Anglicky hovoriace dieťa - videohovor

janhe
27. mar 2018

Ahojte
Dcerku mam 3,5 rocnu a par mesiacov sa uci po anglicky
Je tu nejaka mamicka ktora ma anglicky hovoriace dieta a bola by za takyto moj napad?
Chcem aby moja dcera sa aj trosku zaucila v anglickej komunikacii a urcite by ju bavilo sa skor rozpravat s dietatom ako s dospelym tak ci tu nieje nejaka mamicka ktora by mozno vyskusala aspon taky maly experiment na zaciatok ze by si nase deti dali videohovor a skusili pokecat. Viem ze to bude narocne kedze deti su neposedne a hanblive ale mozno by to vyslo 😊 kludne chlapec ci dievca ved deti medzi sebou este neriesia pohlavie.
Pokial by tu bola maminka z trencina tak kludne aj vonku by sme mohli ist 😊

sasesoe
30. mar 2018

@janhe ahoj, zaujimavy napad. Moja je o rok mladsia a vie "niekolko" slovicok/ fraz, ale neviem, ci by uz zvladla "pokec", totiz aj po slovensky to s nou je este narocne, aby nieco povedala / komunikovala... tiez ten "videohovor" je to pre nu este "zvlastne", ked sme skusali so svokrovcami... neviem, mozno "za rok" uz bude aj ona inde (dufam, ze ju vezmu do skolky a sa tam rozkeca, ale mozno to je len moja predstava...). Ale v lete za stahujeme do ZA, tak mozno by sme mohli skusit niektory den (hoci aj cez vikend) si spravit spolocny vylet, to uz nebudeme "az tak daleko" a uvidime, ci sa dievcata skamosia a pokecaju... Pls daj typy akym sposobom ju vediete k anglistine. Mozes aj do IP.