Aký je rozdiel medzi svadobným a spoločenským líčením či účesom ?

2. jún 2023

Prosím aký je rozdiel medzi svadobným a spoločenským líčením, účesom ?? Samozrejme okrem ceny

sweet20
2. jún 2023

tak nevesta ma iny uces ako hostia..

lelelienka
2. jún 2023

Podla mna len cena, ved na svadbach, detoch a pod. sa dobre zaraba 😁 Nie je neobvykle na svadbach vidiet hostky, ktore maju dokonca licenie alebo uces krajsie ako nevesta napr. s rozpustenymi vlasmi.

jaskolka
2. jún 2023

Napríklad v doplnkoch-korunka, kvety, čelenka, toto všetko už obvykle dáva kaderníčka hneď do účesu. Aj v úprave-keď bude mať nevesta závoj, niekedy tiez treba k tomu prispôsobiť účes

petulda333
2. jún 2023

Ziadny. Len svadobne je drahsie 😀

jaskolka
2. jún 2023

@lelelienka inak toto niekedy nechápem. Presne ako píšeš, zažila som svadbu, kde sestry nevesty boli ako z katalógu, nádherné šaty, líčenie, účesy, a nevesta bola v absolútne jednoduchých šatách, ktoré asi ani neboli svadobné, proste kzs bielej látky, vlasy rozpustené a v ruke pár kvetov akoby "idem okolo poľa, tak urvem dáku bylinu"
Ako ok, jej voľba, ale pôsobilo to, akoby bola chudobná príbuzná a nie hviezda dňa.

pribinak
2. jún 2023

Žiadny. Len keď sa to názve svadobný, tak je to drahšie

jj298
2. jún 2023

Je to o preferenciach. Niektore nevesty maju vyraznejsie licenie ako hostia. Napr na svadobne fotenie som mala silnejsi makeup, a na svadbu jemnejsi (aj aby som sa nepotila a teda nerozmazala kedze sme to mali vonku).

surama
2. jún 2023

Vsetko "svadobne" je drahsie. Ale co sa tyka licenia, tak viem, ze sa lici tak, aby to cely den vyzeralo dokonalo...proste viac produktov, mozno vodeodolne. Na skuske licenia ma tak vizazistka nalicila, ze okrem toho, ze som sa na seba ani nepodobala, to ani neslo dole, kilo omietky..blee 😃

majamat
2. jún 2023

co sa tyka licenia,a si minimlny. no nasli by sme tu zopar aspektov, ktore mozno aj pri vecernom makeupe odpadaju.

1. vseobecne svadobne licenie je casto jemnejsie, resp su pouzite len urcit odtiene, skor v pastelovych farbach. na druhej strane, ak nevesta chce, moze mat aj smoke eyes, ale vacsnou chcu naozaj jemne a ciste linie, nic co krici. no makeup musi byt dostatocne dobry, aby to vyzeralo dobre na forkach.
urobit jemny makeup, ktory zene pristane je casto narocnejsie, ako urobit vyraznejsi makeup.

2. casto sa pridu dat nalicit aj zeny,ktore sa bezne nelicia. cize nei su na kozmetiku zvyknute.
preto moze ich plet na kozmetiku reagovat, lebo to nemaju odskusane.
tiez sa im to casto nepaci, nie su zvyknute, vsetko sa im zda moc, treba ho neustale opravovat, aj tak casto nei su uplne spokojne. zial tu si musia nevesty v hlav eupratat, ci vobec makeup chcu.,
urcite je takychto zien vela a pri vecernom liceni je takychto zien menej, lebo vacsinpu na ine prilezitosti makeup neriesia. pripadne nahodia len neico velmi jednodcuche.

3. tiez casto prichadzaju zeny, ktore sa o plet staraju minimlane, resp mozno nespravne. ja nelicim normalne, nalicila som fakt len par zien a co mozem povedat, vacsina mala hrubu a drsnu pokozku. na takej aj makeup vyzera horsie a tazsie sa s takou pletou pracuje. takto zeny sa vyskytuju samozrejme nielen medzi nevestami,a le medzi nevestami ich je viac.

oli18
2. jún 2023

Sú aj bystré a šporovlivé nevestičky. Vymyslia si účes a nepovedia, že sa dnes vydávajú, ani prečo chcú byť pekné. Rovnako je to s kyticou. 😉

floki1994
2. jún 2023

Zavisi ako nevesta chce vyzerat...ja som mala jednoduchy uces aj make up cize u mna nebol ziadny rozdiel a ani cenovy velmi...ale su zeny ktore si davaju rozne gycove korunky, zmachlene su extremne tak tam asi rozdiel je...nie len v cene ale este som napriklad nevidela hosta na svadbe s korunkou na hlave 😅🤣