Akú posteľ si máme kúpiť?

petra_maminka
6. jún 2015
Používateľ petra_maminka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od petra_maminka.

Ahojte, rozmýšľame s manželom nad výmenou postele nevieme sa však rozhodnúť či drevenú alebo koženkovú alebo kovovú. Nejaké skúsenosti s jednotlivými druhmi?

mima4
6. jún 2015

naj je kvalitna drevena..a vysoka postel. urcite nie sracky od ikei a podobne...

maria117
6. jún 2015

Kovova ma vyhodu v tom,ze je lahka v pripade stahovania, hoci len z izby do izby...nevyhoda je,ze moze vrzgat...
tiez zvaz "deravy"vrch prepadavaju sa cezn vankuse a vsetky vycnelky,kt vytrcaju z postele a su dobre akurat na to,ze v noci do nich narazis....
pri kozenkovej by som sa zamyslela nad trvacnostou materialu a tiez,ci sa to nebude "lepit" hlavne teraz v lete....

natalym
6. jún 2015

Dobrá, kvalitná a odborne zmontovaná posteľ nevŕzga. Pri čalúnených treba zvážiť údržbu + životnosť čalúnenia. Najlepšie sa mi vidia drevenú, buď masívne alebo aj kvalitné lamino. U masívnych pozor na povrchovú úpravu, mnohé sú urobené zle a nekvalitne a nebezpečne. Určite objednávať osvedčenú značku so zárukou.
Inak Ikea nemá zlé postele, len si treba dobre vybrať.

seahorse27
6. jún 2015

S Ikeou je to tak, ze tam najdete aj "shity" za par grosov, ale aj naozaj kvalitne veci, zrejme aj postele, len je to uz potom ina cenova kategoria...

zabina27
6. jún 2015

nechcete vyskusat vyrobit si postel z paliet? ja nad tym velmi rozmyslam do buducna, jedine, co ma brzdi je, ze asi pri nej nie je miesto na ulozny priestor, ale inak nad tym uvazujem, s tym, ze teda spodok postele by bol lacny z paliet (jasne ze obrusit, nalakovat, alebo podobne podla vkusu) a radsej investovat do kvalitnych matracov na vrch, skus poguglit 😉

zdena12345
7. jún 2015

paletovu by som nedavala, ked už tak ak nie je problém s vlhkosŤou domu tak úložný priestor nie je na zahodenie 😀 naviac ak chcete odchodnú výšku musíte vrstviť a viete si predstaviť utierať ten prach??? 😝 ale proti gustu žiaden dišputát, len môj názor...už sme si niečim prešli, i iba matracom na zemi ale z vyššej postele sa lepšie vstáva 😉
inak som za drevenú. Zo začiatku som chcela takú, aby mala obalené hrany, nech sa neotĺkam, lebo vždy sa nejak buchnem o hranu, ale aj tak sme kúpili drevené s úložným priestorom( nejaká drevotrieska) spolu s ostatným nábytkom do spálne a je to aj pekné na oko aj dobré na údržbu. Matrace si kúpite aké chcete, určite sú lepšie kvalitnejšie. Rošt máme úplne obyčajný, iba desky. Žiadne špéci čo sa akože prispôsobujú postave lebo pod riadnym matracom to podľa mňa nemá zmysel, radšej nech to nevŕzga 😀
inak tá naša postel ani až taká drahá nebola. Bývajú aj rôzne výpredaje.. Niečo vyhliadnite a skúste počkať na zľavu... My sme si dávali nábytok do spálne od slov. výrobcu pred vianocami a mali kopu objednávok a že keď počkáme do februára, tak na nábytok okrem vstavane skrine dali 15% dole. A to bývajú aj lepšie zľavy ak idete napr do aska, decodom...

bibistec
7. jún 2015

hlavne nie lamino, drevotrieska a pod, nie je to zdrave. Treba pozerat na to ze postel ma byt o 20-30 cm vacsia ako je vyska postavy + nemala by sa zadebnit, tym myslim aby na spodok pod postel ste nic nedavali, mal by tam cirkulovat vzduch, a najdolezitejsi je kvalitny matrac, nie jedne v kuse ale dva samostatne koli vahe postavy. Kazdy by mal byt posudzovany individualne . A samotna konstrukcia uz je len na vkuse bud masivne drevo, alebo aj kov nie je zly a kvalitny rost toto by som si nehcala poradit u odbornika a to calunenie neviem ked nie ste alergici ok, to uz je na vkuse. Pripadne pozri casopisy alebo na nete vzhlad a dizajn posteli a co by sa vam hodilo do spalne k nabytku a vzhlad si navrhni podla toho.

danna85
7. jún 2015

Jednoznacne masivne drevo, lahke na udrzbu, prirodne. Ako dieta som mala borovicu, teraz mame moreny dub, velmi som spokojna

miriamka001
8. jún 2015
Používateľ miriamka001 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od miriamka001.

ja som kupovala túto posteľ designoutlet.sk/postel-blame-180x200-cm-dubova-dyha a musím povedať že super, kvalitné drevo a hlavne rýchle dodanie 🙂

kikurka
5. nov 2015
Používateľ kikurka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kikurka.

Jednoznačne kvalitné drevo! Mali sme najskor taku starú čalunenú, ale tá už bola fakt moc opotrebovaná, a už by som drevo nemenila za nič. My máme túto a obrovská spokojnosť, v jednoduchosti je krása prespanok.sk/celin-2-morena-postel-z-masivu

margaretka818
9. nov 2015
Používateľ margaretka818 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od margaretka818.

Inak netreba zabudnúť aj na kvalitný matrac! 🙂 Aby vás časom nebolel chrbát ....viem o čom hovorím

nenulka
10. nov 2015

ja mam masiv, super kvalita od firmy Sosna......su skvelí a serioyni

kasssija
11. jún 2016

Ja som si raz kúpila posteľ v polluse v ba bola na ňu akcia no po troch mesiacoch som ju musela vyhodiť lebo som si s ňou doniesla fo bytu plostice. Už sa normálne bojím kupovať posteľ pre seba a neviem kde by bolo najlepšie. Nevie mi niekto poradiť?

anjelik1678
28. feb 2017
Používateľ anjelik1678 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anjelik1678.

Tiez by sme chceli vymenit postel, celkovo celu spalnu, zatial sme to mali len take provizorne, co sme podedili z rodiny :/ len vobec neviem ake postele su naj? drevene ci?

julinka29
3. mar 2017
Používateľ julinka29 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julinka29.

@anjelik1678 ja som s drevennou spokojná. Malis me aj kovovu predtým, takú staršiu, ale ten rám dosť vrzgal. Za m§a určite pohodlný matrac a drevenný rám 🙂 za seba môžem doporučiť napr. sconto

slnieckostanka
11. mar 2017

Ja si už inú ako drevenú určite kupovať nebudem. Dlho som mala čalúnenú a jej hlavnou nevýhodou je, že keď sa preleží alebo vám nevyhovuje tvrdosť, musíte ju vyhodiť celú. My sme si kúpili drevenú a už sme na nej dvakrát menili matrace a posteľ je stále super. Nech si hovorí kto chce čo chce na posteli sa musíte najskor niekolko nocí vyspať a až potom budete vedieť, či vám vyhovuje alebo nie. Tým, že si v obchode na chvíľku ľahnete, nič nezistíte

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zabka788
23. mar 2017
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

A za seba možem doporučiť že ak máte problémy s chrbticou, určite si kúpte vysokú posteľ. Zdá sa to byxť blbosť ale vstávať z vysokej postele a líhať si do nej bez toho, že by ste šli do kolien je na nezaplatenie

eliska4
10. mar 2018

Určite drevenú. Prírodný materiál je prírodný materiál. A určite sa lepšie udržiava ako látková. A čo sa týka kovovej, tak studený materiál sa do spálne hádam ani nehodí

solinkarka
10. mar 2018

Mame masiv a je uzastna 🙂

anulienkalenka
16. mar 2018
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

Tá je naozaj krásna. My sme si kúpili tiež z masívu ale mne sa páči vidiecky štýl, takže máme túto https://www.sconto.sk/produkty/postel-monaco-658.html

vegetarian13
16. mar 2018

jednoznacne drevena postel s matracom a rostom dormeo 🙂

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
damoska
25. apr 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

moja reč. Posteľ nech je akakoľvek, najdoležitejší je kvalitný matrac. Ktorý vám najviac vyhovuje?

12romi34
20. júl 2018
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

postel postelou robí matrac a nie jej rám. Zbytok nie je doležitý

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
damoska
19. nov 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

tak to potom nejaku čalunenu s vyplapacim vrechom a uložnym priestorom. Len vačšina takychto posteli nepotrebuje matrac, ani rošt a zvyknu byt aj dost tvrde