Asi som sa dotkla mojím autom druhého auta

6. apr 2023

Ahojte. Riesim teraz takz dilemu 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ sla som dnes v meste a ako som odbacala tak som dost blizko presla pri aute zaparkovanom, ale teda presla som, ze uf tesnotka, absolutne nic som necitila nic nic, ani ze som sa dotkla …. Len potom som okolo auta sla a bolo biele a videla som tam taku ciernu jemnu ciarku na dverach asi 2cm, teraz mam paniky, ze co ked som sa ho predsa len dotkla, jemno, aj ked som nic necitila a nie som si vedoma …. Mozno to bolo len spinave, neviem, ja som bola tak dalej od auta, tak len ma to tak napada, ze keby teoreticky to fakt bolo odo mna a riesil by to niekde na policajtoch? To by mi este dnes volali mestski? Ja neviem, ale nie som si teda vobec vedoma, nic som necitila, len asi chyba ze som sa na to auto vobec pozom pozrela a teraz v tom nieco hladam 🤦‍♀️ vodici, to by som musela snad citit neee? 😅 ďakujem

bbebe
6. apr 2023

vobec neries. aj keby si to bola ty a bola ta ciarka jemna, to sa prstom zošucha dole. mozes kludne spavat 🙂

bbebe
6. apr 2023

myslis, ze majitel by si to hned vsimol, zalarmoval vsetkych kto ma kameru v okoli, hned by nasli ze si to bola ty a hneeed by ti volali? 😀 no ja by som si taku ciarku nevsimla aj pol roka. vobec si to nemusela spravit. ale aspon viem ze nie som jedina ktora si vytvara v hlave katastroficke scenare 🙂. klud 🙂

timkoemkamatko
6. apr 2023

A Tvoje auto je bez "škrabancov, či iných poškodení"? Ak by si šuchla auto, asi by si aj ty mala nejakú stopu.

nnnuuunnn
6. apr 2023

Kiez by naša polícia tak promptne riešila každého a všetko 😂

autor
6. apr 2023

@bbebe presne, ja som cisty cestny katastrof 😅😅😅 ja som si tak vydychla ze uf vyslo mi to a potom som musela ist okolo toho auta a mrknut a vidiet tam nejaku ciarku 🤦‍♀️ a uz scenare …. Ale akoze necitila som vobec nic, tak da upokojujem ze kks sak len ked haluzka na strome mi skrkne o auto citim a toto by som vobec necitila nic nepocula …. No snad mi nikto nebude volat 🤦‍♀️

autor
6. apr 2023

@timkoemkamatko ja mam na aute dost skrabancov davno, neviem ani vsetky, ja som ten typ, ze ja si skrabance vsimnem tak po roku 😅

autor
6. apr 2023

@nnnuuunnn tak tiez si hovorim, ale zasa asi takuto vec nejako musia ci? Vsak aj kvoli poistovni a tak keby nahodou ci?

autor
6. apr 2023

@bbebe No to si tiet hovorim, ze to by aj zosuchol 😅 len teda mi je divne ze by som to ani necitila, ze by som sa ho dotkla, len som videla nieco na tom aute a uz si namyslam, ze som to urcite ja 😅

nnnuuunnn
6. apr 2023

Neviem a ako by došli na to, že si to bola ty?

autor
6. apr 2023

@nnnuuunnn no podla kamier asi jedine,tam su, bolo to v meste, aj ked neviem ako by na to realne dosli kedze ja si nie som vedoma, necitila som to a pochybujem ze tie kamera taky jemny dotyk necititelny by zachytili

nnnuuunnn
6. apr 2023

Tak už Ti zostáva len čakať.

autor
6. apr 2023

@nnnuuunnn len teda ze ci taketo veci riesia hned? :( ked nahodoz nieco take maju nahlasene

bbebe
6. apr 2023

kto by hlasil na policii maly skrabancek ktory zošucha prstom?

autor
6. apr 2023

@bbebe tak su asi aj taki experti 🤣

bloger
6. apr 2023

Neboj sa to nikto nebude riešiť. To keby si nabúrala a vážnejšie poškodila to je iná vec.

skeblicka77
6. apr 2023

@bbebe no si predstav, že js som si to všimla a neboli veľké škrabance, prečo by som si mala platiť lakovanie zo svojho, keď niekto nevie parkovať? V ten deň som našla aj vinníka, keďže sú dnes takmer všade kamery, tak mestskí policajti ochotne pomohli. S vinníkom sme sa dohodli, škoda veľká nebola a on to preplatil 😉

nepic
6. apr 2023

Môže to byť aj nejaký chorý pedant,ktorý má auto radšej ako seba a všimne si aj malý škrabanec,alebo potom človek ktorý si musel na auto ťažko zarobiť a nechce aby mu druhý ničil čo on nadobudol. Začne okolo toho cirkus,vyšetrovanie,kamerové záznamy a podobne a polícia to je povinná riešiť,nakoľko je to poškodenie cudzieho majetku,aj keď to je len malý škrabanec. Už len oprava malého škrabanca môže stáť aj 300eur. Horšie pre teba,keby sa na teba prišlo, automaticky by to bol útek z miesta nehody a riešilo by sa prečo,či tam bol alkohol alebo niečo iné.
Presne tento scenár som zažil pri našej bytovke. A dotyčná prišla o vodičák a už neviem akú pokutu dostala.
Keď si si nebola istá,radšej si mala zastať a ísť sa pozrieť, jednoduchšie by bolo tam vypísať papier o škodovej udalosti.

autor
6. apr 2023

@skeblicka77 a riesili to hned ten den? Ci kolko to trvalo, kym ho nasli a kontaktovali ho?

skeblicka77
6. apr 2023

Riešili to hneď, bola som si ns 100 % ista,kde sa to stalo, pretože som v ten deň inde nebola a den predtým som auto umývala a nič tam nebolo. ja som nechcela podávať žiadne oznámenie na riadnu políciu, dohodli sme sa na mieste u mestských. bol to neskúsený vodič, ale iste si odvtedy dáva pozor.

autor
6. apr 2023

@nepic tak ono neviem ci by mohli brat ako utek ze som tam zaparkovala dalej a dalsiu hodinu a pol tam stala, myslim ze z toho by bolo zrejme ze ja som si nebola vedoma, ze som sa ho vobec dotkla …. No tak to snad nie kvoli jemnemu dotknutiu (ak vobec), kedze som nic necitila ….

autor
6. apr 2023

@skeblicka77 super, cize ked mi nikto nevolal dnes, tak asi som nic neskrkla snad tym padom a nikto nic 😅 lebo to si vravim presne, že snad by mi dnes niekto uz volal, keby tam realne nieco bolo, mozno to nal len spinave neviem, lebo fakt som nic necitila a uz si potom namyslam trosku 😅

skeblicka77
6. apr 2023

Myslím, že by si to cítila,keby oskrieš a fakt keby to bolo viditeľné, tak ťa určite hľadajú. No uvidíš. Podľa mňa môžeš kľudne spávať.

autor
6. apr 2023

@skeblicka77 oskriet urcite nie, myslim ze maximalne som sa ho mohla nejako ltt dotknut, kedze som nic ale ze nic necitila vobec …. No snad sa dnes vyspim 😅

nepic
6. apr 2023

@autor
Aj keby si zaparkovala o miesto vedľa a odišla,už to je útek z miesta nehody,už si nezotrvala na mieste nehody. A to že si ty nič necítila,to by ich asi nezaujímalo,ja keď s kamiónom zachytím osobné auto napr pri otáčaní,tiež to necítim,tak na to sa nedá vyhovoriť.
Len dúfaj že si nič nepoškodila a nabudúce keď si nebudeš istá,naozaj sa radšej na mieste presvedč že sa nič nestalo,budeš aj ty kľudnejšiaa keď by aj,na to sa platia tie poistky. Mne by tiež vadilo keby mi niekto odrel auto a odišiel a tebe by tiež určite vadilo,keby ti niekto len tak napr poškriabal telefón,alebo roztrhol bundu,proste keby ti urobil nejakú škodu.

autor
6. apr 2023

@nepic tak ale to kazdy den jazdim, kazdy den mam ist na policiu a hlasit im ze isla som blizko 5x pri inom aute dnes, tak vsetkych obvolajte ci som da ich nahodou nechytila, lebo som necitila nic?! Akoze oskrete alebo nieco, nebolo na milion percent, podla mna som sa ho ani nedotkla, len tym ze bezne sa mi nestane ze idem tak blizko auta, tak mam teraz z toho taku paranoju …. To neni ze by som buchla a isla dalej, ja som vlastne normalne sla, len blizko auta na sekundu, cize keby sa tam stalo nieco tak to mohlo byt max dotknutie, kedze som nic ani necitila

nepic
6. apr 2023

@autor
Tak potom je všetko v najlepšom poriadku,načo čo riešiš,keď si išla len blízko.

autor
6. apr 2023

@nepic ale teda logicky mi to ani nejako nevychadza, lebo ja som vola blizko predkom auta a ta tmava skvrnka ktoru tam to auto malo, bola na zadnych dverach a dost vysoko, co si hovorim, ze ni nejde do hlavy ze by to mohlo nejake moje dotknutie aj keby nahodou na hentakim mieste urobit, ja som bola blizko predkom cumakom auta …. A ta skvrnka ktoru som videla ked som sla okolo bola tak vysšie

autor
6. apr 2023

@nepic lebo sa mi nikdy nestalo ze by som tak zrazu bola blizko a musela stocit volant a taku mam z toho teraz paranoju 😅🤦‍♀️ a obavy a paniku

zic
6. apr 2023

Zase ked chodis "tak blizko" inych aut, ze ich teoreticky mozes suchnut aj 5x za den, tak to nic moc... nie? Normalne sa tak blizko inych aut nejazdi...

autor
6. apr 2023

@zic ne sak to som napisala len tak, prehnane ze ked sa mi teraz stabe ja neviem cca 3x za mesiac ze idem blizko ineho auta, tam mam ist na policiu, ze isla som blizko, tak radsej pozrite kamery ci som sa ho nahodou nedotkla, aby som nemala utek z cinu keby nahodou, lebo nic som necitila, na aute nic viditelne pohladom nevidim ….