Aniónové vložky a vaše skúsenosti s nimi

burina111
12. okt 2011

máte skúsenosti s aniónovými vložkami, pomohli, nepomohli, vyliečili, nevyliečili, kde a cca v akej cene ich kupujete?ďakujem za všetky odpovede 😉

radkax
12. okt 2011

Ahoj, mala som ich kúpené, lebo som čitala, že pomahajú pri liečbe popôrodných zranení... Ale vzhladom nato, že som nakoniec rodila cisarskym, som nemala možnosť overiť si, či fungujú. 😀 😀 😀 tak som ich použivala ako každé iné vložky len o dosť drahšie 😠 kúpila som ich na internete, na nejakej stranke, kde ich priamo propagujú a predávajú tam aj anionové detske plienky, názov si už nepamätám ...

pici
12. okt 2011

kupila som ich na nete. nepomohli, nezhorsili stav...

miruska15
17. okt 2011

somarina mala som ich krvacala som ako nikdy a nie ja aj kamoška až tak že šla do nemocky. už ich nechcem 😠 su drahe a nič moc.

modrofuzik11
17. okt 2011

ja som mala klasika samu vlozky a bola som spokojna...

lenka3007
17. okt 2011

ja pouzivam len anionove intimky, zatial som spokojna 🙂

mamutka
17. okt 2011

pouzivam anion.intimky a nedam na ne dopustit! nejde o nijake krvacanie alebo co, oni pomahaju cistit organizmus, mala som kazde leto po navsteve kupaliska pokazene cele tyzdne, bazeny podobne, doslova som cele leto pretrpela a dr. mi davala blbe maste a cipky pri uzivani ktorych som sa citila hodne neprijemne. a trvalo to vzdy tyzdne.... posledne roky neviem co to je svrbenie ci zapal, akonahle ideme od vody, dam si anionku, potom aj na noc a problem nikde. ak sa daco objavi hocikedy inokedy, pri prvom naznaku problemu si dam intimku a hned je pokoj. mne tieto vecicky usetrili hodne trampot, takze by som ich velmi doporucovala na taketo veci, s krvacanim poradit neviem, na tom nemaju co upravovat 😅 😀

luludia
18. okt 2011

ja som tento mesiac "vybrala" prve balenie anioniek a zatial spokojnost. Neviem ci je to mozne alebo nie ale krvacanie bolo menej intenzivne. Skusim aj intimky. Myslim, ze efekt ak nejaky ma nastat, nastane az po nejakom case, nie hned.

jaya47
26. nov 2011

Ja s nimi bohužiaľ dobré skúsenosti nemám. Mama ich predávala, presvedčila ma skúsiť, dovtedy som nikdy nemala pošvovú infekciu a po jednom cykle používania som mala prvýkrát v živote. Je možné, že náhoda, ale možné je aj to, že sa mi narušilo moje prostredie (zničili sa nejaké dobré baktérie)...

anicka1981
26. nov 2011

nechapem, ako mozu vlozky zmiernit menstrulacne krvacanie, to neaka hlupost bude,,,,, a po porode som mala obycajne vlozky naturella, a vsetko bolo ok, nebola som strihana, ani sita, takze niake zaranenia som nemala, a kvasinkova infekciu som mala raz, ale to som bola vystavena z roboty, a nasledne oslabenu imunitu a dostala som systemovu candidu, pomohla anti kvasinkova a cukrova dieta, 😉

babybubik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zvedavamt
22. mar 2012

Mavala som nepravidelnu menstruaciu, ktora vzdy trvala 7 dni a krvacanie a bolesti byvali dost silne. Pouzivam Pijavice lekarske sice na krcove zily,ale upravila sa mi aj menstruacia, bez bolesti,ale furt trvala 7 dni. Ako som zacala pouzivat Anionove vlozky, tak mavam 3,5 - 4dni slabucke krvacanie,ziadne bolesti, pouzijem podstatne menej vloziek a hlavne v lete, ked som mimo dmu dlksie a nemam moznost sa "prebalit, tak nesmrdim a nemam zapareniny od "gumenych vloziek. A to ze su plne recyklovatelne a nebielene chlorom,ako bezne vlozky ma tesi najviac.
Pouzivame ich aj na ine veci, dcera si ich pytala pri prechladnuti odspodu, kvasinkove infekcie, otvorene rany a.p.

sladkasue
22. mar 2012

mne to odpurucila kamoska a tiez si to neviem vynachvalit: klop klop zatial ziadne infekcie som v zivote nemala, ale ja ich pouzivam preventivne🙂

tanica27
18. jún 2012

ja mam s nimi fakt dobre skusenosti, mavam silnú menstruaciu a na nocne nedam dopustit su hodne save co je super pre mna, a tiez pouzivam aj intimky a citim sa pohodlnejsie s nimi, ja si ich kupujem cez eshop zdravy-zivot sk

monika15
18. jún 2012

kde to kupim v KOSICIACH ???????????????????????? baby poradte....

ani3012
18. jún 2012

som musela vyhľadať na nete,čo sú to tie "anionove" 😀

tieto vložky mám prvý krát:
http://www.majoo.sk/index2.php?menu=novinky&rig...

tieto tampóny používam viac menej pravidelne :
http://www.magister.sk/produkt/detail/produkty-...

ninka83
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabriella7
7. apr 2013

Sú ešte nejaké skúsenosti? chcem ich skúsiť.

catherine_sk
11. apr 2013

Ahojte. Rovnako tak sa vas chcem aj ja spytat na anionove vlozky. Konkretne na pocit... Kupila som si intimky Pompadour z Dedry, ktore maju v sebe tiez ten anionovy cip... Po kratkej chvili som citila pocit chladu, ako ked mentol si prilozite na pokozku... zintenzivnovalo sa to, az som to napokon nevydrzala a zbavila som sa jej... Neviem ci je to normalne alebo by som nemala citit nic... Nemam to s cim porovnat... Ale komfortne som sa necitila. :( Kupila som si vlozky aj ako denne, aj nocne, aj intimky... Len dufam, ze mi nezostanu lezat na policke. :(

slavcek88
12. apr 2013

ja pouzivam anionove vlozky z winalite. nikdy ma nechladili a som s nimi spokojna, pomahaju aj pri roznych poraneniach, viem si dat intimku aj na celo ked ma boli hlava pasik trochu navlhcim vodou 🙂 viem ze ich je uz viac druhov ale tieto urcite odporucam

gabiiika21
24. júl 2013

Ja som zacala pouzivat anionky ba idporucenie zbanej. Pouzivam ich zatial kratko ale ako prve pozitivum ze su prijemne na nosenie....nie ako tie z drogerie. No a mala som aj nejaky zapal ktory ma svrbel a myslim ze aj na to pomohli. Uvidime ake budu dalej

matabah
24. júl 2013

ja som mávala skoro stále výtok atd,aj zápaly a winalite slipové mi pomohli...nedala som si každý den,ale občas,asi každý druhý a cítila som sa lepšie!"

mamazem
28. sep 2013

Ak by ste mali záujem, Winalite aniónové vložky kúpite aj u nás na eshope mamazem, máme na ne veľmi dobré ohlasy.

alone1111
3. okt 2013

Ahojte, momentalne použivam 1 x anionové vlozky z Dedry nočne a denne.
Tak ako udava catherine _sk, chladivý pocit, mala som aj ja. Nebol uplne neznesytelný, ale bolo to na pocit nepríjemné, no po 2-3 raze som to prestala pociťovat. Co sa týka pokožky na zadku, mala som vzdy po ukoncení menstruacie cely zadok posiaty vyrazkami, az teraz som vlastne zistila, že pri tejto menstruacii (dnes posledný den) ich nemam (iba zopar a skoro neviditelne).
zreje to bude mat nieco do seba, mozem potvrdiť spokojnost. Som zvedava ako sa budem citit ri dalsej 🙂 menstruacii.

jamela
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzula44
15. dec 2013

Odkiaľ kupujete aniónové vložky? som ich pozerala a sú tam rôzne druhy....aj na rôznych stránkach ...chcela by som ich vyskúšať ...ale neviem ktoré 🙂...

1vilaamalka
16. jan 2014

kupujem ich online, lebo tak vychadzaju lacnejsie. naposledy som kupovala intimky na eshop natureal..

nelinkaps21
7. aug 2014

ahojte, chcela by som sa podelit so skusenostou s anionovymi vlozkami. jednoznacne odporucam! 3 mesiace ma trapili vsetky mozne infekcie, kvasinky.... jednoducho z coho ma gynekolog vyliecil antibiotikami, hned nato som dostala nieco dalsie. dokonca som mala dni, kedy palenie tam dole bolo tak silne, ze som nemohla chodit a mocila som len v sprche. este ze mam pracu kde nemusim byt kazdy den, kedze som s nohami nasiroko len lezala. pri gynekologicke som bola kazdy tyzden a nic. vsetky maste ake existuju som si kupovala, probiotika, lapacho, bylinky... fakt od zufalstva som vyskusala vsetko. az som sa dostala k tomuto prispevku s anionovymi vlozkami a ono to fakt pomohlo! dokonca chodim teraz v lete na kupalisko! co som po minule roky nemohla, kedze som skutocne velmi nachylna na chytenie cohokolvek. ak zacitim mierne palenie dam si anionku a do pol hodinky je pokoj. po bazene vzdy, inak tak kazdy druhy den si dam intimku. baby ktore su zufale zo vsetkych mykoz, urcite vyskusat! (inak, ak som citala vase prispevky, myslela som ze su tu len reklamy obchodnikov co to predavaju :D )

dominika85
8. sep 2014

pouzivam ich niekolko rokov a mam velmi dobre skusenosti, mavala som predtym vytoky a svrbenie, teraz nemam vobec. Skusala som iba intimky 🙂

nutrimas
17. sep 2014

Radi by sme Vam dali do pozornosti obdobu anionovych vloziek s cisto prirodnym zlozenim, bez chloru a umelych farbiv, aromy a pod. Jedna sa o vlozky (denne, nocne, intimky) , tampony (roznej velkosti), vatu, vat. tamponiky zo 100% prirodnej bavlny znacky MASMI. Ich pouzivanie prinasa nasledovne vyhody:
- pomáhajú udržiavať optimálne pH vnútornych pohl. orgánov
- znižujú riziko vzniku podráždenia a alergií
- udržujú optimálnu vlhkosť, čím chránia pokožku
- sú biologicky odbúrateľné a ani pri ich výrobe nedochádza k zaťažovaniu životného prostredia
- sú dokonale priedušné, vďaka tomu, že ich vlákna umožňujú ľahký priechod vzduchu
- zásluhou 100% prírodného materiálu nedochádza k vzniku nepríjemných pachov

Pestru ponuku najdete na nasom eshope.