Aký máte názor na televízne noviny na Markíze a na Joj?

ssisska
31. aug 2013

Nemozem si pomoct ale ja som televizne noviny prestala pozerat uplne,hlavne tie na Jojke Krimi noviny,ved su tam len same vrazdy,prepady bank a lupenie ci zabijanie starych ludi.Nechapem ako to ludia vobec mozu pozerat.Ja si len obcas pozriem RTVS noviny,ktore su najserioznejsie.
Ale dnes som si vynimocne pozrela Noviny Joj,a skoro som odpadla.Ze vraj tu mame na Slovensku prvy stupen teroristickej aktivity .......Ze tym mediam nie je trapne takto strasit ludi a robit si z nich srandu.Hlavne so starych ludi ,co tomu veria ako male deti. 🙂 🙂 🙂

lilysk
31. aug 2013

@ssisska Ahoj
Vies coho sa bojim ja ? Teraz som isla domov z Auparku v KE -byvam asi 10 min peso ...v podstate uz bola tma,ale 8 hodin vecer je este podla mna uplna pohodicka ...a namiesto pokojnej prechadzky som stretla gagngy ciganov -fetujucich -obtazujucich ludi ....ja s 2 detmi som 3 krat musela zmenit trasu domov ,lebo jednoducho mi nebolo vsetko jedno ako mam popri nich prejst ....jedna ciganka zrazu dala dole gate a veselo robila svoju potrebu na chodnik zatial co ludia boli normalne na ulici ....OTRASNE !!!!
A v televiznych novinach su chudacikovia co ich utlacame a neviem co .....toto je uz kazdodenna realita v KE ,ze gangy ciganov zobru peniaze uz aj od deti .... toto preco nenatocia a nepustia do Krimi noviny ???Ze matka s 2 detmi sa ani domov nedostane ,lebo tlupa ciganov sfetovanych je uz skoro uplne vsade ....co mam svoje deti vychovavat v duchu Jackie Chan ????? A to bude len horsie ...alebo si mam kupit kalasnikov a tak chodit domov ?
Keby ma prepadli a by som nejakeho zastrelila tak by som bola sudena este aj za rasizmus na 100% ... !!!

lutia
31. aug 2013

@ssisska ahoj, aj my sme prestali pozerat tv noviny, jedine ak nemam nic na praci a chcem si polenosit na gauci tak to necham na nejakych tych spravach lebo o tom case su skoro vsade....ale to sa stava velmi malicko a radsej si pozriem nieco ine... a co sa tyka tych krimi - preto je to krimi lebo su to spravy len o tejto kriminalnej problematike...a co sa tyka tiez ich propagacii o novinach - teraz o velkych novinach atd tak mi to lezie na nervy....keby aspon davali spravy nove a nove a nie ze o 12 noviny, o 17 noviny a o 19 noviny a stale tie iste tak to liezlo na nervy a este k tomu ked sa stalo ze som pozerala a davali o reportaz a potom ze koniec uvidite v novinach o 19....vtedy som si povedala koncim...su oni...rada by som vedela aka tam je sledovanost...ved ak chcu stale davat spravy tak nech si zalozia dalsiu stanicu ako TA3 a hotovo a tam nech si to pustaju stale dokolecka dokola a nech ostatnym daju pokoj.....

a co sa este tyka toho teror.utoku prveho stupna - som sa len pousmiala ze co to trepu a pisu....uplne na smiech

ssisska
autor
31. aug 2013

@lilysk
Ja viem ,ze je to v KE tazke ,raz som tam zavitala ako turistska a pri zel.stanici som videla taky zastup ciganov az sa mi pred ocami zatmavilo.Myslela som ze na ten zaber by nemala ani televizia,co ja som tam videla romov. 🙂

ika84
31. aug 2013

ze odpad patri do kosa nie na stenu obyvacky....my telku ani nemame

ssisska
autor
31. aug 2013

Tie moderatorky informuju o to terorizme tak presvedcivo,az mi je za ne trapne to pozerat a pocuvat.Su to ako roboty s citackami a nie ludia ,pritom su ludom na smiech.Moze sa hanbit.Hanba ako klamu ludi.

louvre
31. aug 2013

@ssisska
@lutia Teraz som si citala oficialnu spravu z MZV a je to tak, ze tu jednotku mame iba preto, ze sme sa prisposobili oznocovaniu ake pouziva EU. Takze nula uz neexistuje a miesto nej mame teraz jednotku. Je to len zmena v " cislovani" a co sa tyka teroristickeho ohrozenia, nie je na tom Slovensko o nic horsie ako pred tym. Teda okrem cila sa nic nezmenilo! To by ma zaujimalo co by sa tym televizakom stalo, keby to v spravach pre verejnost aj pekne po lopate vysvetlili. Ale nie. Oni povedia zaujimave A ale nedoplnia uz to nudne B. No a potom je z toho miesto informacie len pekna dezinformacia.

cinkatko
31. aug 2013

@lilysk To si vem, ze ja od nich jdu na kilometry dal a to jsem cikan! 😉 A sama bych je soudila, kdyby si neco na nas (mou rodinu) zacali 😠
V tomhle smeru, jak to popisujes ty, to je absolutne pochopitelne 🙂 - avsak jakmile to prekroci mez, ktera rozdeluje strach z napadeni primitivnich fetaku od prime nenavisti ne jenom cikanu, ale i jinych narodnosti, jenz maji barvu pleti jinou nez bilou - to je rasimus.
Je smutne vsak, ze prave temto lidem se prispiva vselijakymi prispevky a pritom oni nenachazeji z penez jineho vyuziti nez na drogy, automaty atd. 😠
Jakmile ale o prispevek zada clovek, jenz potrebuje detem na skolne potreby, jidlo, bydleni... Bud dostane jen zlomek toho co oni nebo vubec nic. ☹

trish31
1. sep 2013

Spravy na tychto kanaloch nepozeram,to nie su spravy ale herecke predstavenia pseudomoderatorov a pseudoredaktorov.Cest vynimkam,ktore ale aj tak skoncia v ovela lepsom mediu nakoniec a tieto stanice maju len na rozbeh.

maruska24
1. sep 2013

už len to že strčia do spravodajstva reklamu a nie krátku je drzosť a trápnosť a preto ak niekto ospevuje akú majú ich televizne noviny vysokú sledovanoť je mi na smiech. Markiza má spravodajstvo nielen že neobjektívne a zle zostrihané, ale aj starých okukaných moderátorov čo nevedia už ani škúlenie do čítačky zakryť. Jojka pre mňa nie je televízia, jediné čo stálo čo k čomu sú noviny o 12tej, k obedu vcelku obstojné, počas reklamy aj riad umyjem 😀 Keď spravodajstvo tak RTVS, alebo občas TA3. No poväčšine ma informuje rádio, alebo suseda 😀 .

lilysk
1. sep 2013

@cinkatko Ano mas uplnu pravdu .Pred vcerom v taky sfetovany zatal sekerou starej pani na ulici do hlavy !!!
http://krimi.noviny.sk/cierna-kronika/31-08-201...

Rozobera sa na fore juvenilna justicia ,ale tie v tych gangoch su aj male deti -akoze uplne male od novorodencov po 5-6 rocne ....tam socialka preco nic nerobi ?Slusny clovek uz pomaly nemoze dietatu ani prikazat aby si popratovalo hracky ,lebo pride socialka a bude ich riesit ,ale taka ciganka sfetovana co lezi polo mrtva na ulici je neviditelna ...normalne idu policajti a prejdu na druhu stranu ...ona lezi hodiny na ulici a dieta take rocne tam lozi okolo nej ...Hrozne !!!
Co z tekeho cloveka moze vyrast???A stale je to len horsie a horsie ☹
Ja keby som sfetovana lezala na ulici tak do 20 sekund ma beru a v zivote svoje deti neuvidim ...
Hlavne ,ze vlada aj vsetci uradnici sa tvaria ,zenieco robia ...kym nezatne sekerou Paskovi ,alebo niekomu ,,dolezitemu ,,do hlavy tak sa nic diat nebude !

cinkatko
1. sep 2013

Vsak ano! Nam slusnym lidem, co se o sve deti starame, by oni vzali deti hned. A proc ne lidem, kterym na jejich detech nezalezi??? 😒 No protoze o to jde! Aby se lide mezi sebou nicili a vymirali navzajem! ☹ Proc myslite, ze Brianna

https://www.youtube.com/watch?v=PztTA5EVGQU


nebyla od tech zrud zachranena? No protoze to vyhovuje tem manipulatorum a tym, jenz to cele ovladaji! Podle mne je nemozne si nevsimnout za cely pulrok, ze se u souseda deje neco podivneho... ☹
Kdyz matka nebere sve miminko ven nebo podivne zvuky vychazejici z jejich obydli, je podezrela... No a nerikejte (kdyz byla za cely svuj 6-ti mesicni zivot tyrana), ze je ani jednou - nebo aspon mesic po porodu nenavstevovala pecovatelka, dotorka... A oni preci museli chodivat na nejake to ockovani, prohlidky - vsak jsou povinne! 😠 ☹
Ne, tohle je jeden z tech JEJICH receptu, jak podporit postupnou likvidaci lidi na svete. 😢
Ja uz ani neverim postakovi, sousedovi, ba ani obycelnemu a ocividne cizimu cloveku, jenz si spletl dvere a omylem zaklepal u mne. Lidi, nebudme slepi, ale zase nesmime z toho vseho zesilet ☹ Musime byt obezretni, ale ne tak, aby to na nas bylo hned poznat. Zijme "normalnim" zivotem, jakmile se vam vsak nebude neco pozdavat - nevahejte ani den a utecte s detmi pryc - nejlepe do jineho statu! Mejte na pameti to, ze oni vam ani nedaji vedet a maji vam spocitanou kazdou minutu stravenou s vasimi detmi 😢

lutia
1. sep 2013

@louvre ved to je to...oni nieco vyberu a spravia z toho senzaciu ale popri tom chybaju dolezite fakty a takto si niektori ludia spravia zle nazory kt tomu nerozumia...a keby si viac nastudovali a potom spravia reportaz ale to by zas nemohli byt spravy tak casto

ewellina
5. sep 2013

Už dávno to nepozerám. Je to len vymývanie mozgov. 😠

viva13
19. jan 2014

ahoj, neviem kam pridať otázku, kedžu tu nič o relácii REXLEX nič nie je, nevie mi niekto poradiť, kde nájdem reprízu z 13.1.2014? dakujem

dada1212
19. jan 2014

Ja pozerám občas na Markíze, ale mám to zapnuté ako kulisu pri inej činnosti a sledujem to iba vtedy, ked ma niečo zaujme. Správy na STV mi prídu strašne nudné, na Joj je to len o vraždách, nehodách a hlúpostiach čo nie sú často ani pravda, Markíza dá aspoň občas niečo čo sa mi zdá užitočné, hoci aj v ich spravodajstve sú reportáže úplne o ničom.
Inak ak niekto chce sledovať správy aby sa dozvedel naozaj najpodstatnejšie informácie, najlepšia je TA3, tam som aj ja kedysi pozerala, len neviem prečo pomaly už viac ako polovicu vysielacieho času dávajú šport a dokumenty, ked to bola pôvodne spravodajská televízia. Teraz ked si aj prepnem, vždy ide niečo iné ako správy. 😒 😠

slovakboy
23. sep 2022

@lilysk čo robí polícia ktorej tu mame najviac v EU na hlavu? Čo robia sociálne úrady? V Nemecku keď jeden Opitý Nemec hodil pohár piva na chodník a rozbil ho v momente ho brala polícia. Raz som sa v Nemecku rozbehol po ulici lebo som chcel stihnúť autobus a policajné auto ma zastavilo kam bežím - bol večer a bolo to v odľahlejšej časti mesta. Povedal som že na autobus a tak ma nechali ísť a ešte sa mi ospravedlnili. Ak by mestská polícia chcela, tak feťákov a obtazujucich by sa vedela zbaviť. Právomoci na to majú. Ale práve ich nečinnosť a neprítomnosť dáva odvahu takým gangom.