Aký je váš obľúbený rúž alebo lesk na pery?

perletka
27. júl 2014

Ahojte kočky, akú značku používate najradšej na svoje pery? Môžete pridať aj odtieň a napísať, čo sa vám na tom rúži alebo lesku páči alebo ak máte zlé skúsenosti, tak aj nepáči. Ja som si napr. kúpila od Channel Rouge allure ale som veľmi nespokojná, skoro vôbec nedrží. Chcela by som si kúpiť nejaký rúž ale nemám náladu zasa vyhodiť kopu peniažkov a výsledok žiaden.

taami
27. júl 2014

Dior červený odtieň 999 fantasticky. Ani mne chanel nevyhovuje, prišiel mi dost mastný ...

niki101988
27. júl 2014

tiež Dior lesk Addict nepoviem Ti farbu nakoľko sa mi zotrelo zo spodu to číslo ale taký svetloružový 🙂 a moja Ségra si kupuje v DMku nejaký stojí pár korún ale drží jak žid svojej viery

tenerifka
27. júl 2014

Kedze ruz je to, co vlastne konzumujem spolu s jedlom a vacsina tych naj super drahych, znackovych a trvacnych ruzov obsahuje kopec chemikalii sposobujucich o.i.rakovinu, tak som uz davno presla na BIO ruze, nemam nejaku extra znacku, beriem hocico v prirodnej ruzovo-perletovej farbe

perletka
autor
28. júl 2014

@niki101988 aaaa to je asi ten čo mam vykukaný ale som sa ho bála kúpiť lebo kdesi som čítala, že dior lesky nedržia, ja mám aj tú takú "tyčinku" tiež sa to volá dior addict a tá je bombová hlavne teraz v lete, odtieň mam 465 Singuliére je to taka uplne svetla ružova ale už sa mi veľmi rýchlo míňa, ale na leto ako stvorená, len špirálka a toto a makeup hotový 🙂

perletka
autor
28. júl 2014

@taami diorky mam dva rúže ale musím povedať, že nie som veľmi spokojná s kvalitou, iba s farbou.....

perletka
autor
28. júl 2014

@tenerifka bio je napr. aj Yves Rocher?