Akú farbu do obývačky k sivohnedému gauču?

ale_na
15. feb 2017

Ahojte prosim vas aku farbu by ste dali do obyvacky? Mame sivo-hnedy gauc a obyvaciu stenu hnedo-ciernu

dzjanetta
15. feb 2017

Za mňa biela👍

ale_na
autor
15. feb 2017

@dzjanetta priatel nechce bielu :(

dzjanetta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dzjanetta
15. feb 2017

Alebo?

janickacrazy
15. feb 2017

@ale_na my máme zelenú a fialovú stenu, je to pekné a všetci nám to obdivujú, gauč máme šedo-čierny, nábytok tmavý hnedý

glorikarebeka
15. feb 2017

uz sme mali vsetky mozne farby,ale poviem ti biela je top,ale ked nechce priatel bielu tak slabo sedu

ale_na
autor
15. feb 2017

Rozmyslam nad takou moze byt?

glorikarebeka
15. feb 2017

kamoska to ma takto taku zelenu a neni to zle,ale ja by som isla aj tak do bielej alebo slabo sedej a daj si doplnky napr.zelene podusky a ostatne prkotinky,zavesy atd

ale_na
autor
15. feb 2017

@glorikarebeka sedu by tiez nesuhlasil :(

glorikarebeka
15. feb 2017

tak daj tu zelenu,ale nie vsetky steny len jednu a ostatne biele,vsak si dupni

ale_na
autor
15. feb 2017

@glorikarebeka ja som doteraz vsetko :D teraz chce on 🙂

sykorkauhliarka
15. feb 2017

tak nech si on povie farbu....na co tato diskusia ? potom mu omielaj dookola ze sa ti nelubi ta farba :D rezignuje a premalujete na bielo ;)....ja som zazila tiez kadeco na stene ale biela je biela...neutralna cista...

glorikarebeka
15. feb 2017

@ale_na jaj tak,tak zelenu alebo cervenu?

sykorkauhliarka
15. feb 2017

podla mna cervenaa na stenu je strasne agresivna..s manzelom sme dohodnuty ze do buducna ked uz daku stenu budeme natierat tak iba takto

ale_na
autor
15. feb 2017

@sykorkauhliarka ja som tiez za bielu ale pre neho je to take obycajne :D ach :D nemozem mu to stale omielat bo ma uz vystahuje :D :D furt daco menim kazdy rok malujeme :D atd uz je na nervy :D

sykorkauhliarka
15. feb 2017

@ale_na aj ja by som vkuse menila :D lebo sa citim ako v skladisku...lebo mame regale z ikei akoo obyvackovu stenu lebo ked sme to kupovali ustupila som mu a teraz to musi pocuvat aka som nestastna :D

anjelic
15. feb 2017

@ale_na A zas prečo by si mala omieľať priateľovi, že si z jeho nápadov na farbu nešťastná, keď on Ti ustúpil, mohla by si tiež... alebo on už nešťastný môže byť. Či?
A čo tak béžovú? Prípadne jednu stenu dať zelenú. Inak ma napadlo, ako to vyjadrila jedna dizajnérka, keď každý natieral byt len na bielo - však to bolo trend... ona nato: Kedysi sa bielila len maštaľ... A neviem prečo mi biely byt pripadá sterilný a bez nápadu, ale to je len môj názor. S farbami sa dá vymýšľať a urobiť svoj príbytok jedinečný... a mimochodom, máme v byte aj červenú - v predsieni 1 stenu, v Ázii je to farba bohatstva, ale nemala by byť tam, kde sa komunikuje /obývačka/ alebo spí /spálňa, detská izby/, pretože zle vplýva na psychiku.

mima4
15. feb 2017

@ale_na
jednoznacne bielu.

No ak je to jeho byt a ty si u neho nastahovana, zial, musis ho respektovat.

dzjanetta
15. feb 2017

@ale_na veď toto, biela sa nikdy nezunuje..ja ma všetko biele... oživiť spoločnou fotkou na plátno..al obraz..

ale_na
autor
15. feb 2017

Ked dame zelenu stenu isiel by tam ten shegy koberec? Cisto sivy?

sykorkauhliarka
15. feb 2017

@anjelic škandinávsky štýl ti asi nič nehovorí

sykorkauhliarka
15. feb 2017

@ale_na preco by nesiel...

mirus66
15. feb 2017

@ale_na my mame obyvacku takymto stylom. Podlaha je tmavsia hneda, gauc hnedosivy, jedna stena je tmava hneda ako kakao a ostatne su namalovane svetlou smotanovou farbou. Podlaha i gauc su viac do hnedej ako sivej nakolko sme chceli teplejsie a na pocit utulnejsie farby. Vsetky doplnky su neutralne, akurat menim podla nalady alebo rocneho obdobia vankuse a zaclony...cez zimu som mala biele, smotanove farby,na jar sa hodi zelena,cez leto tiez nieco pestre a na jesen su skvele take tlmenejsie jesenne odtiene pripadne aj pestrejsie,mame napríklad sviecky v oranzovych odtienoch, bordovych.
S farbami sa da pekne hrat. Biela je dobra, s nou sa neda nic pokazit, ale ak ju fakt nechce, tak skuste pozriet svetlejsie palety roznych farieb.svetlucka siva je skvela, svokra ju ma v spalni avsak kombinovanu s bielou,tmavohnedou podlahou a ciernobielym obrazom kde su cervene vlcie maky,vyzera to pekne.na nete najdes palety roznych farebnych kombinacii,staci si len vybrat ☺

lenka_samorin
15. feb 2017

Ja by som dala maslovú farbu na steny a na sedačku výrazné vankúše.

blahowoman
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
damoska
28. máj 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

najlepšia je biela, dá sa kombinovat s akou kolvek farbou nábytku a doplnkov.

anulienkalenka
24. aug 2018
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

podla mna sa hodili červene doplnky. Zaclony, koberec, vankuše

ukulela
24. aug 2018

@ale_na tak aj mne by sa tam ziadal nejaky vyraznejsi farebny akcent. tiez mi napadla ako prva v poho zelena ... ale len jedna stena, resp. ozdobna tapeta v pasoch napr. taka ozdobna reliefna tapeta by mohla byt aj maslova, menej vyrazna, ale v podstate akakolvek, ked by si k nej doladila vankuse/potaky/alebo ine drobnosti.

essenceee
22. okt 2018

bielu, alebo jemnu karamelovo vanilkovu . Zalezi aj na tom, akej farby si zvolila doplnky

mareri
20. dec 2018

hodi sa každa farba, ide aj o to, ako to bude ladit tvojím očiam. Kludne by sa hodila aj modra. pekny modry koberec, vankuše, na stene velky moderny obraz