Babyliss C1000E Curl Secret - kulma na vlasy

malinka158
5. jan 2015

🙂 dievcata mate nejake skusenosti stouto kulmou na vlasy? rozmyslam o jej kupe ale nie je prave s tych najlacnejsich 😒

majcaaaa
5. jan 2015

nemam sice tuto kulmu ale mam zehlicku na vlasy tejto znacky a som nadmieru spokojna. a ked porovnam zehlicky inych znaciek ktore som mala moznost vyskusat tak je fakt top. a chodia si ku mne zehlit vlasy kamosky co zehlicky maju 😊 stala cca 95 e. a mam ju 4 roky a zehlim casto. nemenila by som.

trinastka
5. jan 2015

Mam s ňou osobnu skusenost,kedze som ju pred pár dňami vyskúšala,ale značku Orava.....Zoháňam ju,no nikde na nete ju nemajú-vypredané. Čakám na ňu a objednávam..... Ak by ste niekto vypátrali link ,dajte vedieť.....Ďakujem

lussilla23
5. jan 2015

@malinka158 Doniesol mi Ježiško túto kulmu a je super....Stála nejakých 102 eur, ale som spokojná🙂

malinka158
autor
6. jan 2015

@lussilla23 a naozaj je to také jednoduche ako na videach? 🙂 Pretoze při uprave vlasov niesom velmi zrucna, maximalne si ich vyzehlim a to je vsetko 😀 😀 😀 ale jednoducho chcem uz zmenu 🙂

lussilla23
6. jan 2015

áno,proste das pramienok, samo si to namotá a podla toho aké vlny chceš to nastavíš. Úprimne, mám Remingtonku- obušok tá je tiež super, ale keď da natáčam, bolia ma ruky, tuto nie🙂

malinka158
autor
6. jan 2015

@lussilla23 dakujem 🙂 a mozem si tiez vybrat velkost kucier?

lussilla23
6. jan 2015

podla toho aký pramiienok dáš, jednine tak, ale nevojde do toho veľký prameň...Iba menšie...A skúšala som doma babám natočiť tým vlasy a im to vôbec nešlo.Jednoducho neurobilo brčku a mne bez problémov🙂

trinastka
27. jan 2015

@jankavav80 ....vďaka ti...už ju mám...

jankavav80
28. jan 2015

@trinastka a ako si spokojna?

trinastka
28. jan 2015

@jankavav80 ano,som 😉

marti511
7. mar 2015

Www.amazon.it

jeennyv
7. mar 2015

Vsetko zalezi od tvojej kvality a dlzky vlasov...ja napr. volim klasicku kulmu, pretoze moje vlasy su uz po zadok, huste a maju uz cez meter, ja si neviem predstavit ze toto by mi vobec nieco natocilo....preto podla mna ak mas dlhe a huste vlasy, ci tazke su to zbytocne vyhodene peniaze, ale videla som ju uz niekolko krat na zlavomate a podobnych strankach za 50 e a aj v par obchodoch, cize urcite si to presonduj, lebo viac by som za nu nedala, uz vobec nie 100 eur ako niekde reklamuju...

malinka158
autor
8. mar 2015

@jeennyv ano tiez som ju uz niekolko krat videla takto za 50 eur 🙂