Aliexpress - číslo občianskeho a iné info

peka55
10. apr 2017

Ahojte dievcata a zeny,
vyprsala mi platnost platobnej karty a tak na aliexpress.com som chcela zadat novu kartu - ale nejde mi to.
Chce ma to prihlasit do Alipay kde musim vyplnit vsetky osobne informacie ako c. ID karty, datum narodenia a ine.. Nechcem to tam zadavat.
Neviete ako inak sa to da obist? Pripadne uz ste to tam niektore davali???
Dikes moc za info...

sissy27
10. apr 2017

@peka55 neviem, ale ja som tam žiadne údaje okrem adresy na doručenie tovaru (nie je to moja domáca adresa) a emailu nezadávala nič, kartu tam nemám uloženú ale normálne pri každom nákupe vypíšem číslo karty a nepoužívam vždy tú istú... osobne by som mala podozrenie, či je to originál stránka ali a či náhodou sa niekto nepokúša získať tvoje údaje a následne ich zneužiť...

nyusika
10. apr 2017

nezadavaj si tam ziadnui kartu...ked budes platit, vzdy vypln nanovo udaje, kartu neukladaj.

nidky to odo mna nic ine, ako cislo kartu, menio drzitela, datum platnosti a diskretne cislo nechcelo...

0silvia0
10. apr 2017

@peka55 aj ja si tam odmietam ukladať kartu. Raz som si ju omylom uložila (klikla som na nejakú fajku) a potom som ju prácne odtiaľ vymazávala podľa nejakého návodu ktorý som našla v nejakej diskusii.

peka55
autor
10. apr 2017

dikes baby, mne sa to nezda, aby odomna chceli aj cislo obcianskeho a taketo veci. Ako stranka je normalna aliexpress.com - uz som na nej nakupovala a staru kartu tam mam ulozenu, ale nejde mi zmenit na novu.. aj ked dam "pouzit inu/novu kartu" tak mi ju neberie... ale vsetky osobne udaje im odmietam davat..
myslite, ze ked vymazem staru kartu, pojde mi pridat tu novu?
pripadne mal uz niekto tento mesiac expirovanu kartu a podarilo sa mu to?
dikes 🙂

peka55
autor
10. apr 2017

pripadne viete ako vymazem tu staru kartu a pridam novu? Dakujem 🙂

nyusika
10. apr 2017

@peka55
nedavaj si tam ziadnu kartu, zenska, ved citaj 🙂

peka55
autor
10. apr 2017

ok,nedam ju tam, ale ako vymazem tu staru odtial?

peka55
autor
10. apr 2017

a dakujem O🙂

0silvia0
10. apr 2017

@peka55 ten postup je niekde na internete, náhodne som našla toto:
https://www.slovenskyali.sk/ako-nakupovat-na-al...

alebo tu máš niekde v článku návod ako sa zmaže uložená karta - čítaj, tu to vyzerá prehľadnejšie:

http://www.jaknakupovatna.cz/aliexpress/platba/

peka55
autor
12. apr 2017

oki, dakujem velmi pekne, idem skusit 🙂

peka55
autor
12. apr 2017

podarilo sa odobrat, ale nejde mi zaplatit, stale mi tam pise chybu (posielam v obrazku)

peka55
autor
12. apr 2017

neviete cim to moze byt?

0silvia0
12. apr 2017

@peka55 nebude jednoduchsie si zalozit novy ucet?

peka55
autor
13. apr 2017

ani nie, mas tam body podla nakupov. ale prisla som na to, v internetbankingu som len musela dat moznost potvrdzovania cislom karty 🙂 nie v setky banky to maju aktivne na novych kartach automaticky 🙂
Dakujem vsetkym dievcatam co ste mi napisali za pomoc 🙂