Anthony William medecínske médiu

nadaa1
20. nov 2020

ahojky pozná niekto medecínske médiu skúsenosti vyliečených ľudí napr. podľa A. williama ?? je to pravda alebo nie ?? sledujem aj instag.. a ľudia to tam dávajú že sa vyliečili nepozná to veľa ľudi väčšina sú a ameriky...

romanovic
20. nov 2020

@nadaa1 A teraz v jazyku nasho kmena.

ciernysokol
21. nov 2020

@nadaa1 ja poznam. Aj knihy.

nadaa1
autor
21. nov 2020

@ciernysokol a mysliš si čo o tom tvoj názor na to je to pravda podľa teba čo tam ten autor píše ?

ciernysokol
22. nov 2020

@nadaa1 tazko povedat. Myslim, ze ano. On kedysi radil ludom, co mu zavolaju. Ked som googlila, tak je plny internet otazok, ako sa k nemu dostat, kontakt, potom vysvetlene, ze uz ludom neradi, vsetko maju v knihach. Napriek tomu ma plno dobrych recenzii od svetovych hereckych, hudobnych a politickych celebrit, dokonca nevyzeraju fake. Tak s ludmi sa zrejme zaobera, ale nie s verejnostou. Z toho mi vypyva, ze ozaj pise pravdu, ale bohuzial sa nik k nemu nedostane. Zeler som este neskusala, ostatne liecebne postupy ma take tradicnejsie, o tych vedomost mam aj z inych zdrojov, takze asi tak nejak to moze byt. A ci je pravda, ze vidi choroby druhych a liecbu? Myslim, ze hej. Ale co z toho.