Aký je váš názor, keď je partner nižší od ženy?

zuzulik280
24. jan 2017

Aky je Vas nazor, ak je partner nizsi od zeny.....nemylim nejaky extrem...ale tak cca 5 - 6 cm urcite nie po plecia, ale vramci hlavy ze je nizsi...keby bol ten clovek inak ok...cize ziadny alkoholik, zavislav, proste normalny clovek...je to len prieskum na Vase nazory dakujem

jeennyv
24. jan 2017

@zuzulik280 je vyska to podstatne ??? Sa zamysli a odpovedz si 🙄

libawet
24. jan 2017

@zuzulik280 dnes je takých párov neúrekom. To nie je o výške, veku, váhe.....

bosoriak
24. jan 2017

@zuzulik280 Ja si myslim, ze v 21. storoci polozit takuto otazku hovori celkom vela o pytajucom sa. A co napriklad pary, ked je jeden na vozicku, na to mate aky nazor? 🙂

sibalka21
24. jan 2017

Ved to nieje o vyske... Moj priatel je mozno o 2cm vyssi odo mna a to meriam 164cm, cize je to krpec :D Ale je uzasny, cize na vyske nezalezi....

libawet
24. jan 2017

...možno skôr autorka mala založiť tému " či záleží na veľkosti ?" ... 🙂

mima4
24. jan 2017

@zuzulik280 mne osobne pre vztah by taky muz nebol pritazlivy. Co vidim vysoke kocky s takymi muzmi, vacsina z nich sa hrbi a stajluje do pozicie aby to zakryli.

natalkanasta
24. jan 2017

@zuzulik280 Ze je to uuuplne jedno. Ze to vobec riesis.

natalkanasta
24. jan 2017

@mima4 Lebo to tym kockam vadi. Kto sa normalne nesie a neuputava na to, ani si to nevsimnes. Tebe sa mozu pacit vyssi muzi, pre kazdeho je pritazlive nieco ine, ved to je ok, len autorka tu to zredukovala jedine na tu vysku, takze vychadzam z toho, ze sa jej tento muz paci / zda pritazlivy, len asi moc riesi, ako to vidi okolie, ze je nizsi.

mima4
24. jan 2017

@natalkanasta jasne, je to individualne, urcite by som v tom nedavala na nazor okolia

pribinak
24. jan 2017

Nepije, nefajčí, negembluje, je verný, neotáča sa za každou sukňou, je riadne zamestnaný, nespráva sa ako idiot, nie je zgrlos zgrlavy, nemanipuluje, v posteli je vsetko OK.
5-6 cm? Popri všetkom ostatnom je to úplný detail. Časom si vsetci na to zvyknú a prestane to byt "zaujimave"

nice202
24. jan 2017

ja som vysoka a mne by to dost vadilo, ale ked to tebe nevadi, tak to neries 🙂

mima4
24. jan 2017

@nice202 aj ja som vysoka

nice202
24. jan 2017

@mima4 a inak zdielam tvoj nazor. Este ked som bola v puberte, mala som takeho "frajera" bol nizsi a presne tak, hrbila som sa a chcela to zakryt. Si to vystihla.

vroni
24. jan 2017

Ja som sice krpata, ale partner nizsi odo mna by ma "rusil" (aj ked v mojom pripade by ten teoreticky pan musel merat cca 155 cm, co by bol fakt dost extrem). Ano, je to detail, nepodstatny, povrchny - a vadil by mi.

stardust
24. jan 2017

Mna osobne mensi muzi nepritahuju...proste, neviem si pomoct, ale je to tak. Aj medzi znamymi hercami je kopec parov, kde je zena vyssia od muza a musim povedat, ze mnohym ten vyskovy rozdiel sedi. Pokial splna partner vsetky vyberove kriteria, tak menej centimetrov vadit urcite nemoze.

guinevre
24. jan 2017

@zuzulik280 Ja len nech ti oznamim, ze zijes v 21. storoci, tak taketo kraviny uz riesi len niekto kto cely zivot nevysiel z nejakej svojej diery... Hlavne je, ze sa tebe paci a ze ste si sadli, a ci je vysii, nizsi, chudy, tucny, naozaj nie je cudzia starost.

blevka
24. jan 2017

Mám kamarátku, ktorej je manžel cca po uši.....Ale je to tak charizmatický a vtipný človek, že keby ho bolo viac, bolo by to príliš...😀 Ona je krásna, on je zábavný a dokopy im to ladí neskutočne, su proste sexi pár.

tyelde
24. jan 2017

ja poznám aj pár kde je žena asi o 30 cm vyššia a čo...keď sa ľúbia tak sa ľúbia...môj chlap sa hrbí tak, že vyzerá o pol hlavy nižší a pritom ak sa vystrie tak je vyšší...a čo, žijeme 😀

miriamn76
25. jan 2017

Moja svokra je vyssia od svokra takmer o hlavu a uz to bude 50 rokov co su spolu nemyslim ze na tom zalezi☺

vierocka888
25. jan 2017

No mne napriklad zalezalo - a velmi - ci je moj partner vysoky. Meriam 183 cm a mala som prveho partnera, ten bol nizsi asi o 5cm a nehorazne mi to prekazalo - aj ked som si to uvedomila az po rozchode, zamilovana som to neriesila 😀 Tiez som sa stale hrbila... dalsi bol vyssoky asi ako ja, to bolo v pohode.

Ale dodnes si pamatam, ked sme si s manzelom pisali na Pokeci, ze prve, co som sa pytala, bolo kolko meria 😅 lebo keby bol o pol hlavy nizzsi, nechcela by som ho 😀 no a kedze je vyssi, presiel prvou skuskou a sme spolu 😀 ... aj ked sa rad hrbi, milujem ho 😍

cawes
25. jan 2017

@zuzulik280 tazko odpovedat, ja osobne by som nemohla mat nizsieho pristela uz len preto ze nosim rada opätky, a dalsia vec ja nie som stavbpu tela take to utle dievcatko ale jednoducho mam siroke ramena, jednoducho pevna zenska 😂Cize ja som si u priatela ktory bol rovanko vysoky ako ja pripadala ako medved😂😂😂😂preto mam chlapa co ma 2m to si pridem taka malicka utla😂😂😂😂ale tak ak by to bol ON tak yb som to asi neriesila

lilyianka
25. jan 2017

@zuzulik280 nechcem nikoho urazit,ale mne osobne sa nizsi chlapi nepacia....nikdy som takeho ani nemala....kazdy mal cez 185cm ako aj mm....proste pri chlapovi ktory je odo mna vyssi mam pocit bezpecia a paci sa mi ak si dam opatky,ze je odp mna stale vyssi 👍 ale ako bolo spomenute,je to hlavne o povahe...
Kamoska mala rovnako vysokeho chlapa a nemohla nosit opatky,lebo jemu vadilo,ze je od neho vyššia