Aký telefón kúpiť?

4. júl 2024

Ahojte, potrebovala by som telefón do 300€, aký odporúčate? Rozmýšľala som kúpiť aj repasovaný iphone, len neviem či do toho ísť alebo nie .

fomelka
4. júl 2024

aj repasovane vedia fungovat dobre, neznamena to, ze by bol pokazeny alebo by s nim bolo nieco zle. ak kupis xiaomi ci huawei, tym nic nepokazis rozhodne. samsung je ale za mna top 😀 tejto znacke som verna uz dlhe roky. 😉

yelena159
4. júl 2024

@fomelka Ja zase so Samsungom nie som spokojná. Keď niečo so slúchatkami počúvam tak mobil vydáva podivný zvuk, wi-fi vypadáva, je pomalší, než môj starší mobil (ktorý som kupila za cca taku istú cenu.

lenka098123
4. júl 2024

Ja som si kúpila pred mesiacom repasovaný iPhone z Nay a som spokojná 🙂 swappie neodporúčam, aj v servise mi povedali, že odtiaľ nejdú moc dobré repasy

miminka91
4. júl 2024

repasovane su fajn, no skus este zalozne popozerat.

olimuc
4. júl 2024

Mam repasovany iPhone - ziaden Problem, vyzeral ako novy, ked som ho dostala.

canany
4. júl 2024

Ja mam samsung A 52 a deckam som minuly rok na vianoce kupila A 54, ked bola akcia pod 300 eur. Treba si vybrat kkudne aj drahsi a cakat na akciu. Ja som si vyberala hlavne kvoli fotaku a ak neberiem v uvahu S-kovu vlajkovu lod, tak fotky su fajne na tu radu a cenu. Mam firemny iPhone a s tym smejdom neviem dodnes robit. Neviem, aky dement da internet pod ikonu kompasu. Ja ako blbec som pisala nasmu IT, ze kde to ma internet 😀 a to som kedysi robievala www stranky, takze nie som uplny IT analfabet. Ale 100 ludi 100 chut.

uctik
24. aug 2024

@miminka91 Repasovane áno, ale nie zo swappie 😅.

uctik
24. aug 2024

@lenka098123 Nay je drahá celkom nato, ale hej ako, keď pozries swappie, tak ti tam aj píšu že napr. Baterka môže mať 80%, telefón môže mať nejaké škrabance ...

uctik
6. sep 2024

@uctik čiže zo swappie nejdu repasovane telefóny, ale to čo odkúpia od ľudí rovno predaju, tak mi to príde 😅