Auto na splátky

miskacharly
9. apr 2014

Kde daju auto na splatky zamestnanym v rakusku?

ellca123
10. apr 2014

skor vam daju na leasing, alebo je moderne na pätinky/rozdelis platbu na 5x/
priamo kde budete kupovat auto vam sprostredkuju leasing /zistujte v predajnach s autami

pstros33
13. apr 2014

Ja mam auto na splatky a pracujem v At. Uplne bezproblemovo aj v banke, staci mat pravidelny prijem v urcitej vyske - odvija sa od vysky mesacnej splatky. Vtedy si Ta nepotrebuju overovat cez soc. system. Je mozny aj leasing, aj uver.

miskacharly
autor
15. apr 2014

A v ktorej banke?

miskacharly
autor
15. apr 2014

@pstros33 a v ktorej banke?

pstros33
15. apr 2014

@miskacharly Ja mam ucet v CSOB, ale spytaj sa vo svojej. Urcite Ti vyjdu v ustrety. Treba preukazat pravidelny prijem na ucte - tusim to bolo za poslednych 6 mesiacov. Samozrejme, treba mat prijem vo vyssej sume. Podla toho kolko si chces pozicat, resp. prelízovat. V dnesnej dobe Ti daju prachy, hlavne treba platit. Ak neplatis, zoberu Ti auto a je vybavene.

pstros33
15. apr 2014

@miskacharly Prave ma napadlo, ze ja som nakoniec dostala vyhodnejsiu ponuku od leasingovej spol. priamo pri kupe auta a tam som dokonca ani nic nedokladovala. A to som si kupovala nove auto, ziadna jazdenka. Takze som nakoniec banku obisla. Urcite bez problemov vybavis, staci sa opytat ci uz v banke, alebo priamo v autosalone. Ak kupujes privatne od niekoho, tak si leasingovky mrkni sama, alebo zajdi za nejakym fin. poradcom. Oni maju prehlad kde su najvyhodnejsie podmienky.