Autoškola - skúšky, nové opatrenia

tiana_6555
8. dec 2021

Ahojte, moja dcéra ma mať budúci týždeň skúšky z autoškoly a ma trochu stresy pretože nevie či ich bude mat alebo nie keďže doteraz počítala s tým že žiadne nebudú. No dnes začali uvoľňovať mnoho opatrení v režime OP. Myslite že sa budú tieto opatrenia týkať aj autoškôl? Nemáte nejaké info? Ďakujem

emm_i
8. dec 2021

Ja robím autoškolu a teda pokiaľ som zachytila, režim OP je iba pre obchody. Ja mám mať iba jazdy, ale tie sa konať zatiaľ nebudú. :/ Ešte doplním, že bolo by vhodné zavolať aj do samotnej autoškoly a informovať sa tam. Myslím, že budú mať viac informácií, či budú tie skúšky. 🙂

tiana_6555
autor
8. dec 2021

@emm_i režim OP ma byt od 10.12 aj pre lyžiarske strediska, obchody, služby a majú sa vraj taktiež otvoriť hotely pre OP :/

emm_i
8. dec 2021

@tiana_6555 No autoškola patrí k službám, ale obávam sa, že jazdy nebudú. A neviete zavolať priamo do autoškoly, že ako to bude? 🙂 Lebo, ja som od mojej nedostala žiadnu ifnormáciu, že by sa jazdy obnovili. :(

janka2501
9. dec 2021

dcera ma tiez posledne jazdy, a hned ma naplanovanu na zajtra (10.12.)

emm_i
9. dec 2021

@tiana_6555 áno, jazdy už sú ako napísala aj @janka2501, aj mne dnes prišla z autoškoly SMS, že opäť obnovujú jazdy 🙂 ale včera som ešte nevedela, ako to bude, preto som písala, že asi nie :/

alusiatko
12. dec 2021

@emm_i režim Op je žiaľ aj pre autoškoly.Ja kôli tomu stojím- zostávajú mi dve posledné jazdy a kôli tomu že nie som očko nesmozem jazdiť ani ísť na skusky

alusiatko
12. dec 2021

@tiana_6555 ak je zaockovana alebo prekonana môže jazdiť aj ísť na skusky

janka2501
12. dec 2021

Dcera je ockovana, ma posledne 2 jazdy pred sebou,a skusky maju v januari...

emm_i
13. dec 2021

@alusiatko áno, už som sa aj to dozvedela, našťastie ja očkovaná som, takže jazdy zatiaľ mám. ale mne chýba ešte polovica jázd ku skúškam, takže snažím sa teraz využiť koľko sa dá 🙂 kto vie, či zase nezatvoria...