Akú najdrahšiu kabelku vlastníte?

22. jún 2022

Akú najdrahšiu kabelku vlastníte? Aká je vaša obľúbená hlavne na materskej?
Zn. Idem kupovať novú malá mi nestačí veľká zavadzia. Do 30€. Mám dve malé deti. Ďakujem za tipy ❤️

margaretka8274672
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matullienka
22. jún 2022

Ja si kúpim radšej drahšiu a viem, že vydrží takú okolo 30 eur skús pozrieť Deichmann alebo CCC

lilyianka
22. jún 2022

Mne kabelky kupuje muž,teda pár mi ich kúpil. Pekne sú odložené v skrini 🤷‍♀️ na cenu sa radšej nepýtam, veď to bol darček

zuzanka.zuzu
22. jún 2022

desigual 😍

kittykat22
22. jún 2022

k comu ti je, ze baby tu vlastnia kabelky za xy tisic eur, ked za tu svoju chces zaplatit 30e? Preco zakladas temu anonymne?

melanta
23. jún 2022

Akože fakt by som chcela poznať tie myšlienkové pochody človeka, ktorý sa pýta na najdrahšie kabelky iných a potom napíše že si ide kúpiť kabelku za 30 eur. A teda chceš typy na kabelku za 30 eur či na kabelku z kategórie tých ozaj drahých? Zase téma na rozprúdenie vášní?

lula3108
23. jún 2022

Ako ti pomoze ked napisem ze mam kabelky aj za 30€ aj za 5000€? Kupis si aj ty taku? Ano ta drahsia je moja najoblubunejesia, urcite ti odporucam si taku kupit👌

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viestta
23. jún 2022

Ak ti muž vyčíta, že si rozhadzovacna keď ideš kúpiť kabelku zo 30€, tak nie si. Ak si to chceš vyčítať ty, tak tiež je to zbytočné. Rovnako zbytočne je porovnávať s ostatnými aké drahé a koľko kabeliek majú. Potrebuješ ju, chceš ju, tak si ju kúp bez výčitiek. Za školskú tašku dáš 3x tolko

sense
23. jún 2022

Keď chceš kabelku do 30e tak je nepodstatné aké drahé kabelky vlastnia iné ženy. Nie som na materskej a zarábam slušne ale teda na značkové kabelky si nepotrpim, aj tak najčastejšie nosím ruksak lebo ten mi nezavadzia.

simca06022011
23. jún 2022

Tiez kupujem desigual, vydrzi roky, ceny cca 50-90eur ked som poslednu kupovala... Teraz neviem. Ja nezvyknem prehadzovat kabelky, mam tak 2-3 viac menej univerzálne, aj to iba kvoli velkosti. Ibak si kupim hoickde ked sa mi pacia, zvycajne larabags skor ako hocijaké obuvi. Raz som objednala asi z eobuv a to boli riadne haraburdy.

amonet
23. jún 2022

mam skor batohy, jeden s malym princom za 80€ a potom dajanu rodrigues za 150€ pomohlo?

kormino
23. jún 2022

Ja mám dve MK,jedna bola darček,druhu som si kúpila.Ostatne už nenosím.

vevesh
23. jún 2022

Mam oilily (velke), annekke (stredne) a s.oliver/tom tailor/esprit/karl lagerfeld crossbody. Vsetky boli drahe (podla mojho okolia). Pomohlo v rozhodovani?

7lenka11
23. jún 2022

Ja som dostala od kolegyn na 30tku kabelku Guess, od muza som raz dostala Desigual. Inak si kupujem kabelky max do 30 eur. A este mi vlastne muz z Ameriky doniesol jednu znackovu. Vo vseobecnosti nie som fanusik drahych veci, lebo mne sa po par tyzdnoch/mesiacoch prestanu pacit..

lucinka1988
23. jún 2022

Odpovedám priamo na otázku: všetky kabelky mám značky Michael Kors, Furla, 1 je Coccinelle, 1 DKNY, 1 kožená guess. Ruksaky všetky tiež MK a Furla. Najdrahšia stála niečo okolo 500€, ja si na kvalitu potrpím. Páčia sa mi aj LV, ale toľko peňazí by som už za kabelku nedala..

zuzinabila
23. jún 2022

momentalne slovenskej vyroby Monart. ani mala, ani velka, presne akurat 🙂 pevna, stylova, a cena akurat.
https://www.monart-official.com/

dzina007
23. jún 2022

ja som sa pri detoch naucila nosit ruksaky kozene... hlavne ked som sla s nimi a potrebovala som milion veci lebo kabelka narvata a prevesena cez jedno rameno - vyzeralo to hrozne a bolel chrbat.
Tak ja kabelku nemam asi ani jednu ale kopec ruksakov velkosti tvarov farieb 😀

luccija
23. jún 2022

Uprimne dosetri troska a kup si kozenu kvalitnu.Mam aj drahsie aj lacnejsie, ale len kozu.Ked som.zratala kolko som dala ako mlada za kabelky z ekokoze nestoji to za to.Za 50 eur uz kupis kozenu

acrobaleno
23. jún 2022

Pre niekoho je 30€ za kabelku veľa a niekto kúpi Birkin za 100k. Blbo položená otázka.

travelllerka
23. jún 2022

Ja posledné roky mam vždy jednu drahšiu kabelku, kupujem takú, čo sa mi hodí prakticky ku všetkému co mam a tu nosím až kým ju neznicim. Teraz som si kúpila ešte ladvinku, je mi to praktické pri detoch, lebo tam mam doklady a telefón a nemusím nič strážiť ostatne. Inak raz som si len tak kúpila 2 kabelky mohito, tie sa hneď rozpadli, tie neodporúčam. Ale z tých lacnejších čo som mala mi dobre poslúžila kabelka zo zary, veľa ľudí mi ju chvalilo. Teraz si chcem kúpiť nejaký pekný vak, síce som prednedávnom jeden kúpila, čo tu radili na MK, ale je to lacný poľský nekvalitný shit, tak hľadám ďalej.

moonlight1210
23. jún 2022

Najdrahsiu ti nepoviem, ale je to velmi znama znacka. 🙂

Na MD som vsak vlacila obycajnu presivanu tmavosivu platenu zo sekaca. Vela vydrzala, bola priestranna, kopec vreciek a zipsovych priestorov. Presne to som potrebovala, aby som tam pomestila vsetky tie veci a vecicky pre deti. Mala som v tom prehlad a nie vsetko mixnute v jednej kope.
A hlavne, ked sa zaspinila, dala sa jednoducho hodit do pracky a vyprat.

janasim
23. jún 2022

Dajana rodriguez mam cca 150e

banalu
23. jún 2022

No, to su dve otazky, najdrahsiu mam obag a odkedy chodim vsade s malou tak mam ruksak "na kocik" lebo je prisposobeny potrebam matky a dietata, jemne stylovy.. v zlave za 20€
Nikdy som si na drahu kabelku nepotrpela, radsej nejaku stylovku jednoduchu z HM, reserved, river island, a pod ... A mam ich veru pozehnane, vsetky spia v skrini..

autor
23. jún 2022

Vidím že všetky ste sa pozastavili nad mojou otázkou 😀 to som len chcela vedieť koľko žien si dopraje a koľko žien nie alebo nemajú potrebu tak rozhadzovať na seba. Ja sa priznám na sebe škrtim rozpočet ale tento mesiac sa snažím niečo si dopriať. Tak ma zaujímali aj tie drahšie kabelky možno predsa len sa nahnevam a si ju kúpim 😏

bilancia
23. jún 2022

mam jednu kabelku :D nosim batohy, a kabelka je znacka ROXY ,stala asi 30€

kikaaa444
23. jún 2022

Inak tiez nechápem zámer tejto témy . Pytas sa na najdrahšiu kabelku tak moja odpoved je : mám aj chanel aj Dior kabelky , ceny písať ani nejdem .. a ptoom čítam že ty si ideš kúpiť kabelku za 30€ tak sa pýtam samej sebe načo ti je vôbec odpoved že ma niekto niekoľkonásobne drahšiu kabelku ? A vôbec MK už vôbec nie je vhodný portál na rozoberanie takýchto tem lebo tu nenájdeš pochopenie ani v tom že človek ma peniaze a môže si dovoliť kabelku za niekoľko 1000€🙄🙄lebo tu za odsudzujú ešte aj za to že ideš na lepšiu dovolenku 🙄🙄

kittykat22
23. jún 2022

Myslim si, ze kecas a tato tema nie je vobec preto, ze chces kabelku za 30e. Zaujimave je, ako si sa vyjadrila k drahym kabelkam, ale k tym co ti baby posielaju - ani zmienka. A pokial uvazujes o kabelke za 30e lebo mas napnuty rozpocet, tak kabelka za 4-5000eur asi nebude tvoja cielova kategoria.

emmusska
23. jún 2022

Do tejto sumy, co si napisala by som si kupila v ccc alebo tak, ale aj tam neviem ci za taku sumu kupis. Ja som si cez net vacsinu co mam objednavala, jednu mam aj z orsay napriklad 🙂

acrobaleno
23. jún 2022

@kikaaa444 Bola by to celkom zaujímavá téma, nebyť jej poznámky, že ona ide kupovať za 30€. Ja som taká dobroprajná všetečnica. Aj som zvedavá, ale aj doprajem. 😂