Aký máte názor, keď žena jazdí na motorke?

joplydexter
28. jan 2023

Aký máte názor keď žena jazdí na motorke ? Podľa mňa to je sexi 🙂ale čo na to hovoríte vy?

natall113
28. jan 2023

Koľko tém dnes ešte založíš

stellarstar
28. jan 2023

@joplydexter že je to úplne normálne

basullinka
28. jan 2023

Že robi brm brrrm na motorke 🤣

xux
28. jan 2023

Podla mna je to hlupost ci to robi zena alebo muz..

vikiki29
28. jan 2023

Ja myslim, že darcom orgánov môže byt žena presne tak isto ako muž.

petamich
28. jan 2023

nic si o tom nemyslim 🙂 rovnako o zene co jazdi na kolobezke, bicykli a inych dopravnych prostriedkoch

a nie mne to sexy nepride (rovnako ako chlap na motorke)

jaskolka
28. jan 2023

. Vzhľadom k tomu, že žena ktorú som najčastejšie videla jazdiť na motorke, bola svokrina suseda, ktorá má tak 60 rokov,a bežne na nej jazdila po dedine do obchodu ci do kostola, tak mi to rozhodne nepripadá sexi 🙂
Ale vážne, nijako extra to neriešim, proste jazdí muž, alebo žena... Nič viac

martul
28. jan 2023

@vikiki29 takisto ako aj keď jazdí autom

asia83
28. jan 2023

@joplydexter Názor? Že je to maximálne neženské.

beata_k
28. jan 2023

Je mi to jedno, hlavne nech ju neturuje cez mesto jak pripecena.

sszuzu8
28. jan 2023

Mne príde sexy muž s rozumom. Ale ženu na motorke vidno častejšie

ivangeline
29. jan 2023

? :D ...podla toho ako vyzera..ci nie? :D

zuzanockamt
29. jan 2023

@joplydexter Je to normálne, ale musí tej motorke aj rozumieť a vedieť sa o ňu postarať a byť na ňu aj fyzicky zdatná.

canany
29. jan 2023

@vikiki29 toto mi raz povedala kolegyna, ale ked moje organy zachrania jej dieta, tak bude vdacna aj za tie 😉
Ja sa uz tesim, ked si konecne z tej sirokej ponuky motoriek konecne vyberiem a snad tento rok si aj zajazdim inak ako len na vodicak.
Inak co sa tyka rozdielu zien a muzov, mala som moznost vidiet zeny a muzov v autoskole. Chlapi jazdili velke zavody, turovali a velki machri uz v autoskole na cvicisku, my zeny sme jazdili opatrnejsie aj na cvicisku.
A ci je to sexi 😂ked si obleciem vsetky tie veci s bezpecnostnymi prvkami, nikto nezisti,ci som zena alebo chlap, aj ked polovicka podla posedu vie odhadnut zenu, ked ide na motorke, asi nam tam vtak a vajcia nezavadzaju na sedacke, tak ako chlapom a sedime inak 😂

zuzanockamt
29. jan 2023

@canany Môj muž odhadne podľa štýlu jazdy muža a ženu vždy, či v aute, alebo na moto.

gertrudaosem
29. jan 2023

@joplydexter neriešim je mi to jedno

cacianka
29. jan 2023

@vikiki29 už viac x som čítala/počula vyjadrenia lekárov, že motorkár po nehode nie je vhodný darca orgánov, alebo iba výnimočne.
Kvôli možnému poškodeniu, horšie ako v aute

petedea
30. jan 2023

@joplydexter Moj nazor je taky, ze kazdy sme na nieco ine.
Zenam ide to, muzom zas ono.
Zeny nemaju a ani si, az na vynimky nedokazu vypestovat cit, ktory je potrebny, na okamzite zhodnotenie dopravnej situacie a nahradzaju ho, prilisnou opatrnostou, ktora je skor na skodu, ako na uzitok.
Prejavuje sa to neodovodnenou velmi pomalou jazdou, cize brzdenim premavky a este viac, sa to prejavuje v dopravnej spicke, kedy by zeny nemali jazdit vobec, pretoze v dosledku nedostatku citu, pre zhodnotenie dopravnej situacie, premavku neskutocne brzdia.
Maloco je totiz horsie, ako zena na krizovatke, v dopravnej spicke.
Kym zena prejde krizovatkou, ja nou prejdem, aj 5x.

petedea
30. jan 2023

@joplydexter Este by sim dodal, ze podla stylu jazdy a podla zmatkov, ktore na cestach vznikaju, sa da velmi lahko odhadnut, ze za volantom je zena.

A co motoriek tyka?
Mam kamosku, ktora si na motorke zlomila chrbicu.
Isteze, stavaju aj horsie veci aj muzom, avsak, to su idioti, ktori si potrebuju nieco kompenzovat.
Taki sa zase prejavuju nezmyselnym vytacanim motorov pocas jazdy v obciach, aby narobili co najvacsi hluk, aby si ich vsimlo, co najviac ludi a mimo obce velmi rychlou jazdou, ktorou sa len predvadzaju.
Proste, totalne vymleti kreteni.
Uz velakrat sa mi v zakrutach stalo, ze keby som nemal dobre reflexy a okamzite sa nestiahol na krajnicu a takmer si zvodidlami neobrusil cely bok auta, bol by som takych kretenov na motorkach sundal.
Motorka je proste, len uvedomelych ludi, nie pre kretenov, avsak, jazdia na nich vacsinou, len kreteni.

vroni
28. jún 2023

Mne to kedysi v postbubertalnych časoch tiež pripadalo strašne sexi a tak som si vodičak na motorku spravila. Jazdila som asi dva roky a potom mi rovno pred očami rozflakok kamoša kamión. Odvtedy som na motorku nebola schopná sadnúť. Teraz si robí vodičak na motorku dcéra, pripada jej to hrozne sexi (preco musela zdediť akurát túto predstavu? 🤦) a som zvedavá, ci sa s ňou na tu motorku dokážem posadiť.

vikiki29
28. jún 2023

@vroni uff, tak to ti nezávidím. Ja chytám paniku len si predstavím, že moju dcéru raz napadne sadnúť s niekým na motorku. A to má ešte len 8 😕

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz