Audioknihy na výmenu

erienka
22. sep 2013

Moja mala zaspi len v kociku, co znamena, ze niekolko hodin denne musim kocikovat. Pred par dnami som zistila, ze cas tak dokazem prijemne stravit pocuvanim audioknih na mp3 prehravaci. Vsetko, co doma mam, som vsak uz vypocula. Nemate nahodou niekto nejaku audioknihu v mp3 formate? Na oplatku by som poslala to, co mam ja 🙂
Dakujem

kaktusik007
22. sep 2013

@erienka a cisto nahodou, nie je toto trosku ilegalne?? ved ked chces audioknihu, ktoru si nepocula, kup si ju....

sirenie diel bez suhlasu autora, robenie kopii - to je trestne predsa.... hmmm???

erienka
autor
23. sep 2013

@kaktusik007a poziciavanie knih je tiez nelegalne?

maca_p
23. sep 2013

@kaktusik007 moc to prezivas 😀 . nemas doma ani jeden napalovak?

erienka
autor
23. sep 2013

@kaktusik007 inak to by ma zaujimalo, ci mas vsetku hudbu doma legalne kupenu. To by som teda fakt chcela vediet

kaktusik007
24. sep 2013

@erienka asi som divna - ale ano, ku vsetkym mojim mp3, co pocuvam, mam CD albumy.... teda pardon, okrem jedneho - to som dostala mp3 od kamaratky, pretoze ona ma album na CD a ja ho mam este na platni a odisiel mi gramofon, takze som si tu platnu nemala ako pustat.... ale to je myslim v ramci autorskeho zakona uplne v poriadku...

a rovnako aj filmy na diskoch - aj ked mam asi 400 filmov, mam len svoje zakupene DVD - ku kazdemu mam original

k poziciavaniu knih - kedze existuju verejne kniznice, asi je to v ramci autorskeho zakona riesene... rovnako aj dvd pozicovne

@maca_p nemam ! 😀

erienka
autor
24. sep 2013

@kaktusik007 v tom pripade respekt

marcelamokranova
12. aug 2014

@erienka Pokial este prispevok plati, rada by som si s Vami vymenila nejake audioknihy. Moj mail je marcela.mokran@gmail.com

Dakujem

erienka
autor
12. aug 2014

@marcelamokranova ahoj, dakujem za ponuku, ale kedze uz dcerku nekocikujem, audioknihy uz nepocuvam a to, co som mala, som vymazala. Ale je ich velmi vela na stiahnutir na ulozto.sk. Su tam na stiahnutie i vyborne rozhlasove hry, staci napisat "rozhlasove hry" do vyhladavaca