Aký ponorný mixér mi doporučíte?

aninka30
3. feb 2011

kedze zacneme o chvilu s prikrmami tak som chcela z vasich skusenosti vediet, ktory ponorny mixer mi odporucite alebo naopak neodporucate...alebo je to vsetko na jedno kopyto? 🙂

pia22
3. feb 2011

Ponorny mixer jednoznacne a vsetkymi desiatimy odporucam, je to fantasticka vec s obrovskym vyuzitim, ako jediny domaci robot ho vyuzivam denne🙂 My ho v domacnosti pouzivame nielen na mixovanie prikrmov, ale aj kremovych polievok, kremov a mnohych inych, mame mixer s odnimatelnym koncom, kde sa da nasadit metlicka-pouzivam pri slahani snehu, vyrobe cesta, peny atd. Kupili sme rovnaky typ aky uz roky pouzivaju rodicia a su s nim velmi spokojni, je to Eta s kovovym koncom, prislusenstvo ma metlicku a ponorny pohar, ma 2 vykony, lahka udrzba, jednoducha obsluha, cena je tiez super. Presny model by som ti musela pozriet. Urcite odporucam s kovovym nie umelohmotnym koncom-kovovy mozes pouzit aj do vriacich potravin, s dobrym vykonom a pevnymi nozmi😉

sisaha
3. feb 2011

ja mam z Lidla ponorny mixer tiez s kovovym zakoncenim. stal tusim cca 17 eur. Bola k tomu este aj nadoba so sekacimi nozmi a odmerkova nadoba na mixovanie napr. koktejlov. Myslim si, ze je jedno aku znacku si kupis. Je to skratka vyborna vec.

dadis
3. feb 2011

ja mam braun, ale v podstate je asi jedno aky, dobre je ked je odnimatelny ten nadstavec, neviem ci sa este predavaju bez toho, na chalupe mame nejaky stary typ, je to tycka v kuse a trosku horsie sa po pouziti umyva, ale da sa to prezit...inak je to vyborna vec...nezabera vela miesta a vsestranne pouzitelny, mam tiez k tomu metlicku, ktoru pouzivam na kolace, slahacku, sneh a zemiakovu kasu a nadobku na sekanie (bylinky, orechy, cibula)..

agnesa13
3. feb 2011

Ahoj. Podľa mna to je jedno aká značka, ja osobne som mala aj značkový /drahý/ aj lacný a všetky nám vydržali maximálne jeden rok , práve sa nám pokazil tretí. 🙂

snepinka
19. jún 2014

Ahojte. Poradite mi pls nejaky ponorny mixer v ktorom nezostane po umyti voda? Mame doma nejaky "no name" a po umyti zostava dnu voda a neviem ju odtial dostat von. Nerada by som malemu do jedla davala nejake zvysky "kovovej" alebo spinavej, jarovej vody.. Dakujem.

martina645
22. dec 2015
Používateľ martina645 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od martina645.

mam Vitamix TNC 5200, jeden pristroj a robi vsetko, drvy, miesi, seka, mixuje, pouzivam ho kazdy den, niekedy ak dva krat 🙂 vykonny a elegantny mixer, odporucam, maju ho napr tu
http://shop.vitarian.sk/vitamix-super-tnc-5200-20#FF0000

ruzenka65
Odpoveď bola odstránená
Zobraz