Aku máte dlažbu pri vchode pri psoch?

7. máj 2022

Rozmýšľame nad zamkovou dlažbou, avšak máme strážneho psa a nepáči sa mi flakata zamkovka od hovien. Ako to riešite? Aký máte vstupný vchod keď máte psa?
Rozmýšľame ešte nad kombinácou - dlažba/tráva. Dajte fotky alebo tipy

danica2711
8. máj 2022

váš pes s.rie kade-tade? Náš pes (aj ostatní, ktorých sme mali pred ním) inštinktívne aj vďaka výcviku našu záhradu považuje za svoj dom, do ktorého sa neserie - potrebu robí výlučne na vychádzkach. Ale na to sa treba psovi venovať a pravidelne ho venčiť

simona92101
8. máj 2022

Mame aj zamkovu,aj koru aj travu,ale za cele roky sa nikdy ne💩 na chodnik,ani doma ani vonku.a nerozumiem,preco by mala byt zamkova flakata,ved hadam to tam nenechas niekolko tyzdnov kvasit.ak sa aj stane nehoda,vezmem na lopatku,vystriekam s hadicou a je vybavene. Pes kadí vonku,ak mu treba doma,na zahrade chodi do travy na jedno miesto,tam zoberiem na lopatku a je vybavene..

marcellka32
8. máj 2022

@simona92101 ako ste naučili psa kadit na jedno miesto? Dcéra sa nášmu psovi fakt aktívne venuje, ale toto zatiaľ nevie ako má docieliť ďakujem

martul
8. máj 2022

A to ti pes serie pred vchodové dvere?
Mali sme veľa psov rôznych plemien, ale boli cvičení a aj keď boli pustení po celom dvore, potrebu išli vykonať na to isto miesto.
Nepodriadovala by som výber dlažby psovi.

simona92101
8. máj 2022

@marcellka32 skusili sme taku fintu ako ked som ucila kralikov v klietke aby chodili len do wc,chce to chvilku trpezlivosti.nas pes chodi vacsinou v zadnom kute zahrady,vybral si to miesto aj na curanie.ak kadil inde,💩 som zbierala a nosila na toto miesto.dala som tam strk a jeden velky kamen na ocuravanie (aby neocural stromceky a kvety).zavolala som k nam suseda so psom,nechala ho to občuchat a ihned sa na to miesto vycural.nas ked to zbadal,tak utekal rychlo preznackovat,aby bolo jasne ze je to jeho 🤣 a odvtedy chodi iba tam (ak sa vonku malo vycural ci vykadil).lahko za to ocisti,💩 zoberiem na lopatku,ostatok vystriekam hadicou,popripade strk ci kamen vymenim 🤷‍♀️

autor
8. máj 2022

@danica2711 to nebola podstata otázky 😉

autor
8. máj 2022

@simona92101 má zakázané na trávu kvôli malým deťom, je naučený pri vchode

autor
8. máj 2022

@martul nie pred vchodové dvere ale na autoparkingu, chodí na to miesto, to má dovolené a nepýtam sa na to či a kde môže chodiť.
Iba nechcem flakance samé na zámkovej dlažbe, teraz tam máme strkovy zasyp a pozbieram a ani nevidno, preto hľadám nejakú kombináciu k dlažbe

simona92101
8. máj 2022

Tak potom tam,kde chodi dat bud macaci zachod alebo štrk 🤷‍♀️

danica2711
8. máj 2022

ale bola to podstata. Psovi sa stačí venovať, vycvičiť ho a nemusíš meniť dlažbu