Aký foťák vziať na dovolenku? Čo tak Samsung?

samsung_tomas
3. jún 2011

Bliži sa leto, slnko je silne, more modre...ako si najlepšie uchovať spomienky na tieto chvíle? Je lepšie chodiť s batohom plným objektívov a zrkadloviek, ale zato s pocitom kvality alebo niečo maličke vo vrecku, čo nezavadzia pri každe dovolenkovej zábave?

mau
6. jún 2011

výborným kompromisom v tomto smere sú bridge fotoaparáty 😉

samsung_tomas
autor
6. jún 2011

Ano, bridge fotoaparaty (fotoaparaty s velkym zoomom) su na dovolenke velmi fajn. 🙂

gucz
7. jún 2011

Na zábery krajiniek, mora, východu slniečka, mestá - budovy a podobne je myslím lepšia zrkadlovka. Na momentky detí používam (alebo teda som používala, lebo mi dcérka pokazila) radšej kompakt. Ale najradšej mám na dovolenke kameru, pri pozeraní videí si najlepšie zaspomíname na dovolenku 🙂

bambi2
7. jún 2011

ked uz taham kopu veci k moru, tak jedna taska navyse so zrkadlovkou ma uz nezabije. ja taham moju zrkadlovku vsade, aj ked len po nakupoch. a to ma dobrych 5kg az nie viac. teraz pribudne novy objektiv, takze to bude o 2,5kg viac. ja som si uz zvykla, takze mi nezavadzia 😉 ale tie fotky mi stoja zato 🙂 neviem si predstavit fotit s kompaktom, neviem ci by zvladol to, co by som od neho ocakavala ☹

danitko
13. jún 2011

maličký kompaktík do kabelky a veľkú zrkadlovku do ruksaku 🙂