Aký obrázok, alebo dekoráciu na tortu na 7 narodeniny?

siusinocka
22. júl 2011

Ahojte baby neviete mi niekto poradiť akú tortu upiecť na 7 narodeniny? nemyslím však príchuť ale vzor... macko pusik a podobné veci sú už pre malé deti a ja vôbec nemam fantáziu čo vymyslieť. dík za rady

vefi89
22. júl 2011

zameraj sa na to, čo zaujíma to dieťa...počítač, autá, šport 🙂 my sme synovcovi spravili PC, neterke vláčik, proste každému čo ho zaujíma 🙂

zuzana581
22. júl 2011

My sme dali urobiť dcére takúto. Velmi sa tešila.

martinex
23. júl 2011

aleboo mozno vyuzi jedle oblatky,ak ma rada Hannah Montanu ci ine detske "trendy". 😵 pripadne to co ma rada,podla toho by som tortu robila.

nelicefo
23. júl 2011

Podľa toho čo ho baví,zaujíma.Keď tenis tak tenisovú raketu 🙂Keď futbal,niečo futbalové 🙂 Alebo nejakú posavičku z obľúbenej rozprávky,seriálu 🙂 Napr. Simpsonovci 😉 Alebo už robia fotečky s fotkou oslávenca 🙂

kepassa
23. júl 2011

neviem ak je to chalan a zaujimaju ho dinosaury napriklad tak by som sa nechala inspirovat, minule som tu niekde videla prenadhernu tortu dinosaura 🙂 aj mna by taka potesila kebyze som bola v jeho veku a som dievca 😀 pre dievca barbie taka co ma marcipanovu suknu a barbie jej ostane 😉 alebo potom tu je link, neviem ci mozem pridat...ale stoji za pozretie!
http://www.queralin-torty.estranky.sk/stranka/t...

sticker
23. júl 2011

My sme dali aktovku 🙂 Tým, že ešte len ide malá do školy tak sa jej to veľmi páčilo... Trochu inú výzdobu a bolo by to aj pre chlapca 🙂

traktor
23. júl 2011

pozeram, ze mas chalana..tak da sa torta v tvare futbalky, auta..podla toho co ma rad..da sa urobit v tvare zvieratka.da sa objednat aj jedla oblatka s rôznym motivom , môze na nej byt aj samotny oslavenec...su rôzne torty..a urcite mu urobi radost aj obycajna torta..hlavne nech je chutna 😉 ... pozriet môzes aj tu https://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-slavnosti-a-darceky/kto-pecie-marcipanove-torty-v-okoli-bratislavy/

lussy23
23. júl 2011

Môžete sa ho aj opýtať akú tortu by chcel, alebo podľa jeho záľub či obľúbených rozprávok, filmov.

momka
24. júl 2011

My sme to riešili práve tento týždeň, keď som objednávala tortu synovi na 7. narodeniny. Bude mať na nej jedlý obrázok Sponge Bob. Je to jeho obľúbená rozprávková postavička, tak dúfam, že sa bude tešiť. 🙂

annaopialova
25. júl 2011

ahoj co sa mu paci auta alebo vlaciky alebo niake rozpravkove potvorky len ci dokazes upiect