Akú farbu pančušiek k čiernym šatám?

26. jún 2022

Dievčatá, poraďte akú farbu pančušiek si mám dať k čiernym šatám, objednavala som z calzedonie a jedny sú bledsie ale fakt len o trošku, nechcem ale vyzerať ako mŕtva :D a tmavší odtieň je zas tmavší ale o dosť…ktoré budú vyzerať menej divne? Iné kúpiť už nestíham… dakujem :D

babovka2321
26. jún 2022

Na aku prilezitost?

autor
26. jún 2022

@babovka2321 na pohovor

lenkit
26. jún 2022

Kludne tie tmavsie. To, ze mas pancusky je vidno tak, ci tak. Drzim prsty, nech pohovor dopadne podla tvojich predstav 🙂

autor
26. jún 2022

@lenkit ďakujem 🙂

gladys_07
26. jún 2022

Nemozes hodit fotky? Lebo ak je taka oranzovejsia tmava hneda to nevyzera dobre…to by som sla radsej do svetlejsich

dadis
26. jún 2022

Ja som niekde citala, ze telove pancusky su modne faux-paux, ze sa maju nosit cierne pancusky, co najtensie. Tak ja najradsej nenosim ziadne, ani do prace. V zime len min.40/60/80 den cierne. Ja by som v takomto teple isla bez pancusiek 😀

autor
26. jún 2022

@dadis telové? Však všade píšu že musia byt aspoň teda na nejaké príležitosti, ja by som si dala tiež radšej cierne ale cez leto mi to príde divné

54tinka54
26. jún 2022

Čierne niee.. čierne šaty, čierne pančušky, to mi evokuje skôr pohreb ako pohovor 🙈 ja by som dala telové, čo najtenšie.

mamamasama
26. jún 2022

@dadis tak si čítala zle... Skús pozrieť etiketu...

dadis
26. jún 2022

@mamamasama Etiketu poznam, dakujem, ale kvoli pohovoru by som sa v silonkach nepotila. A telove pancusky uz vobec, blee...ty si rob, ako uznas za vhodne

mamamasama
26. jún 2022

Keď vidím tvoje zdroje, tak ti len poviem...nie...etiketu nepoznáš...skús knihy...Špaček je top...

dadis
26. jún 2022

@mamamasama A ja som ti dala linky na etiketu? 😂🤦‍♀️ ach, pekny vecer prajem

domiklik
26. jún 2022

V júli by som pančušky na pohovore neriešila.. Ale ze vobec

mamamasama
26. jún 2022

@dadis Len na margo toho, že etiketu poznáš... Kedže evidentne nie... ,Ale čím viac tvojich komentárov v diskusiách čítam, tým viac mi je jasná výška tvojho IQ, takže pekný večer aj tebe... 🙂

dadis
26. jún 2022

@domiklik Presne, kvoli etikete? Podla etikety mas mat pancusky na spolocensku udalost a do prace, len ked to vyzaduje dresscode. 99% firiem to urcite v poziadavkach nema, max banky si myslim.

dadis
26. jún 2022

@mamamasama Dakujem ❤️😂

natalienka12
26. jún 2022

Hole nohy maximalne na plaz k letnej tunike alebo letnym satam, aj to musia byt pekne opalene stihle a oholene. Nie je nic horsie ako do prace si nedat pancuchy a ist s bielymi holymi nohami. Nikdy. Aj keby bolo 45 stupnov v tieni zena ma vzdy mat ku kratkej sukni silonky.

domiklik
27. jún 2022

@natalienka12 prosím ta, kde je ten zákon, ktorý určuje, čo má a nemá mať žena oblecene?? Dakujem

dadis
27. jún 2022

@natalienka12 K otvorenym topankam sa silonky nenosia, ani na spolocenske udalosti. Ale jasne, mozes si ich obliect ak nemas pekne nohy, uz sa vyrabaju aj take s otvorenymi prstami

natalienka12
27. jún 2022

@domiklik Zakon? 😂😂😂😂 Pre mna za mna chod aj hola

domiklik
27. jún 2022

@natalienka12 ja síce vyzerám dobre aj vo vreci, ale aj to musí byť z prírodného materiálu... Ty si kľudne daj umelé pančuchy keď bude tých 45 v tieni, už teraz mi je ľúto ľudí, čo s tebou prídu do styku

autor
27. jún 2022

Ukludnite sa, je to pravda, že na niektoré príležitosti pančuchy maju byt a na tie príležitosti sa nenosia ani topánky s otvorenou špičkou, čiže odpadá tento problém :D

dadis
27. jún 2022

Ale napriklad o pracovnych pohovoroch sa to neda povedat. Aj personalista ti poradi, obliect sa pohodlne a podla toho, kam na pohovor ides. Do banky: kostym, uzavreta obuv, lodicky, na IT pohovor v pohode rifle, tricko, conversy

autor
27. jún 2022

@dadis no to je pravda, záleží aký je to pohovor

bluka2
27. jún 2022

Ide o to, či človek chce takú prácu, kde sa nemôže obliecť podľa svojho gusta. Ja som tiež z tých, čo silonky nemajú..ua fuj

lenkit
28. jún 2022

Autorka, ako dopadol pohovor? Hrali pančušky rolu? 🙂

autor
28. jún 2022

@lenkit myslím, že dopadol dobre 🙂 a samozrejme, že tie pančušky asi veľkú rolu nehrali, skôr som sa rozhodovala pre môj dobrý pocit, nakoniec boli bledsie, keďže nie som opálená, tmavé dám až tak ku koncu leta ak to bude potrebné :D

autor
28. jún 2022

@lenkit ale dakujem za opýtanie 🙂