Aký darček k prvým narodeninám pre chlapčeka?

simonavanova
16. jún 2011

Ahojte maminy, prosím Vás, poraďte mi nejaký vhodný darček k prvým narodeninkám pre môjho synčeka. Bude ich mať síce až v septembri, ale riešim to s predstihom, lebo má už sestričku (po nej je veľa veľa hračiek), ktorá bude mať tiež v septembri narodeniny - 4.rôčky, s ňou je to jednoduchšie, povie čo chce a vidíme čo ju baví.
Odrážadlá, motorky, hojdací koník, zvukových hračiek už máme plný dom, o to je to ťažšie. Chcem niečo čo bude využívať dlhšie. ďakujem Vám za cenné rady!!!

zuzikah
16. jún 2011

Myslim, ze nejakym velkym autom ziaden chlapec nepohrdne, mojmi krpcovi sa velmi pacila tatrovka, ked mal rok a vyuziva ju doteraz (ma 16 mesiacov), ale aj tak si myslim, ze by si si nemala trapit hlavu takymito vecami, deti aj tak najviac potrebuju nasu pozornost a lasku, skus ist s deckami na vylet, mozno to bude lepsie ako nejaky darcek, uvidis, nejako to poriesis...drzim teda palce pri vyberani vhodneho darceka🙂

kvojtanikova
16. jún 2011

Suhlasim s tatrovkou, ta sa pacila aj mojmu synovi. Este mi napadol puzzle kobercek, na tom sa moze valat, skladat si, a tak dalej. Zalezi od toho co sa mu paci, koniec koncov mozno najkrajsim darcekom pre neho bude velka torta, stretnutie sa s babickou, ci obycajne DVD/CD s kratkymi detskymi rozpravkami co kupis alebo napalis za par centov a ani ti to nezaberie miesto v byte. Moj syn mal rad Krtkove rozpravky, Pat a Mat, auticko Finley atd. Sak jasne ze to nebude pozerat cely den ale osobne si myslim ze 1-2 rozpravky v televizore uz rocnemu dietatu nemozu uskodit.

simonavanova
autor
16. jún 2011

Veľmi pekne ďakujem za rady, tú tatrovku som aj ja rozmýšlala, ale predbehla ma naša zlatá babina. Puzzle, aj rozprávok máme veľa, tiež si myslím, že najkrajší darček je pozornosť a láska, lenže na druhej strane nejaký ten darček je vždy a ako dvojnásobná mamina už zvažujem čo kúpiť a čo nie, nakoľko pri dcérke sme sa poučili, že nie všetko čo sa páči dospelým sa bude páčiť aj deťom, tie sú podľa mňa a na základe správania mojej dcérky, menej náročné ako my rodičia, to len my sa snažíme medzi sebou predbehovať sa s darčekmi pre naše deti.
Preto hľadám radšej niečo čo ho fakt bude baviť veľmi dlho, čo je osvedčené takýmito maličkými chlapčiatkami a tak do 20-30eur. 🙂

miriiama
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrejka1974
17. máj 2021

Je 5to naozaj individualne ja mam 12 rocnu a tuzi po kolobezke s ktorou moze skakat zatial ziadne paradnenie aninic ona je skor sportovy tip