Aliexpress - poštovné a postup pri objednávaní

19nina05
26. máj 2014

Chcem sa spytat ako to funguje, kolko stoji poštovne atd. Kto poradi 🙂 dakujem

sissy27
26. máj 2014

@19nina05 poštovné máš uvedené pri každom tovare zvlášť, záleží od predajcu, od konkrétnej veci a od spôsobu poslania...

nicolle21
26. máj 2014

@19nina05 tam je to na principe, ze si objednavas jednotlivo veci u predajcov.. kazdy ma svoje postovne uvedene, nahadzes do kosika, uhradis (ja uhradzam kazde zvlast) a potom cakas

zita19
26. máj 2014
19nina05
autor
26. máj 2014

Aha ale poštovne je v pohode, ale asi skor u menej predajcov objednávat 🙂 a s velkostami je to ako? Sadnu na naše?

mamulienka000
26. máj 2014

aj mne sa tam páčia ceny,ale mám rešpekt ísť do toho, mňa zaujíma hlavne či sa to vypláca aj cez IB z účtu na účet,alebo ako? ď.

nicolle21
27. máj 2014

@19nina05 velkosti ma vacsinou kazdy predajca vo svojom inzerate, treba zrolovat nizsie a riadit sa podla cm, ktore tam su.. detske samozrejme kupovat vacsie, lebo to cestuje dakedy aj mesiac odtial, tak aby sme nevyrastli, kym to pride
u kolkych predajcov si objednas mas jedno, od kazdeho ti pride balik zvlast, sanca, ze ti ho stopnu na colnici je maly, ked su to male sumy.. do 100e sa im s tym asi ani neoplati serkat..

@mamulienka000 nevyplaca sa to cez IB, ale kartou, visa, mastercard a pod. vypises si cislo karty a ostatne udaje, ktore to pyta a prevedie sa to.. je to v phode, kedze aj ceny su v €, ziadne prepocitavanie meny a straty

katarinka1985
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janett310
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simonkk
4. sep 2019
Používateľ simonkk je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od simonkk.

Ahoj, celý postup je podľa mňa veľmi jednoduchý. Najdôležitejšie je však správna registrácia, kde vyplňuješ svoje osobné údaje ako číslo karty, miesto doručenia,... Ja som postupoval podľa tohto návodu: https://www.kodino.com/sk/clanky/ako-nakupovat-na-aliexpress-v-slovencine/ Poštovné býva u väčšiny produktov zadarmo, ale keď sa platí, tak iba pár dolárov za rýchlejšie doručenie.

nerdoz
16. okt 2020

nakupovanie na aliexpresse milujem, da se tam zohnat naozaj vsatko. ted maju i fajne slevy zde http://www.slevokurzy.cz/sleva/aliexpress/