Anaplazmóza u psa

15. dec 2023

Ahojte, máte niekto skúsenosť s touto pliagou u psa? Dostal sa z toho? My sme to podchytili včas, výsledky krvi má všetko ok, okrem pozitivity na toto ochorenie, teploty a silný zápal. Dostáva infúzie, antibiotiká, ale nechce jesť už tretí deň. Je stále hrozne apaticky a zdá sa mi, že je zo dňa na deň horší. Ďakujem za skúsenosti

colsami
15. dec 2023

Ahoj, anaplazmoza je vazne ochorenie, su psy ktore sa z toho dostanu a aj take, co ich to zial stoji zivot.
Niektore su lepsie uz po 1-2 dnoch liecby, niektore po tyzdnoch.
Urcite pocuvajte pokyny vasho vet a riadte sa nimi...
Drzim palce.

elia9
15. dec 2023

Pevne verím že váš prípad to nebude, ale nám na toto ochorenie zomrel veľmi mladučký psík 😭

aams
16. dec 2023

Áno prekonali sme to, bolo to náročné ..mal 6rokov.. teraz ide oslavovať 13te narodeniny..držím palce

autor
16. dec 2023

Náš je zo dňa na deň horší, nechce jesť vôbec, keď sme mu nasilu dali do papule, dozvracal sa a vyzvracal aj antibiotiká.. už sa s ním pomaly lúčime a pritom okrem silného zápalu má všetky výsledky krvi dobre.. nechcem tomu stále veriť, ale viac sa pre neho spraviť nedá..

aams
16. dec 2023

Aku liečbu dal lekár ? Môj bol na antibiotikách cez infúzie a výživu dával tiež cez infúziu. Chodil sedem dní od rána do večera bol na klinike a večer som ho brala domov
Môj mal aj zle výsledky a pozbieral sa

colsami
16. dec 2023

Ak nechce zrat tak infuzie denne alebo hospitalizacia na klinike. + inj proti zvracaniu a tablety podavat rozbite na prasok v striekackes vodou, do krku.

autor
17. dec 2023

Manžel mu včera striekal vývar do papule a čuduj sa svetu, pes potom začal jesť, čiže dnes je mu už lepšie 🙂