Alza - vrátenie tovaru

20. jún 2022

Aku mate prosim skusenpst s vratenim tovaru do Alzy? Ci uz nevyhovujuci alebo reklamacia?

jarmila2010
20. jún 2022

my sme vratili nepasujucu nahradnu hlavicu na vysavac a ziadny problem...boli sme priamo na predajni

melanta
20. jún 2022

Brat miulý mesiac kupoval do kancelárie prenosnú klímu, necelý týždeň ju používal, nefungovala dobre. Odniesol ju osobne na predajňu, ani ju nepozreli a zobrali ju naspäť a vybral si inú.

janai1
20. jún 2022

Na stránke si zaklikneš vrátenie alebo reklamáciu, dostaneš kód ktorý použiješ pri samoobsluznych pultoch a odnesieš to na predajňu alebo pošleš ak nemáš možnosť odniesť
Minule som dačo vracala ešte som ani nestihla vyjsť z Nivov a už som mala potvrdenie o vrátení €

karolinakr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janai1
20. jún 2022

@karolinakr to netuším o com hovoríš

biancarv
20. jún 2022

Ahoj. Ja mám bezproblémovú skúsenosť s reklamáciou. Tovar som posielala poštou. Hneď na ďalší pracovný deň prevzali zásielku a poobede mi už písali, že mi vrátia peniaze na účet. Peniaze som mala do 2 pracovných dní na účte.

karolinakr
20. jún 2022

@biancarv v pripade reklamacie musiš platit pri kupe poplatok či nie? ( na tu reklamaciu?)

simca06022011
20. jún 2022

@karolinakr na reklamáciu mas právo vždy, to co sa pri kúpe plsti extra je predĺžená zaruka

karolinakr
20. jún 2022

@simca06022011 aha, dik

biancarv
20. jún 2022

@karolinakr nie netreba nič navyše platiť