Aplikácia na učenie sa šoférovania

6. okt 2022

Ahojte, chcem sa spýtať či neviete niaku dobru aplikáciu na učenie šoférovanie,som len začiatočník,a chcem sa učiť ,potom zamozrejme aj na auto ,keď kúpim, na auto školu idén len o mesiac,zatial len chcem skúšať ,ďakujem

a_alexandra_a
6. okt 2022

Žiadna aplikácia ti nenahradí výučbu v autoškole. Jedine čo môžeš študovať popredu sú dopravné značky, tie sa budeš musieť aj tak naučiť. Inak všetko ostatné ťa naučia v autoškole, popredu nič nevymýšľaj, lebo sa domýliš

tosomja
6. okt 2022

Jedine teória, prax získaš len šoférovaním.

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stellarstar
6. okt 2022

A ja len dodám ze slovo niakú neexistuje 😆

veronika3110
6. okt 2022

@jabadabadu tiež mi napadlo že myslí nejakú hru, kde sa jazdí :D :D akože.. netreba žiadnu spojku, brzdu, len mobilom hýbať doprava a doľava :D

liljana
6. okt 2022

Co takto ist na bajk, zapnut oudoor kameru alebo na mobile a jazdit po meste. Vsimat si a riadit sa znackami, semaformi,... A vecer si sadnut do auta v garazi, pustit to (zrychlene) na tablete, laptope. S vypnutym motorom zaradovat rychlosti, stlacat spojku, pozerat na znacky, spomalovat a rozbiehat na krizovatke a takto virtualne soferovat? A neskor si aj vyskusat nazivo jazdu na aute s niekym na parkovisku.

autor
6. okt 2022

@veronika3110 nie nemyslím hru,to už viacerí povedali,že mám skúsiť niaku aplikáciu,na čom sa cvičiť ,spojku ,rýchlosť atď, a aj autoškole povedali ,keby som mal auto ,tak na tom skúšam,ale zatiaľ nemám ,značky viem

autor
6. okt 2022

@veronika3110 ty si takto naučila Ci čo ,myslíš ,že každý na hru myslí

autor
6. okt 2022

@a_alexandra_a áno viem,len kým mám prvý krát ísť na autoškolu,chcel som cvičiť,a oni mi odporučili ,že je niaka aplikácia,na brzdy ,spojky atď ,preto som to chcel vedieť

lindous
6. okt 2022

Ako si takú aplikáciu predstavuješ? Cit v nohách pri stláčaní pedálov na mobile či PC nenacvičíš 😅 takže fakt neviem čo ti to tak mohli odporúčať, ak fakt niečo, ale netráp sa tým, nemusíš dopredu trénovať .. ani keby si mal k dispozícii auto .. niekedy radšej nevedieť nič ako mať rovno zlozvyk ...

katarinaba
6. okt 2022

Mam dojem, ze asi nerozpravas dobre po slovensky, vsak? Nemohli ti ludia, co ti hovorili o aplikacii mysliet autotrenazer? To je v podstate maketa auta, ktora ma pedale aj rychlosnu paku a namiesto skla ma platno, kde sa prehrava cesta z pohladu vodica. Tam sa napodobnuje samotna jazda, normalne stlacas spojku, brzdu plyn, radis rychlosti. Netusim, ci sa da ist samostatne na trenazer, skus sa opytat v autoskole, ci taku sluzbu poskytuju. Ale ozaj to nie je potrebne, pretoze vsetko ta naucia v autoskole. V podstate ty nemas co sadat za volant a trenovat ani na polnej ceste ci na parkovisku kym nemas vodicak. Ano bezne rodicia, surodenci ci ujovia, tety vezmu niekoho trenovat rozbeh, ale tym riskuju aj vlastny vodicak.
Drzim palec v autoskole.

autor
6. okt 2022

@katarinaba áno maketa áut,v autoškole povedali,že vraj je dobré niečo vedieť,aby sme vedeli niečo ,lebo že vraj niektoré ani nevedia ani vtedy ,keď oni to vysvetlia 5-6x ,že takto aspoň vieme ,že čo je kde a kedy pouzivat

autor
6. okt 2022

@katarinaba ďakujem

katarinaba
6. okt 2022

Nemas za co 😉 na ten trenazer sa informuj v autoskole. A netrap sa aj ked nebudes vediet, na to si platis autoskolu aby ta naucili. Drzim palec ✊

autor
7. okt 2022

@katarinaba áno to viem, ďakujem