Akú značku alkoholu mám kúpiť?

15. apr 2023

Nevyznám sa vôbec v alkohole potrebujem k narodkam kolegovi kúpiť fľašu tak 12 až 15 eurovu. Len neviem akú značku aby to nevyznelo lacné a aby chuťové bola fľaša pálenky ok.

nelca84
15. apr 2023

A nevies co pije? V tejto cenovej kategorii mozno Tatransky caj, alebo nejaku whisky v akcii.

andrea_prestastna
15. apr 2023

Za 15 e tak dzus ale kazdy pozna cenu ved neni blby ked tak vino v tej hodnote

petamich
15. apr 2023

za 12-15€ kvalitny alkohol resp. niecim zaujimavy, ktory nie je v kazdom Tescu tazko - radsej by som zasla do vinoteky a kupila dobre vino, ktore nekupis v obchodnych retazcoch 🙂 a obzvlast ked nevies co preferuje

janetinka27
15. apr 2023

Za tu cenu mozno havana club 3y alebo havana club especial alebo ak sa ti podari kupit v akcii legendario, tullamore dew, ballatines, jameson, trochu drahsi je jack daniels

melanta
15. apr 2023

Píšeš pálenku. Čiže asi máš na mysli borovičku, marhuľovicu a podobne. Kúpila by som Žufánek alebo Domovina. Ale to je cena nad 20 eur. Za 12 eur nekúpiš nič dobré, len lacný destilát (lieh s arómou).

martinko2023
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daniela2202
15. apr 2023

Becherovka nikdy nesklame 😊👍

nelca84
15. apr 2023

@daniela2202 to je skor babske pitie, ci? Ja nepoznam chlapa, co pije becherovku.

osky
15. apr 2023

@nelca84 kupujemBecherovku a Demänovku-original.aj chlapom.
A vzdy ohuri.
Inak na vianoce medovinu a ide aj fernet-origos alebo citrus

melanta
15. apr 2023

@nelca84 ani ja nepoznám chlapa, ktorého by potešila Becherovka či Demänovka, Fernet, Medovina. V podstate nepoznám ani ženu, ktorá by sa tomu potešila a ktorá to pije. Brrr...

nelca84
15. apr 2023

@melanta ja len moju svokru, ako narodeninovy pripitok, ma 79 rokov 😀

onedaynick
15. apr 2023

@osky vzdy ohuri.. no predstavujem si toho ohureneho chlapa rozbalujuceho becherovku 🙂

marca12
15. apr 2023

Jack Daniels je taka univerzalna,ale zalezi,ci pije whiskey. Nie kazdy oblubuje whiskey,niekto radsej vodku,vino. Najlepsie by bolo vediet,ci pije biele alebo farebne "palenky". Ale Jackom nic nepokazis

marhulka13
15. apr 2023

@melanta mňam, my to s mužom ľúbime obidvaja, teda myz medovinu ee. Tak pokojne mi mozes dat

onedaynick
15. apr 2023

@melanta 3 stromy byvaju v akcii za 15

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bluka2
15. apr 2023

Ja by som v tejto cene kúpila asi portské. Alebo amarula, aperol, campari pripadne

osky
15. apr 2023

@onedaynick predstav si to...
Zijem v at a vzdy to,co som napisala,pytaju doviezt.
Ale Becherovku uz kupis aj tu...
A su to chlapi.
Zenam Alkohol nedarujem...
Neviem kde di vzala,ze chlapi to nepiju.
Mozno na Slovensku kedze u nas ide tvrda palenka.
Tu v zahranici chce len malokto...

osky
15. apr 2023

@melanta Fakt netusim v akom prostredi zijes
Ale ver mi,ze taki/e jestvuju a nie je ich malo🙂

makrame
15. apr 2023

Jagermeister nejakú špeciálnu edíciu nie klasiku ale ani klasikou nic nepokazis palenku za tu cenu dobru nekúpiš

tanyan
15. apr 2023

Všimla som si, že Ibalgin je zatiaľ celkom neokukaný.
https://potravinydomov.itesco.sk/groceries/sk-S...

mane01
15. apr 2023

Treba vyzistit, co ma rad…a potom podla toho… lebo naozaj neexistuje nieco fakt univerzalne… alebo teda ist do sucheho kvalitnejsieho vina… tam by si sa mohla trafit viacerym do vkusu

cacianka
15. apr 2023

Darčeková poukážka

onedaynick
16. apr 2023

@osky jaaj, tak ale napises A, napis aj B, ze nezijes na SK, jasne, za taky talian neoceni tatransky caj napriklad.

milanemila
16. apr 2023

@osky tak asi sa netreba o tom hadat, je to vec chuti 🙂 moj manzel to napriklad tiez nepije akurat na lyzovacke na svahu si da akoze pre chut. Preto sa tazko radi, aku flasu kupit, mal by clovek poznat toho komu ide darovat a jeho preferenciu 🤷🏼‍♀️
U nas manzela potesi iba rum (kamarati sa skladaju radsej na jednu drahu flasu ako 5 lacnych) a pre mna procseco alebo gin. Suhlasim ale, ze flasa za 12-15 eur nebude nic moc a radsej sa zlozte viaceri kolegovia na nieco normalne.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
daniela2202
16. apr 2023

@nelca84 u nás pijú všetci becher 😊😚😚👍👌

nelca84
16. apr 2023

@elizabet173 usetri peniaze, je to riadne hnusne. Ja som ho skusala, lebo mam rada gin-tonic, ale toto sa vobec neda pit.

leskovael
16. apr 2023

Chlapovi keď už to má byť fľaša do 15e tak víno. Hlavne keď nevieš, čo pije... Lebo kúpiť mu napr gin keď pije rum je úplne odveci. A kvalitný rum či whisky sú v iných cenách..