Ako zohnať sponzorov na školský ples?

popalopa
25. jan 2024

Ako zohnať sponzorov na školský ples ?
Ďakujem za každú pomoc

sissy27
25. jan 2024

@popalopa osloviť firmy, ideálne také, ktoré by teoreticky mohli mať niečo spoločné s danou školou, ponúknuť im za to propagáciu. Ak je to napr. hotelová škola, tak osloviť nejaké hotely, reštaurácie, cestovky...
- osloviť veľké spoločnosti, napr. VW, SPP, Orange atď - tie majú na toto určené fondy a vedia prispieť
- cez rodičov žiakov, mnohí z nich buď pracujú v nejakom korporáte alebo majú svoju firmu, kde si vedia takéto položky odpísať z daní

blondiee83
25. jan 2024

@popalopa Myslis na ceny do tomboly alebo na samotnu organizaciu plesu?

popalopa
autor
25. jan 2024

@blondiee83 na ceny do tomboly

prasiatko30
25. jan 2024

Rodicia studentov, ktori maju firmy alebo maju dostatocny vplyv na zodpovednych vo firme kde pracuju

blondiee83
25. jan 2024

@popalopa u nas je to tak, ze obehneme prip.obvolavame vsetkych podnikatelov v dedine, ci mozu prispiet cenpu do tomboly. Ak ste vacsie mesto, zacnite tymi, ktori maju vztah ku skole - cize im tam chodia deti - taki skor daju. Ak ma skola FB stranku, poprosit admina, aby tam napisal prosbu o sponzorske - ceny do tomboly na ples, aj s kontaktom na osobu, ktora to vybavuje - cize napr. na teba. My piseme v tom zneni, ze pekne prosis vsetkych rodicov, ktori by chceli podporit nasu skolu, aby prispeli cenou do tomboly. A napisat, ze vytazok z nej bude pouzity pre skolu
U nas uz niektori daju aj sami, lebo vedia, ze to ide na dobru vec.

bibina32
25. jan 2024

@popalopa Skúste osloviť rodičov, nech sa spýtajú vo firmách v ktorých pracujú. Obehnúť obchody vo svojom okolí. Nám dávala aj Jednota darčekový kôš. Cukráreň nám dala tortu.

queen_mary
25. jan 2024

@sissy27 no, fondami by som to zrovna nenazvala 😀 ale ano, kazda ma nejaky sklad s reklamnymi predmetami, ktore vedia poslat.. ale kedze im chodi tak 100 ziadosti mesacne, kazdej sa vyhoviet neda.

queen_mary
25. jan 2024

Autorka:
1. Napis kazdej jednej velke firme, ktora ta napadne - na oddelenie marketingu, komunikacie alebo sponzoringu.
V tomto obdobi chodi napriklad k nam tak 5 ziadosti denne - reagujeme vacsinou cisto podla sympatii, tak nech ma mail nejaku milu formu. Ak pisete napriklad do orangeu, ktory podporuje sport - tak to tam skus zakomponovat..
2. Obrat sa aj na vase mesto/obec - tiez ma svoje repre, minimalne pre navstevy, ked pridu..
3. Oslovit ziakov, aby sa popytali rodicov v zamestnani
4. Lokalne firmy a podniky, obchody,
5. Pre lokalnych si priprav nejaky barter, ze si mozu vystavit plagaty/bannery na plese, date ich logo na plagat, spomeniete ich na facebooku,...

janinah
27. jan 2024

Sme bežná domácnosť rodičia zdravotníci a na ples študentov už máme vydelene do tomboly 3 ceny a tým nemyslím nejaké šmejdy.ci nám doma zavádzajú.
Teda oslov rodičov.

saxana000
27. jan 2024

Oslovit rodicov pobehat nakupaky popytat sa.moja mama.robila v obchodnom dome celedesatrocia na stuzkovu mi zohnala snad 20.cien lebo poznala majitelov obchodikov ktori radi venovali nieco pre deti.a boli tam aj sprostosti barbiny kancelarske potreby cistiace prostriedky ale aj Swarowski suprava a podobne jodnotnejsie veci.kamaratov ocino daroval poukaz na vodicak..dalsi.druzstevnik vybavil vrece zemiakov vlecku hnoja.pre niekoho vtakovina a pre niekoho poklad..