Aký holiaci strojček pre chlapa?

sofisofi
14. dec 2011

ahojte ženušky, potrebujem poradiť. určite doma máte manželov, ktorý používajú elektrické holiace strojčeky --- tiež chcem zaobstarať svojmu pod stromček, ale nejak neviem nájst nejaké schopné recenzie na internete a naozaj sa v tom neviem orientovať , aby som zase nekupila niečo nekvalitné. Viete mi poradiť nejaké osvedčené typy a značky ? dakujem vam velmi pekne

lussy211
15. dec 2011

Stav na Braun, ale počítaj s vyššou cenou🙂

maartinkaa
15. dec 2011

@sofisofi no to je tazke,,,,,,ono zalezi aj od toho, ze co doteraz pouzival, ak pouzival len ziletku, tak bude dost velky problem sa od toho oducit,,,,viem podla svojho, 😉 tiez som si naivne myslela, ze bude nadseny z holiaceho strojceka a uz desat rokov nam stoji v skrini 😀 , ale clovek nikdy nevie 😀
ked sa uz do toho chces dat, tak zalezi aj od chlpov, na tvrde a huste sa pouziva iny a na jemne zasa iny, to si zisti u predajcu, lebo aj tym mozes vela spackat 😉

lucik194
15. dec 2011

Ahoj, ten moj nemam ziadny problem, presiel jednoducho zo ziletky na strojcek. Jedinym kriterion na zaciatku je si rozmysliet ci chces Braun alebo philips. Na neznackove zabudni, je lepsie si priplatit ale vydrzia peknych par rokov....
Braun ma klasicku hlavu, Philips tri tociace sa kruzky, chlapi v nasej rodine maju 50/50 je to o zvyku o nicom inom..... ked ti bude niekto hovorit ze klasika braun je lepsia / resp 3 tociace sa kruzky su lepsie never je to len a len o zvyku..... nic viac.... je lespie ist do obchodu a dat na dojem....
a je jedno ci su chlpy tvrdie alebo jemnejsie, oholia rovnako akuratne pri tvrdych chlpoch treba castejsie vymienat hlavu

titkovamiriam
15. dec 2011

tiež mame doma Braun a Philips

katka3012
15. dec 2011

tiez som za znacku Braun,alebo Philips 😉

mirka822
1. apr 2016

Já osobně jsem víc pro značku Braun, ale můj muž měl možnost si vyzkoušet obojí a nakonec si objednal tento Philips https://www.holime.eu/philips-s7720-26-series-7... Každému chlapovi vyhovuje něco jiného, takže se nedá říct jasně jestli planžetu nebo frézky. Můj muž se s planžetou prostě neoholil, ale právě Philips mu ty vousy oholil dobře (rostou mu hodně různými směry) 🙂