Aktualizácia inzerátov na Modrom koníku - balík Plus. Aktualizujú sa vám inzeráty?

sovica
22. aug 2022

Kočky, hlavne tie, čo máte balík PLUS, aktualizujú sa vám inzeráty? Mne už pár dní nie. Proste dám zaktualizovať, z toho zeleného okienka mi zmizne aktuálne číslo, že sa zaktualizovali, ale reálne ich zaktualizované vpredu nevidím. Taktiež som si skúsila pozrieť inzerát, ktorý mal byť práve zaktualizovaný a v bazáre vidím, že tá aktualizácia reálne neprebieha, sú tam domiešané inzeráty a vôbec nie sú uložené podľa dní aktualizácie. Pýtam sa preto, či mám problém len ja, alebo MK. Či to nemám nahlásiť adminom. Keďže si za tú aktualizáciu platím, tak ma to trošku štve.
Mimochodom, robilo mi to aj na prechode prvého a druhého augustového týždňa, potom to asi 3-4 dni išlo v poriadku a teraz to pozorujem znovu už pár dní.

Modrý koník
22. aug 2022

Ahoj, poprosíme ťa, aby si postupovala podľa tohto návodu, kde máš možnosť svoj problém nahlásiť: https://www.modrykonik.sk/faq/modry-konik-nefunguje-tak-ako-by-mal-co-robit/

sovica
autor
22. aug 2022

Ďakujem, pár vecí som už vyskúšala, ale nepomohlo, dúfam, že sa dopátram k problému.

sovica
autor
22. aug 2022

Problém vyriešený🙂👍💃