Auto - Mercedes A class

laura222
27. mar 2019

Ahojte, viem ze asi blbost pisat sem na MK otazky co sa tyka aut ale ked sa spytam chlapa tak tie ich kriteria su uplne ine ako maju zeny. Takze, mam Mercedes Ackovy rocnik 2005 /ako na foto/ a uz je tam toho na opravu tolko ze nie je vobec vyhodne investovat do opravy ale radsej ho predat a kupit nejake ine. Chcem samozrejme spod ruky idealne do tych 8tisic. Najradsej by som brala toto iste len novsie ale vyrabali ich len do urciteho roka a zas by som mala ochvilu auto co ma +10 rokov. Cize hlavne podmienky:
- 5 dverove
- vyssie sedenie /vid ten mercedes/
- primerana spotreba tak 6-7l /benzin v meste/
- idealne vacsie okna aby som mala rozhlad kedze som nizka
- kufor kde sa vela zmesti /kocik atd/ /preto idealne hatchback/
- mensie mestske auto s ktorym lahko zaparkujem
- vykon som bola zvyknuta na 103kw cize nechcem az tak velmi ist dole aby bolo auto svizne a rychlo reagovalo
- jednoduche ovladanie
- urcite chcem vyssie auto tvarovo

Diky za rady

83lenka83
27. mar 2019

@laura222 mala som bmw1 a bola som spokojna, splna asi vsetko co uvadzas

mirola
27. mar 2019

@83lenka83 bmw 1 ma tuhe riadenie a posed nizko, ako na motokare.. cize nesplna. Mala som 2 jednotky, jednu jednotku coupe .. takze viem o com hovorim.. pre mna urcite gla a b.. gla nekupis za 8k .. nove becko tiez nie, ale starsie ano. Becko ma najvacsi kufor z tychto krpcov. A je posadene vyssie.
@laura222

lilik96
27. mar 2019

@laura222 ahoj. Ja mam mercedes B a som spokojna, sikovne mestske auticko aj pohodlne, mala som aj A long verziu, ale B je pre mna top 😊

83lenka83
27. mar 2019

@mirola neviem to az tak porovnat, prve som mala chevrolet spark 😀, to som hned vymenila za bmw 1 a to som mala 6 rokov a teraz mam mercedes cla, a tiez je nizsie ale mne to vobec nevadi kedze nemam 180 cm 😀

bobula46
27. mar 2019

Môžem pozrieť aj vw golf plus

simca06022011
27. mar 2019

Ja som kvoli sedeniu testovala nejake auta, ale zbehli sme rovno do autosalonov, mame MB Eckovy, ale mne sa napr. velmi dobre sedelo v Hyundai asi i20 (?) , je fakt priestranne, a sedi sa tam vysoko... niet nad skusanie auta osobne :D Co sa tyka kvality a oprav, od hyundai mame dodavku s 500tis km a este na nej okrem beznych veci (tlmice, kotuce..) nebolo nic orpavovane nikdy, MB sa opravoval a vymienal uz hadam cely 😂 Auto by som si kupila co najnovsie, ak nechcete hned vsetko opravovat, alebo take ktore je cenovo vyhodne a ratat s vymenou opotrebovanych dielov...

laura222
autor
27. mar 2019

No ved toto bmw1 je nizke to som hned zavrhla a uvazovala som ze opat ist do Acka alebo Bcka Mercedesu ale tie tiez vyrabali v tej vyssej verzii len do urciteho roku a zas kupovat 10 rocne auto.. no neviem este do 10tisic mozno mozno by som dalaale zas nie za tak stare auto 🤷‍♀️

mirola
27. mar 2019

@83lenka83 ja mam teraz trojku uz ale velmi dlho a prave ideme kupovat cla... zamilovala som sa do toho auta 🙂 dobry vkus mas 😛

83lenka83
27. mar 2019

@mirola dakujem 🙂, je to fakt auto chutovka 🙂, mam červene.

mirola
8. apr 2019

@83lenka83 aj ja uz mam cervene 🙂 prvy vikend na cestach za nami.. uz sa len rychlo zbavit deduska bmw 🙂

83lenka83
8. apr 2019

@mirola vela stastnych kilometrov 🙂