Aký máte názor na veštice?

sunshine999
28. feb 2019

Ahojte, aký máte názor na veštice? Ja som si osobne vždy myslela, že veštice sú klamárky.
Ale.. Sestra bola včera u veštici. Nepoznajú sa. Jej celé meno sa dozvedela iba na začiatku sedenia. Nevedela ani jej meno, ani jej bydlisko, ani jej vek,nič.. Nikomu sa nezverila s návštevou. Veštica jej ale porozprávala aj niečo o minulosti. Všetko sa zhodovalo so skutočnostou.. To ju hrozne vystrašilo. Išla tam totiž len zo zvedavosti. Fakt nevieme čo si o tom máme myslieť. Nič o nej zistiť nemohla lebo ako som písala, nevedela o nej veštica nič.

kulumulu123
28. feb 2019

@sunshine999 mozem sa opytat kde bola? Dakujem

danielahamar
28. feb 2019

buď verí, alebo nie 😉 a všetko zlé sa dá zmeniť a všetko dobré si vie človek aj pokaziť🙂

osky
28. feb 2019

S takymito vecami sa neradno zahravat...
Vestice su novodobe bosorky,ak to tak mozem povedat...
Okultizmus nie je len vymysel a moze narobit vela skody!!!

vandicka7
28. feb 2019

Nieco na tom mozno je, no moj nazor je, ze osud mame vo svojich rukach a je len na nas ako s nim nalozime 🙂

milus777
28. feb 2019

Na take veci pozor. Neviem ci si veriaca ale taketo vestice ktore ti vedia povedat minulost spolupracuju s demonmi (diabol pozna tvoju minulost ale nikdy nie buducnost) a nato sa potom clovek chyti. Vela ludi uz malo po takej navsteve vestice ze sa im zacali diat v dome cudne veci alebo bolo pocut zvuky.ked otvoris cestu diablovi cez okultizmus tak si potom v riadnej kasi. Netreba za vesticami chodit vobec lebo uz aj na vlastne oci som videla ako sa potom ludom znicil zivot... Tragedie v rodine, buchanie dverami, padanie obrazov, choroby..... Ziadna vestica ti tvoju buducnost nepovie iba ak minulost.a ak ti aj povie pravda to neni len akurat stratis svoj pokoj ked povie ze ta caka nieco zle a bides zit v strachu. O to presne diablovi ide. Takto to vysvetluju knazi exzorcisti co maju s tym bohate skusenosti. Od vestic a pochynych liecitelov (co ti povedia aku ams chorobu z jedneho pohladu) treba dat ruky prec. Samozrejme je to moj nazor a rada nemusis sa tym riadit....

milus777
28. feb 2019

@osky uplne suhlasim

petka3012
28. feb 2019

Vsetko sa da zmenit a ovplyvnit...
Nie je dobre, ak sa s tym zahrava clovek, ma mat zakladne znalosti, Ak sa tomu chce venovat - to je k vesticia....
Bosorky....nooo...ano....do urcitej miery je to o, ludovo povedane, bosoractve...
A k ludom, ktori navstevuju vestice (niektori v podstate pravidelne) tak po navseteve u vestici sa nedeju vyssie spominane veci...
vestica ta ma vykladom usmernit. Aby si sa vlastne vedela.rozhodnut, ktorou cestou ist. A vacsinou je to o tom, ze si clovek pocas toho vykladu vlastne uvedomuje to, co sice uz mozno aj vedel, ale neuvedomoval si to do takej miery, aby urobil potrebne kroky k tomu aby sa pohol vpred.
Neodcudzujem okultizmus a hermetizmus....z vlastnych skusenosti a z dovodu, ze ludia pracujuci v tejto oblasti ziju v sulade s prirodou ( ktori to beru vazne), narozdiel od niektorych krestanov. Tak isto aj nabozenstvo WICCA (prenasledovane neskorkrestanmi) zilo v sulade s prirodou a respektovanim kazdeho, neodcudzovali nikoho a nic....
Niekedy je to dost diskutabilne.... 😉

vroni
28. feb 2019

Ja som kovany ateista. Takze na vestice verim presne tolko ako na demonov, bosorky a podobne nezmysly. Cize vobec. Svoju minulost poznam do najmensich podrobnosti, nemusi mi ju osvetlovat vestica, buducnost pride tiez bez jej pricinenia a nikto netusi, co prinesie (vratane vestice), ked chcem nutne vyhadzovat peniaze, pozriem si vystupenie kuzelnika. Tiez ma klame, ale aspon sa pobavim.

zirafienka
28. feb 2019

@vroni ani lepsie sa to nedalo napísať

beky1813
28. feb 2019
osky
28. feb 2019

@vroni ateista??????

vroni
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anve
1. mar 2019

Bola som u veštica a mám aj známe, ktoré u nej boli...minulost mi teda nepovedala,ale vedela mi povedať veci ohľadom ľudí v mojej blízkosti a približne čo sa dialo...nikdy mi vyslovene nepovedala, že v ten deň sa strane to a to. .len ma proste usmernila, ktorou cestou mám ísť...komu a čomu sa vyhýbať...na koho si dať pozor...a bola som u nej cca pred 5 rokmi a ani sama neviem či tomu na 100% verím, ale už sa stalo viac veci z toho čo mi tak načrtla,že tak nejako sa veci budú vyvíjať....Ja neľutujem,že som tam bola....

sunshine999
autor
1. mar 2019

Bože chráň.. nemala som v pláne ju navštíviť. Len som bola zvedavá. Neviem čo si o tom mám myslieť. Nemyslím si,že by mi niekto mohol povedať budúcnosť. Každý si tú svoju vie totiž ovplyvniť. Len som bola zvedavá. A tiež mám obavy o svoju sestru, že sa na to namotá a bude za ňou chodiť pravidelne.

natallys
1. mar 2019

Ťažko povedať. Nebola som u žiadnej zatiaľ, no som tak nejak proste nastavená, že ich ani nepotrebujem a vlastne ani nechcem vedieť čo ma čaká. Potom by ma to asi zbytočne trápilo

januelik
20. máj 2019

Ja som skusila vesticu Auroru cez email, poslala som foto darum narodenia a mozem povedat ze sa uplne trafila do mojej osobnosti, tiez ma prekvapila co sa tyka mojej minulosti, buducnost neviem zhodnotit kedze este len bude, tiez mi preliecila auru a to ked som citala tak az taka horucava ma zalievala.

vaneska251
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vaneska251
19. máj 2020

Dobrý vecer žienky 🙂 som tu nová... Volam sa Vaness 🙂 teší ma, potrebujem od vas pravdive rady
S mojím mužom sa snažíme o babo 6 mesiacov nijak sa nam nedarí chodím často aj ku gynekologovi žiadne gyn.problémy nemam :/
Obaja sme sa sklamali v laske, mal inu ženu aj ja ineho muža,no našli sme sa a mame dobrý život len tužime po babetku :(
S mojim mužom sme sa rozhodli že pôjdeme ku veštkyňe či nahodou nas nedali niekto v minulosti buď jeho alebo mňa prekliať ohľadom plodnosti... Čo si myslite o tom?? Mame isť alebo mate dajaky iny napad?? Za každu radu budem vam vďačna

milus777
19. máj 2020

@vaneska251 s vesticami si radšej dajte pokoj.len potom by mohli nastať skutočne problemy.neviem ķči ste veriaca ale tým by ste si mohli do svojho života pustiť zlo,a cez to by sa vám až potom mohli začať diať zlé veci.to že sa vám pol roka nedarí nieje nič výnimočné.ak by to bolo tak že všetci čo nemozeme mať deti sme prekliaty tak to dnes asi ,25 percent párov.skuste sa radšej sústrediť na zisťovanie príčiny prečo sa vám nedarí.nehraje tam rolu len gynekologická stránka.treba si dať vyšetriť štítnu žľazu,manžel spermiogram,reprodukčnú imunologiu (či nevytvarate protilátky voci spermiam napríklad),hematologiu(či nemáte zvýšenú zrážanlivosť krvi,trombofilne mutácie)...takže treba tam hľadať problém nie u veštice.ta vám ho nepovie pretože nevie 😉

vaneska251
20. máj 2020

@milus777 Ďakujem za radu... Ano som veriaca, čitam aj sväte knihy no a tam bolo napísane v tej knihe že keď sme neplodní obaja to znamena že nas niekto preklial,prave preto som s toho mimo :/

milus777
20. máj 2020

@vaneska251 viem asi čo myslíš tam je to skôr myslené tak že ty akokeby nesies teraz tu chorobu za vini predkov.ale ak máš ten pocit tak by som to riešila skôr tou kresťanskou cestou.ist napr za kňazom nech sa nad vami pomodli takú očistnú modlitbu ktorá je nato určená.alebo teda neviem či vieru aj propagujete ale ísť sa s manželom vyspovedať a modliť sa za dieťatko.ale niekedy to je proste tak že nemôžeš mať detičky a má to nejaký hlbší zmysel.sama nemozem mať deti.boh nám niekedy dáva aj nejaké kríze v živote a majú aj hlbší zmysel.si zober aj rôzne ťažké choroby majú ľudia a nieje to vždy vec prekliatia.ak si veriaca ako píšeš tak nejaká veštica by mala byť pre teba totálne nepripustna,ale to asi vieš.moze ti viac uškodiť ako pomôcť.ale fakt by som to skôr riešila normálne racionálnou cestou.pochodila vyšetrenia ktoré som napísala vyššie.lebo ak je niekde medicínsky problém tam tak môžeš ísť aj neviem za kým a neotehotnies.drzim palce

vaneska251
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
milus777
20. máj 2020

@vaneska251 určite a pýtaj výmenné lístky aj na tie ambulancie čo som písala vyššie.nieje to vždy len vec gynekológie.mam s tým bohaté skúsenosti bohužiaľ.tak drž sa

milovanakikus
25. jan 2021

Chcela by som Vam vsetkym odporucit velmi vybornu kartarku s ktorou mam tie najlepsie skusenosti. Kontakt som dostala od mojej kamaratky,ktora bola nadmieru spokojna. Je to velmi mila a laskava pani. Nechce vediet ziadne podrobnosti. Karty hovoria pravdu az ma mrazilo a nechapala som ako vsetko o mne vie. Robila mi aj ritual na LASKU A PRIVOLANIE SPAT. Mozem Vam povedat za necely mesiac sme boli opat spolu a je to este krajsie medzi nami ako to bolo . Doporucujem vsetkym ,ktory sa trapia . Mozete ju kontaktovat tel.c.+420 605 821 736 alebo na messenger Kartarka Lidka . Pridajte si ju k priatelom.
Sluzby ma spoplatnene avsak nebudete lutovat.

klara37
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dada0902
13. feb 2021

Vestenie cez sms niekto skusal da sa tomu verit?

lava321
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zirafienka
24. apr 2021

@lava321 😅😅😅asi dlho zabudnutá téme?...... Treba sa pripomenúť? Ženy, prosím Vás reagujte, ktorá máte kladnú skúsenosť, A žiadne omáčky😂😂😂

metisa
30. sep 2021

Ja mám tiež skúsenosti s vešticou. Mne vyveštila presne - prácu. Doslova mi napísala, že som nasmerovana správne. A nakoniec som za krátky čas získala prácu, ktorú som veľmi chcela a po ktorej som išla už niekoľko mesiacov, lebo som sama cítila, že tadiaľ ísť. Veštica videla, že som na správnej ceste.

Kamoške predpovedala rozvod. Aj to, že pred rozvodom budú mať s mužom krátke spokojne obdobie, ale že pri nej v budúcnosti vidí iného muža. Tak sa stalo. Kamoška sa o necelý rok rozviedla, bol to slizák, veľa veci vyplávalo na povrch po rozvode. Už ma iného partnera.

andrea2722
Autor odpoveď zmazal
Zobraz