Ani vám sa nič na bazáriku nepredáva?

4. apr 2022

Ani vam sa nic na bazariku nepredava? Ci to je iba moj pripad? Noekedy som predala veci aj za 50e mesacne a teraz ked by sa peniazky hodili, tak nic :(

katkaseiner
4. apr 2022

velmi podobne... teraz mi odisli 2 veci za asi 10 dni... ale inak bieda... a mam toho mrteeee

lenka2710
4. apr 2022

Tiež tak, max jeden inzerát týždenne, keď náhodou dva, tak super 😅 už rozdávam po kamoškach zadara, bo to nemám kde davat!

dundulica
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dundulica
4. apr 2022

čo zlé som napísala, že sa to zmazalo?

kinderzwillinge
4. apr 2022

Ani mne sa nepredava vobec. Pred Vianocami ako som robila vacsie upratovanie, som polovicu veci dala do vreca a vyhodila

saxana000
4. apr 2022

No to sa este mate dievcata mne sa ozve raz za pol roka niekto a to som davala na bazar fakt najlepsie kusky co som mala..ale uz ma to nebavi fotit z kazdeho uhla ani merat kazdy centimeter..a aj tak je to nakoniec moc velke moc male moc modre moc drahe..po sezone spravim balik potriedim lepsie horsie rozdam kamoskam hodim do humany alebo capnem za brumika na facebook. O peniaze ani tak neislo hlavne sa mi doma nic navyse neskreckuje.a odkedy mame sucicku staci malej podstatne menej veci tak sa tesim ze tych par kuskov co ma aj vynosi aj stihne znicit.nemusim mat doma 15 legin 20 triciek a 5 bund.z coho som polku potom v top stave davala prec

evaachesa
4. apr 2022

Kým som mala PLUS tak sa mi viac predávalo. Teraz som ale dosť zredukovala bazár keďže väčšinu som darovala na pomoc ukrajine, aj detské aj dámske a pánske, takže už si ho neplatím. Veci za 1-3€, proste už som nebola ochotná sa s tým naťahovať, držať to doma. Takto som to aspoň darovala pre dobrú vec...a teda boli to buď nové veci alebo top stav. Nejaké ďalšie veci ako kabelky, parfum som hodila do aukcií tu na MK a tiež to rýchlo odišlo. Ak ste ochotne to dať za min. 1€, tak choďte do tých aukcií napríklad, alebo charita.

deti95060810
4. apr 2022

však dajte na charitu ... ja bežne dávam a nemám problém ...

kiwi3
4. apr 2022

tiez neviem, co sa vlastne stalo pocas pandemie, ze sa to tu tak zmenilo, ale ked predam dve veci za mesiac, tak som rada. mam len damske veci, detske sa predavaju asi lepsie. ci je to tym, ze ludia sa maju lepsie a kupuju viac nove a zvykli si na online obchody, alebo sa sekacovy internetovy predaj presunul inde... neviem

dzina007
4. apr 2022

ked sa clovek pozrie na vysku postovneho sa ani nieje co divit. ak sa nahodou cloveku nepaci rovno viac veci naraz od jedneho predajcu nema dovod platit vyssie postovne pomaly ako je cena oblecenia

deti95060810
4. apr 2022

@kiwi3 keď som videla niektoré ceny v bazáriku tak sa čudujem že to vôbec niekto kúpi...

lubkavargova1
4. apr 2022

ved predavajte online a live...kazdy sa tam teraz presunul. Netreba na hanbit, ale pekne spravit live vysielanie a tam rovno predate...vela predajcov tak preslo lebo fotka a bazariky to bola cesta do zahuby uz

kiwi3
4. apr 2022

@deti95060810 no praveze... velmi casto som ti toto hovorila aj ja. a ked si potom pozriem pocet predajov zien, ktore maju taketo ceny, tak mi vyliezaju oci, kolko maju predanych veci (pocet recenzii), takze tym to asi nebude
este moze byt, ze cez net dnes predava takmer kazdy a tym padom je fakt velka ponuka, takze mensia moznost predat

caroline_
4. apr 2022

Je to tak,davnejsie som chodila aj 2x do tyzdna na postu a teraz dlho dlho nič.

evaachesa
4. apr 2022

@kiwi3 no potom čo mi kamoška ukazovala super kúsky aké našla v sekáči za totálne smiešnu sumu, tie nákupy na MK prehodnotím aj ja 😅 hlavne to poštovné je už dosť vysoké 🤷

zuzanka.zuzu
4. apr 2022

@evaachesa ake aukcie? kde su? ja som tusim kedysi bola v jednej skupine ale tam skapal pes a v ponuke boli veci leda tak do smeti 🙄 je tu skupina kde to zije?

kiwi3
4. apr 2022

@evaachesa to je sice pravda, ale sekace tu tiez boli uz dlho pred pandemiou a zase clovek nekupi to, co presne chce, iba na co narazi. cize iny styl nakupovania 🙂. a napriklad postovne, ktore tu asi pouziva vacsina ludi, islo hore len o 20 centov. (iba v ramci rozmyslania, ze co sa deje, preco to nie je ako kedysi)

evaachesa
4. apr 2022

@zuzanka.zuzu tieto 3 a určite to tam žije 🙂 už som si odtiaľ aj ja vydražila fakt dobré kúsky 🙂

evaachesa
4. apr 2022

@kiwi3 možno je to aj tým, že ten trh je už strašne presýtený a predáva oveľa viac ľudí ako kedysi a tak sa to nejak aj rozložilo. Mne nákup cez MK vyhovuje lebo nemusím nikam ísť, večer keď mám čas tak pozriem čo treba. Momentálne ale ani ja nemám čas ísť do sekaca lebo ho mám od ruky.

luccija
4. apr 2022

@evaachesa ja som začala predávať cez FB marketplace a celkom to ide.Ale neviem porovnať ja som doteraz nikde nepredával neviem ako to bolo pred rokom, dvoma...a tiež si myslím, že malé deti človek oblečie za facku v obchodoch a staršie už majú svoj štýl.Ja mám veľa veci po pubertacke tak od 10 plus značkové tričká, mikiny vtedy prudko vyrástla a predávam oproti nákupu za facku, ale čo mám s tým robiť?

simca06022011
4. apr 2022

Bazar je prepchaty somarinami, myslim ze sa v tom veľa ludom hrabat nechce. Plus ceny ako za nove veci niekedy. Mna to rýchlo preslo. Za rok som urobila asi 2 nakupy 🤷🏻‍♀️ predať predavam ked nahodím veci dost rýchlo.

evaachesa
4. apr 2022

@luccija skús ozaj aj tie aukcie...tam keď sa dá niečo také zaujímavé a značkové, tak sa vydrazi aj za peknú sumu 🙂

es2021
4. apr 2022

@evaachesa pisu ze neprijimaju clenov registrovanych po 6/19 takze skupiny len pre vyvolenych 😁

evaachesa
4. apr 2022

@es2021 hmm všetky?? Inak nerozumiem z akého dôvodu 🤷

luccija
4. apr 2022

@evaachesa ja to vôbec nepoznám🙂)musím preštudovať.Volakedy viem, že boli aukcie na mimibazare tam som nebola roku

evaachesa
4. apr 2022

@es2021 teraz pozerám že len do AUKCIE skupiny ťa príjmu pokiaľ si aspoň rok zaregistrovaná na MK.

es2021
4. apr 2022

@evaachesa tu som akurat nekukla, skusim. Dakujem za tip. 🙂

evaachesa
4. apr 2022

@luccija preštuduj hlavne pravidlá Rýchle aukcie - všetko od 1€. Tam som dostala taký výplach za zle nahodenú aukciu že dovi...jak na základnej škole 😂 neviem či sú adminky za to platené ale dosť tam striehnú až nechápem že na to majú toľko času 🤔😅

zorkahorka
4. apr 2022

Ano, presne. Zaseklo sa to. Ani na darovanie sa mi ludua neozyvaju. Kefysi boli darovacky za 5 min prec. Teraz nic

filili
4. apr 2022

Každý už je tým materiálnom presýtený, všade je veľa všetkého, obchody plné handier, dookola samé výpredaje, zľavové kupóny..podľa mňa výhodnejšie ide nakúpiť normálne v obchode, počas nejakého výpredaja, e-shopy majú často aj dodanie zadarmo a keby nesadlo, tak to mám možnosť vrátiť ..kedysi som kupovala cez bazár, po poslednom sklamaní už viac nie. Sama mám veľa vecí po deťoch, čo s tým? Skúšala som predávať, ale nebaví ma kvôli 3€ riešiť xy správ, otázok, premeriavať, behať na poštu . Chceli sme to zaniesť na pomoc Ukrajine (aj dámske, pánske), aj tam pani gúľala očami, že toho oblečenia už majú strašne veľa a nepotrebujú.