlasov a nie od korienkov.vyzeralo to ako zosvetlene od slnka.mam hnede dlhe vlasy tak s blond bayelage to vyzeralo fajn.nemusela som riesit castu navstevu kadernicky kvoli odrastom

jjanulienka
26. okt 2021

Posielam moje. Už take nemam krava som sa dala ostrihať, už to viac neurobím😅🤦‍♀️🤦‍♀️

autor
26. okt 2021

@jjanulienka prave tohoto sa obavam,ze vrch bude tmavy a spodok svetly,mne sa to nepaci,ale asi to takto ma byt vsak?

maryann8
26. okt 2021

ja mám tiež ale ja som si ho dávala robiť postupne prvé

maryann8
26. okt 2021

a pred mesiacom takto ja som chcela strieborné

hsara99
26. okt 2021

Takto boli od kaderníčky

hsara99
26. okt 2021

Takto vyzeraju keď si dám silver sampon a trosku sa s nimi pohral ale sú stále krásne aj rovné či v cope, nemenila by som 🙂

kkovacovak
26. okt 2021

Hlavne nie je balayage ako balayage. Niektoré kaderníčky to vôbec nevedia robiť a preto to môže vyzerať zle a neprirodzene. Niektoré si to mýlia s ombre a vlasy sú len pri korienkoch tmavé a pri končekoch bledé. Mne vydržia vlasy pekné hádam aj rok. Vždy poviem kaderníčke nech mi to spraví tak aby som tam dlho nemusela chodiť. Spraví to dostratena a ako odrastené to vyzerá až po dlhom čase. Musíš zvážiť kam ideš a pozrieť fotky jej práce

andraska
27. okt 2021

Tie kratšie sú moje po vodné a doplnené tie dlhé , prírodná balajage