Aký darček by ste si chceli nájsť pod stromčekom?

murinka
11. dec 2009

viem,ze na jeziska uz davno neverite ale co by ste si pod stromcekom tento rok radi nasli?moj ,,jezisko,, zle ukryl darcek a mna pod stromcekom budu cakat zlate nausnice-teda dufam ze su pre mna 😅 a co vy?

babula90
11. dec 2009

tak ja to viem presne, potešil by ma lístok na plavbu zaoceánskou loďou!!! Strašne, strašne, ale je to skôr nesplniteľný sen ☹ cestovanie, to je moje.

murinka
autor
13. dec 2009

jeeeeej,aka skromnost 😀 vam asi vela toho v zivote nechyba-vsak

kotenko
13. dec 2009

ja si zelam mobil n 97, no taku palku za mobil nemienime dat... z jeziskom som bola nakupovat dostanem tarotove karty, rolacik, tricka, epilator, vonavku a vraj aj nejake prekvapko budem mat. a od rodicov dostanem svetrik a dufam, ze naucnicky, jedny sa mi velmi pacili a aj som si ich skusala, tak dufam ma rodicia milo prekvapia...

lussy23
14. dec 2009

Ja si želám knihu Monwalk, tričko s nadpisom King of pop

jonatanka
14. dec 2009

ja sa necham prekvapit, pevne verim, ze prijemne 😉

sakura77
14. dec 2009

ja by som si poprosila jednu komplet prespatu noc 😀 momentalne mi nic viac k stastiu nechyba... 😉

marse
14. dec 2009

netusim!!!

z materialnych veci by ma potesila kniha Dracula-Knieza mrtvych, alebo dvd Dracula

a co by ma fakt prekvapilo a potesilo, keby si manzel dostal volno v praci a bol s nami cele sviatky 😵 😵 😵

murinka
autor
14. dec 2009

ja si velmi zelam-kvoli svokre-aby sme sa uz konecne osamostatnili a zili ako jedna rodina,kde nas nikto nebude otravovat 🙄 to by bol pre mna darcek s velkym ,,D,,-dufam,ze buduce vianoce uz budeme vo svojom 🙂

mirka414
14. dec 2009

ja si zelam len jedno,aby sa zlepsil zdravotny stav mojho svokra,alebo aspon ustalil ☹ my sme si kupili s manzelom novy plazmovy televizor v maji som dostala auto,tak uz nic ine nechcem.len to zdravie.

bets
15. dec 2009

mna caka nefunkcny stacionarny bicykel- ergometer, zlozili sme ho a nefunguje zabudovany pocitac... dufam, ze sa to podari vymenit alebo nejako vyriesit do vianoc....

a najviac ma potesi pokojna, prijemna vianocna atmosfera. ja mam v pamati ako moja mama vzdy stresovala, ze este toto treba a toto neni hotove..
a ja chcem len klud, v prijemenej atmosfera doplnenej krasnymi vianocnymi piesnami a eukalyptovou vonou sa pripravit aj ked nebude dokonale vylesteny byt, aj ked nebude vsetko na 100%.
a este sa tesim na vianocnu vyzdobu a prestieranie, na ktorom som si dala tento rok zalezat a zhanala som veci podla mojich predstav. a k tomu sme dostali servitky a hrubu sviecku s tym istym dizajnom ako servitky (na obvod sviecky je vlozeny ten dizajn servitky, prvy krat to teraz vidim a mam z toho radost)...

zuzin78
15. dec 2009

ja si zelam aby sa vyliecil moj ocino, to by bol moj najkrajsi darcek.
a Jezisko mi uz doniesol novy mobil. tak sa tesim z neho. 🙂

livia551
31. okt 2012

snubný prsteň 🙂 🙂

alenka600
31. okt 2012

Tak okrem takych veci ako klud, pokoj a zdrave babatko (aj ked termin je januar, ale podla mna pride skor) si zelam aj materialne - preferujem radsej viac malickosti ako jednu velku vec. Takze ak aj nedolezite, lacne a male, ale vela 😎 A je mi jedno co, kludne sa necham prekvapit