Autoškola - strach z neurobenia testov

pupetko263
24. aug 2021
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

Ahojte vedeli by ste mi poradiť chcela by som si urobiť vodičák aj som si kúpila knihy učím sa značky ale mám strach že neurobím testy alebo jazdu že budem panikáriť na ceste ale asi najviac testov sa bojím.

renab
24. aug 2021

Syn sa z knihy vobec neuci. Ma nejaku aplikaciu na testy a robi len testy.

pupetko263
autor
24. aug 2021
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@renab ale keď nepozná napr.znacky alebo teóriu ako moze robiť testy

janai1
24. aug 2021

@pupetko263 ja som tiež nikdy neučila z knihy... Teória úplne stačí na hodinách
Robila som si testy v appke

jarmila2010
24. aug 2021

testy sa daju v pohode naucit...nic zlozite..robila som si ich na nete...a zo 2x vyskusala papierovo a mala som plny pocet bodov...aj cvicisko som urobila hned...u mna bol problem jazdy...doteraz mam strach z aut okolo seba...stres robi svoje...

renab
24. aug 2021

@pupetko263 normalne, pri robeni tych testov sa to nauci.

jarmila2010
24. aug 2021

@pupetko263 vela veci sa naucis na teorii...vela veci clovek vie..nieco je logicke...testy fakt nie su problem
https://www.testynavodicak.sk/autoskola-test/1/ ja som sa tusim tu testovala...nemam dlho vodicak...

nikol789
24. aug 2021

@pupetko263 posielam appku z ktorej sú testy , ja som robila a boli presne tieto

nikol789
24. aug 2021

@pupetko263 hneď tá prvá

siska53
24. aug 2021

@pupetko263 testy su nic - na nete je appka, kde su vsetky otazky, staci si ich robit a nemozes nespravit.
A jazda?? No.. slalom a parkovanie som sice dala, ale jazdu az na posledny pokus.. 🙂. Kazdopadne treba si zaplatit aj hodiny navyse.. aj na parkovisko a aj kondicne jazdy.. mne to dost pomohlo a spravila som.
Kazdy je ale inak nadany, niekto to zvladne hned, niekto potrebuje viac kondicnych jazd. Hlavne je dolezite prave nepanikarit a byt v klude. Odporucam bravat par dni predtym magnezko, aj vo zvysenej davke.