Aký odšťavovač kúpiť?

aminak
11. jún 2019

Ahojte rozmýšľam kúpiť odšťavovač ale neviem či mám kúpiť drahší alebo stačí aj ten lacnejší .... myslíte že je tam veľký rozdiel medzi nimi ?

ivka14789
11. jún 2019

@aminak My máme lacnejší cca 15€. V podstate úplne stačí, ale neodšťaví napríklad jablko alebo iné tvrdé ovocie. No pomaranč, mandarinka, citrón....a pod. s tým nemá problém.
Na tvrdšie ovocie a zeleninku som kúpila normálny mixér z Kauflandu za možno 40€ a vyriešené. 😊

dominika18muc
11. jún 2019

My máme Bosch MES25A0 a sme veľmi spokojní, zvláda aj jablká, mrkvy a všetko proste čo sme doteraz skúšali, aj čistenie je celkom rýchle a v pohode 🙂

adelakom12
11. jún 2019

@aminak podľa mňa nie vždy čo je najdrahšie je najlepšie 🙂 Záleží na tom, čo hľadáš ty, ak ti ide o dizajn pozeraj skôr na dizajn, ak ho budeš používať často, pozeraj skôr na to, aby sa dal dobre čistiť a čo ja viem čo ešte všetko 🙂 https://www.okay.sk/odstavovace/ ja osobne by som brala asi COncept, máme smoothie a ide v pohode. Síce to nepoužívame často ale pohodička lahodička

lovely5
11. jún 2019

@aminak urcite na nom nesetri. my mame philips hr taky ten strieborny kovovy a ostavi mrkvu, cviklu, jablka ako nic. kamoska si kupila daky lacny a odstavi s nim tak pomarance aj to zle. ten drahsi ti aj z toho ovocia zeleniny vyda najviac stavy. ten nas sa aj velmi lahko umyva a vyzera super.

kristina2412
11. jún 2019

@aminak my máme tento: https://www.electronic-star.sk/Domacnost/Male-k... a som spokojná ...nepatri medzi najdrahšie ale ani najlacnejšie ..

kikina84
11. jún 2019

@aminak ja som kupila z lidlu ten velky fialovy,stal okolo 50e ale je perfektny..uplne do sucha vyzmicha ovocie zeleninu..mam ho 4 rok a som spokojna velmi

aminak
autor
11. jún 2019

@kikina84 tento myslíš prosím ťa ? 🙂

mimusa154
11. jún 2019

Mame Concept za nieco pod 200€,je snekovy,takze vystavi vsetko,mrkvu,cviklu,jablka...ma dokonca aj nadstavce na vyrobu domacej zmrzliny,staci kupit mrazene ovocie a hotovo.Ked sme vyberali,kazdy nas odhovaral od tych lacnejsich,pri tomto je aj odpad uplne minimalny

kikina84
11. jún 2019

@aminak ano 😍😍

tiumen
11. jún 2019

@aminak ten z Lidla nie je dobrý.. Má veľmi vysoké otáčky.. Najlepšie sú "šnekové" nízkootáčkové ktoré tú šťavu nezahrievajú.. Napr Klarstein ná asi za cca 120€ taký

nikol955
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ruzenka65
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sunset65
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimikri
20. máj 2021

@mimusa154 ako si s nim spokojna po čase? ja chcem odšťavovať zelerove stonky, ríbezle, repu ...

mimusa154
21. máj 2021

@mimikri za mňa stále super 😊🤗

karima512
13. mar 2023

ja mam kuvings snekovy od vitariana, ma siroky otvor, netreba na malicke krajat a drt je uplne sucha, z lacnejsich sa da znovu odstavit tolko tam ostava stavy

diaszoky
13. mar 2023

@aminak ja som mala lacnejsi rnstavil dobre mal xy casti vsetko som musela umyvat a muz mi nakoniec kupil etu len stlacim gombik oplachnem a je to. Ma viac programov a dokonca krasne zomlel na zabijacke aj pastetu 😅