Aký je to pavúk?

lindasul
20. aug 2019

Ahoj neviete mi z fotky poradit co by toto mohlo byt za pavuka? Fotka nic moc ale blizsie som sa neodvazila a ziadat ho aby lepsie zapozoval uz duplom nie... pavuky nie su zrovna moja srdcovka.
Vdaka

filomenahh
21. aug 2019

@lindasul mne sa zdá že to je krížiak ale neni som si na 100% istá ale vyzerá tak

fialka1318
21. aug 2019

@lindasul ja kupujem biolit a nehladam co to je len striekam kym sa neprestane metat 😀 mam panicky strach z pavukov a doma neznesiem ziadneho :-O ku podivu k nam stale chodia ☹

fialka1318
21. aug 2019

A mne sa zda ze ten tvoj pavuk ma na zadku lebku :-O tak k tomu by som sa nepriblizovala uz vobec ☹

emmusska
21. aug 2019

Tazko povedat, ako ja druhy nejak nikdy neskumam. Je to pavuk a tym u mna skoncil. AKo neznasam ak sa nejaky u nas doma objavi. Dost mam z nich strach niekedy az taky, ze sa ho bojim aj zabit

lindusss2016
21. aug 2019

Nvm, ci sa pytas zo zvedavosti alebo zo strachu, ze by mohol byt nebezpecny. Ak to druhe, tak nebezpecny urcite nie je, neboj sa a proste ho slahni papucou 😂 alebo odchyt a vyhod, ale to nie je riesenie pre arachnofobikov, nakolko je velka sanca, ze sa rozbehne (to ja uz panikarim) a ked sa ti to aj podari, s najvacsou pravdepodobnostou bude uz zajtra naspat...

lindusss2016
21. aug 2019

Inak taka pikoska pre vsetkych milovnikov pavukov: kamos choval tarantulu -samceka a jedneho dna mu spod postele vybehla samicka toho isteho druhu, chcela sa parit, zacitila jeho pavuka, tak proste prisla k nim na 7.poschodie v panelaku v centre mesta 😮 dobre, nie?

markaterka
21. aug 2019

Neviem čo je toto za pavúka, ale papuču alebo metlu isto máš, tak ho capni. Fuuuuj

lindasul
autor
21. aug 2019

@lindusss2016 no pytam sa hlavne pre to aby som sa pripravila na to akych konov (myslim tym velkost) mam ocakavat lebo kde sa objavi jeden su zarucene viaceri ☹

arcticcode
21. aug 2019

Vyzera to ako nejaky druh križiaka. Štipanec zabolí, daná časť nachvíľu strpne a odumrie, ale inak sa nič nestane :D

nenne9
21. aug 2019

@lindusss2016 👍😂😂

lindusss2016
21. aug 2019

@lindasul no zas tak zarucene to nie je. My mame fakt obrovsly kusok na balkone, vieme o nom uz minimalne dva roky (netusim, kolko sa dozivaju, ale on celu tu dobu rastie). Nechali sme ho tam, vylieza az po zatmeni a to sa boji ist na balkon uz aj muz 😃 ale tak nejak sme si uz na neho zvykli, podla mna potomkov uz musel narobit dost, ale zatial sme nikde ziadneho nenasli

lindasul
autor
21. aug 2019

@lindusss2016 mozno mate to stastie ze je to samcek a iba chodi na zalety k samickam, alebo dokonca ako ty pises, ani nemusi nikam chodit a samicky si ho najdu same a pekne sposobne si idu naklast mlade niekam inam kde maju domov

lindusss2016
21. aug 2019

@lindasul ja si myslim, ze to ja praveze samicka vzhladom na tu velkost, samcekovia taki velki nebyvaju a toto je ozaj statny kusok, urcite ma vyse 2 cm telo

slniecko187
27. dec 2020

fuj :(