Auto na prezentáciu

15. júl 2022

Dobrý deň chcem sa spýtať. Existuje nejaká možnosť mat auto od sponzora s reklamou? Neviem ci rozumiete. Akože predajňa áut mi daruje alebo za nejaký poplatok posunie auto ktoré dám na vlastné náklady po dohode a schválení s nimi polepit nasimi logami zdruzenia a prezentujeme ho po uliciach. Niečo ako ma napríklad športovci a iný. Jednalo by sa o to ze by to prezentovalo to aby si matky dávali robiť genetické testy kvôli prenosu zlého génu na dieťa. Príp. Ak máte nejaké skúsenosti poradiť kde nájdem bližšie informácie. Dakujem

simca06022011
15. júl 2022

Mozne to je, otazne je kto ti auto len tak da.

viestta
15. júl 2022

Áno, je to možné, že občianske združenie ho dostane ako sponzorský dar. Je možné dohodnúť sa aj o reklame na ich majetku ako sponzorský dar. Ale nie je to jednoduché, treba jednať a vyrokovať zmluvy.

martinkatinka
15. júl 2022

Ty chces od nich auto a prezentovat si co chces? Nie robit im reklamu? No to teda neviem.....

tykat
15. júl 2022

Polož si otázku, čo z toho bude mat predajna aut? Preco by to robili?

amelie2017
15. júl 2022

Vacsinou to byva tak, ze ty mas auto uz v osobnom vlastnictve a nejaka firma ti plati za to, ze si ho das polepit ich nalepkami a robis im reklamu. Ale pochybujem, ze ti niekto da auto.

stary_ujco
15. júl 2022

Ak chces nový Mercedes s tým, ze na neho nalepis : "na toto auto pre nas biznis prispela firma xyz", tak mozes zacat obehavat predajcov rad za radom.
A keď nepochodis u predajcov, tak zacni obehavat firmy podla zlatych stránok...
Ps: taxikar si za celodennu reklamu na aute co je v kuse v uliciach vie zarobit tak na hamburger a umytie auta.

tahomi
15. júl 2022

Vacsinou to funguje naopak, tebe platia za to, ze si polepis auto reklamou danej firmy.
Neviem si predstavit ten benefit pre firmu//predajcu, keby vam daju len tak auto a vy si robite reklame polepmi.

poopsie
15. júl 2022

🙈Ja robím reklamu škodovke, chudáci ani o tom nevedia... Toto by naozaj nebola cielená reklama....

autor
15. júl 2022

Ja nehovorím o novom aute a ešte dráhu znacku