Akú najhoršiu pochvalu ste dostali?

7. okt 2020

Baby ako "najhoršiu" pochvalu ste dostali? 🙈

stary_ujco
7. okt 2020

Si v posteli lepší ako môj bývalý... 🙂))

limetka69
7. okt 2020

@stary_ujco preco? keby povedala, ze si lepsi ako sused tak pochopim, ale tak snad si vedel, ze nie si prvy 🙂 a je to pochvala nie?

marianna235
7. okt 2020

Od jedného uja v miestnom šenku: "Ty si krajšá vác jak ja k***t!" ...a to už bolo čo povedať 🙈🙉🤣

julajlatvar
7. okt 2020

moja 3ročná dcéra pred pár dňami: mamka, ty si BOLA niekedy krááásna..

gladys_07
7. okt 2020

Od byvaleho ked som sa chystala von (makeup vlasy): to je fascinujuce ako sa ty vies spravit za peknu

pininka1
7. okt 2020

Isli sme so sestrou a drzala som ju pod pazuchou, podotykam ze sa velmi podobame a oproti pan ze vy hnusne lesby. Sme sa nezmohli na slovo.

kubkovamama
7. okt 2020

Od manžela- teraz 6te tehotenstvo(veľmi si potrpim na postavu) "ty si taký krásny hroch"

diewcatqoo
7. okt 2020

Od syna nedavno, ked sme sedeli v kaviarni na terase. Zohol sa k zemi pre nieco a: "mamiiiii, smrdia ti nohyyyy" (na celu terasu). Vzapati tichucko, aby som to pocula len ja: "ale smrdia ti pekne, nie ako tatovi" 🤷‍♀️

janynyna
7. okt 2020

@diewcatqoo 😂😂😂 tak toto je dobré

lauriema
7. okt 2020

Jaka ši fajná, tlusta 🤟😂😂

lauriema
7. okt 2020

@kubkovamama waw 6 detičiek budete mat? Máš môj obdiv ako to zvládaš?

petulda333
7. okt 2020

Ja si na svoju nejak nespominam. Akurat od svokry vzdy take, ked som upiekla kolac alebo uvarila, ci upratala - je to dobre ale keby si to urobila tak, bolo by lepsie 🤷‍♀️ a najhorsia xo som pocula, bola na muza. Ked sme spolu len chodili zoznamil ma s kamosmi. Raz sme sedeli v krcme a boli sme trosku pohnevani a jeho kamosi mi dohovarali a chvalili ho takym stylom- robco je dobry chlapec, lem telo (len tolko) ze je chuj 🤦‍♀️

kubkovamama
7. okt 2020

@lauriema 6te tehotenstvo,ale deti iba 3tie vlastné,4té vyženené.🙂 Viackrát sa nepodarilo donosit.

lauriema
7. okt 2020

@kubkovamama Aha tak prepáč nechcel som ti ublížiť

andreatytler
8. okt 2020

@diewcatqoo Nema chybu🙂

andreatytler
8. okt 2020

Co ty autorka? Pridaj tu svoju ked si zalozila tuto temu...

diewcatqoo
8. okt 2020

@janynyna
@andreatytler
U nas by sa z tych "pochval" a trapasov na verejnosti dala napisat kniha. Tot v pondelok, cestujeme v elektricke a junior na celu elektricku "mamiiii, ale ked mame koronavirs, nemozeme cestovat elektrickou".. skoro nas tam zlyncovali. Samozrejme, ze covid nemame (aspon o tom nevieme).

andreatytler
8. okt 2020

@diewcatqoo To je riadny exot😉... napis viac, ja tieto detske uprimnosti milujem.
Nestalo sa mne ale pocula som o tom ze mamicka caka v rade na pokladnu a synacik sa pyta na cely obchod... a ked prideme domov ukazes mi tu dieru, ktorou som prisiel na svet?

pieksamaki
8. okt 2020

Manzel mi zo srandy v tehotenstve povedal, ze ty uz si riadny kus nabytku 🙂

lavender273
8. okt 2020

Opity postarsi pan mi povedal ze vyzeram ako skoda oktavia 😂 ale vies, ten stary model (mala som 15r vtedy)

lavender273
8. okt 2020
andreatytler
8. okt 2020

@lavender273 Ako😀? Ako prirovnas cloveka k autu?😕
To akoze svetla su oci a ten gril je usmev?
Skor mi to pride ze on take auto mal a bol do neho zalubeny... to chlapi robia...

diewcatqoo
8. okt 2020

@andreatytler nechcem tu moc spamovat off topic, pretoze tema je o niecom inom... u nas by to vydalo fakt na knihu, lebo syn nevie, co je hanba 🙂
Snad len este tolko, ze ked sa nedavno vo vsetkych mediach stale prepieral Kocner, tak syn kazdemu rozpraval, ze Kocner je jeho otec 🙈

lavender273
8. okt 2020

@andreatytler 😂 ten pan bol zliaty ako doga, takze to naivne pripisujem promile v krvi. Inak to prirovnanie k autam, mala som spoluziacku a jej tvar mi stale pripominal trabant.

anos18
8. okt 2020

Dnes som dostala "kompliment"od mojej mamy. Včera som bola u kaderníčky,bola som pozrieť potom mamu, nič si nevšimla, že som ostrihaná. A dnes, už som chcela reklamovať,že ani si včera nevšimla,že mám nový účes, mi vraví: ako pekne si ostrihaná, to ťa podľa hrnca strihali? 😁😁

iluviel
8. okt 2020

Si krajšia ako peniaze 😂😂

adamadent
8. okt 2020

Ja: Rozviedol by si sa so mnou?
On: Nie nemám dôvod ved dobre varis.....

janynyna
8. okt 2020

Mod mojej mamy. Dala si okuliare,pozerá na mňa a zrazu mi povie: ale si už stará 🙆🙈💓

jankaalaci
9. okt 2020

Od svokry:Aká si pekná v tých šatách, aspoň nevidno aká si tučná. 🤦‍♀️🤦‍♀️

kristinkakvetinka
9. okt 2020

Cim dalej tym krajsia ,cim blizsie tym skaredsia 😂😂😂