Aký alkohol je najmenej cítiť?

12. okt 2023

Dobrý večer, viete mi povedať, poradiť, aký alkohol po vypití je najmenej cítiť z úst, alebo keď sa vyparuje z tela? Alebo je to po všetkých rovnako?

deti95060810
12. okt 2023

nie , nie je to rovnako...
borovička smrdí poriadne...
asi najmenej vodka....ale zas niekto môže zas cítiť inak

viestta
12. okt 2023

Kvalitny odlezany konak alebo kvalitnu vodku z dychu necitit, ale zas po pol litri citit z dychu kazdy... Na druhej strane nejaka vycapna vodka co uz z poharika smrdi ako okena bude razit aj po jednom stamperliku

oliolijanka
12. okt 2023

Ja myslim, ze najlepsie ti vie poradit Eduard😁

autor
12. okt 2023

@deti95060810 pýtam sa len preto, že sa stane raz za 2 mesiace že idem s jednou kamoškou vonku a dáme si tam max. 2-3 poháriky jagermaistera s colou, tak manžel mi cely druhý deň vraví, že sa to nedá vydržať. Ci je to naozaj tak, či si ma len dobera :D Naozaj je to tak cítit z človeka?

deti95060810
12. okt 2023

však si umy zuby dakde vo fontáne a nebude cítiť nič...

viestta
12. okt 2023

Zacni si aj ty jeho doberat ak pojde s kamosmi na vyjazd... Myslim si, ze nevadi mu ten bylinkovy likerik ako taky. Vadi mu, ze chodis von a on musi byt doma.

thoughtfulweirdo
12. okt 2023

@viestta Nemusí to byť nevyhnutne len tým, že priateľovi vadí, že šla von. Mne napríklad smrad alkoholu z dychu vadí fakt strašne, že manželovi s láskou "pindam" aj po jednom deci vína, ktoré si dal doma 😅

viestta
12. okt 2023

@thoughtfulweirdo aj to moze byt...

domak2
12. okt 2023

Ak ti to vraví na druhy deň po 3 jagermeistroch, tak asi budeš mat nejaký zlý gen na odburavanie alkoholu. Tak ako niekto nemôže piť mlieko, tak niekto nevie spracovať ten. (Pokiaľ teda nevymysla)

pinkgirl
12. okt 2023

Zmeň "riedidlo" pri pití. Ak piješ alkohol, tak na zapíjanie si dávaj len čistú vodu, žiadne sladené nápoje. Tvoje telo potom ľahšie strávi alkohol a nemalo by ho na druhý deň tak výrazne cítiť.

martinkatinka
12. okt 2023

Ja citim vsetko, muz mi vravim, ze by som mohla byt dreger 🙈😆

januska12323
12. okt 2023

Tieto sladké alkoholy cítiť viac aj sa horšie odbúravajú z tela. Skús si dať nabudúce vodku tá neutralizuje zápach aj na iných veciach. Mužovi povedz, že ste mali pre zmenu nealko a uvidíš či bude pindať. Neskôr sa priznaj a nech ti do toho nekecá kým neprídeš domov po štyroch je to tvoja vec.

zuzinka888
12. okt 2023

@deti95060810 alkohol " ide" zo zaludka podobne ako cesnak. Umyt zuby pomize na chvilku- ked sa strati chut mentolu vypary su spat.🥴

tanyan
12. okt 2023

Ak má muž citlivý nos na alkohol, tak bude cítiť všetko...
Ja ešte viac ako z dychu neznášam cez kožu. Strašne ma bolela hlava, keď sa z tela vedľa mňa v noci začal odparovať alkohol. Našťastie to manžel rýchlo pochopil, že kombinácia nervózna žena s boľavou hlavou a chlap po opici nie je vhodná a radšej chodí všade autom, aby mal aj pred kamarátmi výhovorku.

aurinia
12. okt 2023

@pinkgirl toto je pravda. Alkohol treba pit len s vodou, stojí to za to sa vzdať sladkej brzdy. Druhý deň vôbec neboli hlava keď sa brzdí s vodou.

majlo1234
12. okt 2023

Po dvoch troch panakoch uz na druhy den hadam ani nic nemozes vyparovat. 😝 skor ho stve, ze chodis von. Vyskusaj si to otestovat lstou, nepi nic, preplachni si pred prichodom domov usta ustnou vodou a povedz mu, ze si si dala, co vude vraviet na druhy den😀

onedaynick
13. okt 2023

@majlo1234 ja by som umrela po 3 panakoch. Fuj.

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marcellka32
13. okt 2023

Ale vážne po 3 panakoch nemôže z teba raziť alkohol, pokiaľ si nebola v zafajcenej krčme, máš na druhý deň čisté telo, pusu a oblečenie

simsalabim
13. okt 2023

Ja som na alkoholicke vypary hrozne citliva, citim aj jeden glg, ked si muz da … proste mam na to senzor 🤪 Takze mozne to je.