Ako zvládnuť pri ročnom dieťati učenie sa angličtiny?

krakrakra
4. okt 2015

Z čoho sa učiť efektívne angličtinu, doma, počas materskej

janickacrazy
5. okt 2015

Ja by som sa na tvojom mieste prihlásila na nejakú jazykovku, doma človek nie je tak donútený sa sám učiť, poznám to z vlastnej skúsenosti, v škole je veselšie, aspon raz do týždna. V podstate je jedno, z čoho sa učíš, učebníc je milion, angličtina zostáva, samozrejme je dobré, ak sú k tomu dáke CDčka na počúvanie. Ak si začiatočníčka, tak sa prihlás do jazykovky aj kvoli výslovnosti, lebo ako samouk sa možeš naučiť vyslovovať nesprávne a potom sa to ťažko odúča.

vilaamala
5. okt 2015

@krakrakra nájdi si mamičku, ktorá vie po anglicky super (mnohé robili roky au-parky v anglicku) a komunikuj s ňou po anglicky. Choďte vonku spolu kočíkovať, rozprávajte sa anglicky, píšte si anglicky maily, smsky, telefonujte anglicky... Dajte si zákaz slovenčiny spolu... Teda ak už nejaký základ angličtiny máš 🙂

bajana
5. okt 2015

ako lektorka AJ doporucujem uplnemu al. vecnemu zaciatocnkovi zaplatit si kurz najlepsie 2x do tyzdna alebo sukromne hodiny, aspon pol roka sa teda ucit pod niekoho vedenim a az potom prejst na mamickovske konverzacie na ihrisku alebo samostatnu vyuku doma....tiez odporucam sadnut si k tomu kazdy den na cca 30min, vecer ked dieta zaspi alebo si vziat slovicka na ihrisko apod. na zaciatku treba mat takmer denny kontakt s jazykom, inak bude napredovanie veeelmi zdlhave

ivanaivanaivanaivana
10. okt 2015

Kamarátka mi odporučila videolektora city language guide, je to kniha s USB klucom, kde sú videolekcie ako z jazykovky, slovicka a konverzacia tak, že lektor dáva otazky, necha cas na odpoved a potom povie spravnu. na www.konverzaciapresamoukov.eu, vôbec to nie je drahe, to učenie ma baví a vždy, ked mám chvíľku času, učím sa anglictinu, vyskúsaj, sú na to celkom fajn ohlasy

roboas
20. nov 2016

Ahoj ja odporúčam tento online kurz : www.anglictina-bez-biflovania.sk/anglictina-pre... ja som sa k tým kurzom dostal , že som nevedel vybaviť firemnú korešpondenciu v angličtine ale to bol kurz obchodnej angličtiny. Myslím ,že tento hladáš ty ;)