Akú spoločenskú hru máte overenú a obľúbenú?

kopcek
12. dec 2022

Ahojte, prosím o radu, máte skúsenosť s hrou Desiatka? Hladala som niečo aj na motív Harryho Pottera a našla som kombináciu Desiatka s Potterom, len to nepoznám...dcéra má 10 rokov,všetky knihy Harryho prečitané, syn má 8. Ak máte nejaký zaručený tip na perfektnú spoločenskú hru, tak mi to moc pomože, ďakujem😇🙏🤗...Katarína

kitycat
12. dec 2022

Toto ma velmi prijemne prekvapilo.
Mas taky mesec, z neho tahas prisady. Postupne dokupujes aby si na kotliku dosla co najdaslej a mala body na nakup prisad a body.

Neviem vek, my sme dospeli ale je to ozaj jednoduche na pochopenie ked sa do toho dostanete

kitycat
12. dec 2022
oliviakatka
12. dec 2022

Tu sa pripnem, milujem spoločenské hry a HP ❤️ My máme klasiku HP brainbox ale pre fanúšika je to príliš jednoduché 🙈 a ešte dobble. Tiež som pozerala desiatku prípadne na alze je za super cenu Boj o Rokfort obrana proti čiernej mágii 😍 páči sa mi aj klasický ABC kvíz a CORTEX HP - pravdepodobne budem kupovať aj aj 🤦🏼‍♀️ len to nemám s kým hrať

lindous
12. dec 2022

Desiatku máme radi, originál (tá je ale podľa mňa skôr pre dospelých, aj keď je písané tuším od 10, ale vyžaduje veľmi dobrý všeobecný prehľad) a aj Harry Porter verziu (ak majú načítané/napozerané, tak budú vedieť aj deti) 😊

kopcek
autor
12. dec 2022

@oliviakatka ďakujem,malá prosbička,dali by sa aspoň dve kartičky brainbox HP odfotiť,aby som mala predstavu ake otazky su tam🙏🙏🙏dooble klasika je u nas topka, HP zatial nemame a uvažujem ešte Cortex ale nemam potuchu že čo to je

kopcek
autor
12. dec 2022

@lindous u nás je to tak že dcera je totalny knihomol,ma 10 rokov,všetky knihy HP prečitane, tak sa obavam že s kym by to hrala,my ostatni neznalci HP dáme asi max dooble, akurat Desiatka ma zaujala možno do toho pridem🤔🤔🤔

lucik194
12. dec 2022

kooperativka HP - boj o rokfort 50-60 eur, to sa im bude pacit, plus neskodia si, musia spolupracovat

oliviakatka
12. dec 2022

Brainbox, cca polovica sú tematické kartičky - o konkrétnej postave, fakulte, metlobal, zázračné tvory, čarovné predmety atď a druhá polovica sú obrázky z filmu

kopcek
autor
12. dec 2022

@oliviakatka ďakujem moc moc moc😍😇🥇

kopcek
autor
12. dec 2022

@oliviakatka k tym obrazkom z filmu su aj otazky?

oliviakatka
12. dec 2022

@kopcek áno len mi prehodili fotky 😁 posledná je k prvej kartičke