Akým prípravkom čistíte nerezové spotrebiče?

minnie55
18. okt 2015

Mám na mysli hlavne chladničky, mikrovlnky, umývačky. Ja som kúpila Cif nerez, ale ostávajú mi fľaky, som už zúfalá, leštím to kadečím a stále to nie je pekné bez fľakov. Ďakujem pekne za všetky tipy 🙂

iukas
18. okt 2015

mne sa najviac osvedcilo cistenie takeho "okrasneho " nerezu napr. celonerezovy digestor, olejcekom od HG, tusim sa vola Lesk na nerez. maju v Baumaxe, hornbachu, farboch lakoch. potom maju aj kazdodenny cistic nerezu, ten som neskusala. Tam kde vela capkam po nereze rukami, napr. ovladace na MW a rure, tam to cistim HG kazdodennym cisticom na varne dosky, je to sice na varne dosky, ake cisti krasne vsetko bez smuh, lepsie ako pripravky na sklo. Mat tej nereze viac, tak skusim HG kazdodenny cistic nereze. z HG som vyskusala uz vela vyrobkov, zatial ma nesklamala.

8291
18. okt 2015

Dobra téma,ja by som veľmi chcela vedieť ako očistiť hrnce ošlahané od plynu.skušala som aj prípravok na čistenie trúby-nepomohlo.Baby raďte

domak2
18. okt 2015

Na nerez po vycisteni nastriekam cistic na okna.
Na hrnce dratenka a drhnut 😀

janesa1984
18. okt 2015

Na nerezove hrnce je super cistic od Tescoma

gabyvt
18. okt 2015

Aj ja ho používam, môžem potvrdiť, je naozaj výborný a ostatné nerezové povrchy mikrovlnku, trúbu, doplnky v kúpelni, všetko dočisťujem čističom na okná.