Aký je najtrvácnejší lak na nechty?

vilaamala
15. okt 2015

Nedokážem mať neustále pekné nechty. Lak sa mi pri mojich domácich povinnostiach zošúcha za 2 dni. A lakovať si nechty každé 2 dni, na to nemám čas ani nervy. Poradíte mi prosím nejaký fakt kvalitný lak, ktorý vydrží dlho? Ďakujem!

stepanka274
15. okt 2015

A co tak gelove nechty, mne to lakovanie tiez liezlo na nervy, vyskusala som gelove a nevedela vynachvalit, 4 tyzdne krasne upravene ruky a nechty, a to ja fakt varim denne pre 6 ludi, zbavila som sa aj obcasnych zadier,

ichbinich
15. okt 2015

Kazdej sadne iny lak... Takze si to budes musiet vyskusat sama... Ja ma celkom dobre skusenosti aj s lacnymi znackami, ako Look by Bipa (z rakuskej Bipa drogerie), chvalia aj essence, ale dobre drzia aj drahsie Sally Hansen. Pripadne si pozri skupinu recenzie na kozmeticke vyrobky. Gabriela Salvete mam efektovy, ten tiez drzi dobre - tie trblietky sa postupne minaju, ale nevidno to tak jednoznacne, ze ten lak je uz "starsi" na nechtoch...
A dalej predlzuju trvacnost lakov podlak a nadlak. Co ale samozrejme preldzuje proceduru nanasania. Ale tie kvapky na rychle schnutie laku od essence su vraj super vecicka. Este som ich sama neskusala, ale nabuduce v drogerii ich urcite kupim.

liz_lemon
15. okt 2015

ja mam velmi dobru skusenost so znackou Catrice, a DM znackou She

terina25
16. okt 2015

mne asi najdlhšie vydrží lak od Oriflame zn.One.

ellasofia
29. okt 2015

ahojte,
Gel lak vhodný na prírodné aj gélové nechty. Gél lak sa ľahko nanáša v tenkých vrstvách ako lak, vydrží na nechtoch až takmer mesiac. Je vysoko odolný voči poškriabaniu a vyznačuje sa svojou dlhodobou trvácnosťou svojej farby. Vynikajúcou vlastnosťou gél laku je žiarivý lesk po dlhú dobu.
www.pedikurasupova.sk

salehouse
8. apr 2016

skúste pozrieť u nás v e-shope, máme kvalitné laky zn. bourjois, sally hansen alebo ciate za super ceny. www.salehouse.sk

simsalabim
9. apr 2016

Mne uplne najdlhsie vydrzi lak Bourjois. Tych 6-7 dni pri plnej prevadzke v robote aj doma.

classymom
31. máj 2016

Treba vyskusat, ale urcite by som nezatracovala lacnejsie znacky. Ja som testovala drahsi aj lacnejsi lak a vyslo to asi takto: https://classymomblog.wordpress.com/2016/05/31/...

levantine
1. jún 2016

Tiez som mala tento problem, kedze pri domacich pracach moje laky nikdy dlho nevydrzali, ale celkovo mozem povedat len jeden ze je super a vydrzi mi cca tyzden a to Rimmel Lycra

janicka648
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viera27
27. okt 2017

hocijaky lak. len ho prejdi nadlakom. Perfektny je uplne lacny gel nadlak/topcoat od essence .

damoska
25. apr 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

obavam sa, že taky asi ani není. Ako tu pišu, dobre je na to davat nadlak, aby to vydržalo.

sonka1981
27. júl 2018
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

ak chceš vydrž, daj si gelové, alebo akekolvek umele, ale tym si zase ničiš tie svoje. Skusenosti mam s lakmi Loreal a Bourjois, držia cca tri dny a potom musim nalakovat znovu, teda odlakovat a zase nalakovat

iklaud
27. júl 2018

Pupa, loreal, sally hansen. A ideálne basecoat, farebný a topcoat. A s tým topcoatom prejdi aj po prednej hrane nechtu, to tiež pomáha proti odlúpavaniu.