Akých ľudí máte radi?

1. apr 2023

Ahojte sme v kolektíve 35 žien na oddeleni, mam pocit ze vsetci maju svoju nejaku partiu co sa stretavaju aj pomimo. Potom aj v praci po obede na kávičke;prosto kamosky. Kolegyna co pri mne sedi tak je velmi obľúbená kazdu chvíľu zvoní telefon ci je Janka tam a kedy pride alebo za nou chodia len tak pokecat
Mna totálne ludia ignorujú alebo len tak nejake reci aby reč nestala ale nemam tam nejake spriaznené duše
Akých ludi vy vyhľadáte vo svojej spoločnosti alebo ako sa začlenít do kolektívu ked kazdy ma nejaku svoju partiu

zmrzlinka2021
1. apr 2023

Buď prirodzená, milá, ľudská, nápomocná... A nebude závislá na Tom, aby ťa ľudia mali radi. Vyhľadávam nekonfliktných, dobrých a inteligentných ľudí so zmyslom pre humor. Tých, čo majú v hlave upratané.

jan510
1. apr 2023

neviem sice cim, ale vzdy sa mi ludia prihovoria , pokecaju a potom sa mii ozyvaju pravidelne. Neviem cim to je ja sama som skor introvert, mam dost hobby ale ludia z nejakeho dovodu sa mi sami otvaraju, rozpravaju mi svoje starosti a radosti. Ci to je na joge, alebo len na vychadzke , na detskom ihrisku, v praci, alebo aj uplne cudzi ludia. Vraj posobim kludne, vyrovnanie a neriesim blbosti typu klebety

daniela2202
1. apr 2023

Ja neuznávam žiadne partie, v práci čisto kolegovia, žiadne bližšie info, bežná konverzácia....ľudia sú veľmi, veľmi falošní a prefíkaní 👉

janinah
1. apr 2023

Asi sa tam od roboty nejdete pretrhnut...kolegovia nemusia byť nutne aj kamaráti.. ja mam spriaznené duše inde.Bezne sa v práci rozprávame aj semtam spolu obedujeme,koláč na narodeniny sa tiež nosí...ale v súkromí mam iné kamarátky a vyhovuje mi to.Pre dos5 ľudí som búrlivá vŕba,dokonca aj tu mk,poradím ak viem,ale žijem si ďalej bez týchto ľudí ,nepotrebujem s nimi budovať vzťahy.

autor
1. apr 2023

Takze mila inteligentná so zmyslom pre humor a ziadna klebetnica. Toto mi z toho vychádza

autor
1. apr 2023

@janinah štátna sprava niekto ma toho viac niekto menej, su aj take dni aj onaké hlavne nemame šéfa nad sebou takze je to uvoľnene a viac to potom je o vzťahoch kto s kym. Ja si tiez radsej robim svoju robotu a len nejaky smalk talk prehodím. Bútľavá vŕba niesom aai

janinah
1. apr 2023

V babinci sa klebeti vždy.. o tom,kto tam práve nie je.Bud sa pridáš alebo nezapadneš do partie.Toto ti chyba ku stastiu? Recenzie kníh ci dojmy z dovolenkových destinácií sa tam asi nepreberáju.....

simona20201309
1. apr 2023

Napíšem ti, akých ľudí ja osobne obchádzam. Nemám rada ľudí, ktorí si hľadajú milión diagnóz, ktorí nonstop hovoria len o sebe, ktorým sa nezatvoria ústa, ktorí sa stále sťažujú a ktorí sa snažia byť za každú cenu vtipni.
Inak mi nikto nevadí 🙂
Bud prirodzená.

galioska
1. apr 2023

my sme v kolektive prevazne zeny, kazda je ina , kazdej pridposobujeme pracu a ku kazdej pristupujeme individualne. Plus sa starame o dusevne zdravie cize nemali by byt v strese co je velmi narocne pri zenskych hormonoch😀 s chlapmi je to lepsie, lahsie🙂

elia9
1. apr 2023

Neviem čím to je, ale niekedy mám pocit, že mám nejakú nálepku na čele alebo čo lebo sa mi zvyknú prihovárať bežne len tak aj cudzí ľudia a niektorí mi začnú rozprávať o svojom živote 🙂považujem sa za veľmi empatického človeka, som skôr introvert a o sebe nehovorím takmer nikomu sama od seba..skôr som dokonalý poslucháč a ľuďom to asi vyhovuje 🤷mne sú sympatickí prirodzení ľudia, ktorí si nemajú problém urobiť srandu sami zo seba, neznášam klebetných ľudí..

autor
1. apr 2023

@daniela2202 áno to mas pravdu sladké rečičky pri tebe a len co pojdes prec Uz ohovárajú od tej nudy

luccija
1. apr 2023

Tak asi máš odstup, alebo nie si zoviálny typ.
Teba to trápi?chces k nim viac zapadnúť?

autor
1. apr 2023

@luccija áno chcem

ivik4
1. apr 2023

Neznasam ,,partie" a tichych ludi. Teda skor velmi tiche zeny

autor
1. apr 2023

Ďakujem za vsetky komentáre píšte mi este, ozaj ma to zaujima

barbiii11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
valeria_h
18. apr 2023

@ivik4 Radšej tichý človek ako hlupák.

valeria_h
18. apr 2023

Ja neznášam klebety a ohováranie, nikdy o nikom nehovorím za chrbtom. Mám rada pozitívnych, veselých ľudí so zmyslom pre humor. A hlavne nikoho nesúdim, neviem čo sa komu odohráva za dverami a čo prežíva.

autor
18. apr 2023

@valeria_h 👍👍👍