Aký najväčší trapas sa Vám stal pri partnerovi/partnerke?

30. dec 2020

Len tak téma čisto pre pobavenie 😄..pište svoje zažitky

Mne sa toho stalo veeľa no natrapnejšie som sa cítila, keď sme ešte spolu začinali len randiť a strepala som sa taka pekne vyfintená a vyobliekana rovno dopredu do kaluže blata 😄 citila som sa velmi trapne ale asi to zobral v pohode, doteraz sa na tom smejeme...alebo keď som si myslela že som sama doma ,on prišiel skôr a ja si v sprche na plnu hubu spievam britney spears👌 ten jeho pohľad ked som vyšla stál za to.

ivkazba
30. dec 2020

Zašpiniť sa na prvom rande od blata či spievať si Britney v sprche nevidím ako trapas, príde mi to skôr milé. S posledným partnerom sme mali prvé rande na kúpalisku (zoznámili sme sa cez net), takže prvý krát sme sa videli rovno vyzlečení. Ale ani to mi nepríde trápne.

Skôr mi príde trápne, že nahodíš tému na pobavenie, čakáš teda asi reakcie, ale schovávaš sa úboho za anonym.

lienocka2808
30. dec 2020

Vzala som mojho priatela na prve rande do bordelu. Pred tym som mu ten podnik vychvalila do nebies, ze tam bolo uuzasne, super ceny. Dlhsie som tam nebola, medzi tym sa to zmenilo na bordel (bolo to na jednej lodi v bratislave). Ked sme tam vosli, vsade cervene svetla, nikde nikoho, brutalne ceny napojov, a priatel nic nevravel. Potom mi to docvaklo, ked k nam prisla dievcina len v gatkach a podprsenke, ze ci sme si vybrali nejake masaze alebo ci ma iba zatancovat... 😆😆😆.

zuzanka.zuzu
30. dec 2020

@lienocka2808 neeeeee 😂 ako to dopadlo? buď bol total v šoku alebo nadšením bez seba 😀

denden77
30. dec 2020

@lienocka2808 tak toto je pecka 👌🤣🤣🤣🤣

lienocka2808
30. dec 2020

@zuzanka.zuzu dopadlo to tak, ze sme sa na tom zasmiali aj so slecnou stripterkou, kupili sme si nejake drinky, pokecali sme, ze slecna si takto zaraba popri vysokej skole a odisla sa ucit na vedlajsi stol anglictinu 😀, taka rodinna atmosfera. Priatel bol somnou este 5 rokov a verim, ze take prve rande uz nemal 🙃

selest
30. dec 2020

@lienocka2808 kazdy chlap by ta za toto okamzite poziadal o ruku😂

katkami123
30. dec 2020

Prespal u mna po určitom case, nič ešte nebolo, len sme vedla seba ležali. Chcelo sa mi kakat, išla som na wc, ale začala som strašne nahlas prdiet. Asi 5 minút a nešlo to zastavit. Jeho som našla pred dverami na kolenách plakať od smiechu. Vraj sa vtedy do mna zaľúbil 😂🤷🏻‍♀️

amelie2017
30. dec 2020

V auguste, po 7. rokoch vztahu, silne, velmi silne antibiotika...steklili sme sa s malou a ja som sa pototo na gauci 😂😂😱😱😱😱😱 kym som bezala do kupelne a tam som rozmyslala, ci sa v tej vani len osprchovat alebo rovno utopit, tu moju nehodu upratal a dal prat potah. A to som si pred nim prvykrat prdla po 4 rokoch az po porode.

hippovka
30. dec 2020

@amelie2017 to si dlho zbierala :D

amelie2017
30. dec 2020

@hippovka 😂😂 najlepsie, ze dieta to rozpravalo kazdemu este asi 2 mesiace 🤦‍♀️🤦‍♀️

mladena
31. dec 2020

Ako mladá žaba som sa zoznámila na kamarátovom byte s jedným chalanom, celý čas sme spolu prekecali, vyzeralo to nádejne. Ruka v ruke to išlo samozrejme aj s celovečerným popíjaním. Ja som mala čerstvo nadpojené vlasy, bolo to ešte tak pred 15 rokmi, metódy ešte neboli tak prepracované ako teraz (teda aspoň myslím, mala som to asi dva roky a odvtedy už viac nie) a on mi hovoril, že aké mám pekné vlasy, no viete si predstaviť, aká som tomu bola rada a ako super som sa cítila, samozrejme mu nebudem hovoriť, že tie vlasy nie sú tak celkom moje.
Napokon sa chalan rozhodol ma odprevadiť na autobus, cestou mu hovorím, že sa cítim tak unavená, že sa mi nechce ani chodiť a on asi v opileckom záchvate ma zdvihol na ruky a ma tak niesol, tak sa mi to celkom páčilo, lenže zakrátko som videla, že už nevládze😀, tak mu hovorím, že pôjdem sama a ja som mu prosím pekne vypadla z rúk a spadla rovno na hlavu a som si normálne rozbila hlavu, trocha, nie zas nejako moc, ale trocha mi tiekla aj krv a on sa samozrejme zľakol a chytal ma za hlavu a vlasy, lenže tam bolo cítiť tie nadpojené vlasy a on hovorí- "Ty tam máš nejaké chrasty" no a ja som nevedela čo na to povedať 😀 nakoniec som sa nejako dotrepala domov, už som ho nevidela, číslo si napokon nevypýtal 😍
No a s tými debilnými nadpojenými vlasmi som mala patáliu aj pri inej príležitosti, kedy som bola s jedným chlapcom u neho a zrazu mi vypadol celý jeden nadpojený prameň na zem a on si to všimol😲 A tak ako kukáme na to, ja rozmýšľam čo povedať a on zrazu vypotil- "Nejako ti padajú vlasy, nemala by si si ich toľko farbiť", tak som len tak prikývla, že akože má fakt pravdu😀 toto som tu už ale tuším niekde spomínala....No ale každopádne život s vlastnými vlasmi je podstatne jednoduchší🙂